Google testira Android Q na Pixelu 3 XL

poruka: 6
|
čitano: 1.994
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google testira Android Q na Pixelu 3 XL".
5 godina
protjeran
offline
Google testira Android Q na Pixelu 3 XL

Ponestat će im slova ;-) 

 

Eh, nekada bi sve to bile samo (omanje) nadogradnje postojeće iteracije.

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Google testira Android Q na Pixelu 3 XL

Ma idu u totalnu krajnost kao i sa Chrome preglednikom. 8.1 je trebao da se "izbruši" do makar 8.5 (mada verzija kao verzija je samo broj).

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Google testira Android Q na Pixelu 3 XL

Mda, dok si rekao 'Internet Explorer' Chrom je dogurao do verzije nemam-više-pojma-koje (62? ... ne koristim ga pa nemam pojma).

Valjda je to neka kapitalistička psihologija za mase. Veće je bolje. Više je još bolje. Skuplje je (=) najbolje   

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 12:48 (Antiseptik).
12 godina
offline
Google testira Android Q na Pixelu 3 XL

od marshmallowa nema ničeg značajnog da bi zavrijedilo novu inačicu androida. bitno da uvode nove ikonice za wifi, bateriju i izmišljaju "nove" načine navigacije.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Google testira Android Q na Pixelu 3 XL
Jedina značajnija mogućnost u zadnjih neznam koliko verzija androida mi je dijeljenje zaslona između pokrenutih aplikacija.
Sve ostalo kerefeke i kič.

Glavno je da su davno onemogućili FM radio , iako skoro svi mobiteli imaju tu mogućnost. Ne znam samo zašto su toliko tvrdoglavo bezobrazni sa time.
Ne daj Bože neke prirodne katastrofe ili bilo kakve gdje bi pukle internetske i GSM mreže, moderni čovjek bi ostao nasukan ko kit u Jadranu.
Jedini i najpouzdaniji izvor informacija u takvim slučajevima bi bio primitivniFM radio.

Evo usput i prijedloga za BUGovce!
Istražite koji svi mobiteli koji nemaju "out of the box" FM radio , posjeduju mogućnost za to.
16 godina
offline
Re: Google testira Android Q na Pixelu 3 XL
Neuk kaže...
Jedina značajnija mogućnost u zadnjih neznam koliko verzija androida mi je dijeljenje zaslona između pokrenutih aplikacija.
Sve ostalo kerefeke i kič.

Glavno je da su davno onemogućili FM radio , iako skoro svi mobiteli imaju tu mogućnost. Ne znam samo zašto su toliko tvrdoglavo bezobrazni sa time.
Ne daj Bože neke prirodne katastrofe ili bilo kakve gdje bi pukle internetske i GSM mreže, moderni čovjek bi ostao nasukan ko kit u Jadranu.
Jedini i najpouzdaniji izvor informacija u takvim slučajevima bi bio primitivniFM radio.

Evo usput i prijedloga za BUGovce!
Istražite koji svi mobiteli koji nemaju "out of the box" FM radio , posjeduju mogućnost za to.

 Mislim da to ipak ime vise veze s proizvođačima mobitela nego s Googlom, bar kak se fm radia tiče. Meni osim fm-a fali još i IR blaster, 3.5mm jack, izmjenjiva baterija, nfc s emulacijom mifare classic kartice... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice