Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svake se

poruka: 11
|
čitano: 4.747
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svake se".
10 godina
suspendiran
offline
Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svake se

Koji će ti to ku*ac??

 

Nit je zvučnik, nit je pametan.

 

 

 

Baš kao i onaj njihov Chromecast, kupio i požalio što sam kupio. Smeće beskorisno, trebao sam dati 300 kuna više i kupiti pravi Android Box.

 

Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svak
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Koji će ti to ku*ac??

 

Nit je zvučnik, nit je pametan.

 

 

 

Baš kao i onaj njihov Chromecast, kupio i požalio što sam kupio. Smeće beskorisno, trebao sam dati 300 kuna više i kupiti pravi Android Box.

 

 Zato što su si ljudi totalno moderni, cool i pametni kad mogu pitati kvazi-umjetnu inteligenciju "What's the weather like?" umjesto da k'o neki priprosti čobani gledaju kroz prozor ili nedajbog izađu na balkon pa vide sami.

13 godina
offline
Re: Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svak
Meni je najjace kada ga uzmu jer je fora da mu kazes sta da ti pusti od muzike... jer volim da me vlastita "linija" špija i davi reklamama...

Audio kvalitetu takovog zvucnika necemo ni spominjati, ali tako ga ekipa koristi. Valjda isti oni telci koji pustaju narodnjake na mikro zvucnik preko moba kad su vani... do yaya.
Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svak
bravo, ovo mi je jedan od najdražih postova u zadnje...ljudi su postali toliko uživljeni u neke filmske tehnologije i njihove smiješne primjene da bi kupili bilo šta da "okuse" budućnost...osobno kad vidim nekog da priča sa kutijom koja izgleda kao osvježivač zraka i zna odgovoriti nekoliko predodređnih beskorisnih upita smjestio bih ga da ne kažem gdje a ne u budućnost...o kvaliteti ovakvog zvučnika za slušanje glazbe ne treba puno ni pričati, uparkirajte hi fi linije, zvučnike i pojačala na tavan i uživajte u 3W mono sranju
14 godina
offline
Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svake se

Ovaj video talijanske obitelji u Americi je famozan. Pogledao sam ga triput i svaki se puta nasmijao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svake se

Ne razumijem koji je smisao ovog uređaja, za iste stvari možeš koristiti mobitel.

 
6 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svak
NecroKnight kaže...

Ne razumijem koji je smisao ovog uređaja, za iste stvari možeš koristiti mobitel.

 ako ćemo se voditi tvojom logikom ja ne razumijem koji je smisao mobitela, za iste stvari mogu koristiti tablet/pc/klasični telefon

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
11 godina
offline
Re: Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svak

Tablet/PC/Klasični telefon ne možeš koristiti u WC-u u McDonaldsa, mobitel možeš.

Eto ti logika.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svak
Po meni su deezer, internet radio i sl. jedan od odlicnih nacina primjene ovih uredaja. Automno moze reproducirati na tisuce kanala i pjesama bez pc, tableta, mobitela i mozes ga nosati po kuci. A za slusat radio mi ne treba hi-fi, ali i tome je doskocio Sonos One...
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svak
ruzcheHR kaže...

Tablet/PC/Klasični telefon ne možeš koristiti u WC-u u McDonaldsa, mobitel možeš.

Eto ti logika.

 1. zašto bi želio koristiti mobitel u wc-u McDonaldsa?

2. mogu koistiti tablet

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
11 godina
offline
Re: Google prodaje po jedan pametni zvučnik – svak
pa je, u pravu si, ako ti upadne u wc školjku veličina će ga spasit, rizik je koristit mobitel na wc-u
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice