Googleov će asistent pravilnije izgovarati imena i

poruka: 4
|
čitano: 1.773
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleov će asistent pravilnije izgovarati imena i".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov će asistent pravilnije izgovarati ime
ludizao kaže...

Konverzacija samo za one jačih živaca. Kontekstualna svijest u povojima. Jako daleko je to od Jexi

Dobra je Jexi, ali Samantha je ipak najbolja

 

Inače mi je fora kako npr. Siri sva imena dobro shvaća, ali ih pročita tragikomično smiješno.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Googleov će asistent pravilnije izgovarati ime
Zali boze para, 4 pametna zvucnika imam, prvo ne cuje kad mu se obracas, a cuje kad nisi, krivo cuje inače, svaku petu komadu izvrsi krivo, razocaran sam kompletno. I sve gore i gore. Rutinama fali milijun opcija koje bi trebale biti oo defaultu. Znaci placem sto alexu nisam uzeo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov će asistent pravilnije izgovarati ime
Ne znam sto očekuješ od zvučnika, ja sam izrazito zadovoljan HomePodom prvenstveno radi kvalitete zvuka, a ono sto ja koristim (play, call) radi bez greške.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
4 godine
neaktivan
offline
Re: Googleov će asistent pravilnije izgovarati ime

Čim su se pojavili, kupio sam Alexu i Google pametni zvučnik. Nakon par mjeseci Google sam prodao, a Alexu sam ostavio kao dosta bolji izbor.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice