GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj

poruka: 7
|
čitano: 2.305
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj".
14 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj

Super filozofija - dobit ćete dio nagrade od 1 MILIJUN dolara!!1!

 

kad je već očito da nagrađeni ne dobiva milijun nego dio, što se nisu bar malo više isprsili pa rekli da dobiješ dio iznosa od 100 MILIJUNA DOLARA, ili pak frakciju iznosa od MILIJARDU DOLARA $$$$$

 

dio je dio ma kako malen

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj

Živo me pere i zanima kakva će "Black" verzija biti u kontaktu sa vodom ?! 

Koji su pravci odvijanja u slučaju da prodre voda u kućište, na kome bi bio teret dokazivanja?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj
Što ne stave 1" senzor...i rezoluciju od 4K.... jedan takav foto modul bi bio skoro na razini full frame.a...

To nije dobro za propagandu.... većina kupaca bi reklo... sranje samo 8MP...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj
crazy_luđak kaže...

Super filozofija - dobit ćete dio nagrade od 1 MILIJUN dolara!!1!

 

kad je već očito da nagrađeni ne dobiva milijun nego dio, što se nisu bar malo više isprsili pa rekli da dobiješ dio iznosa od 100 MILIJUNA DOLARA, ili pak frakciju iznosa od MILIJARDU DOLARA $$$$$

 

dio je dio ma kako malen

 Pa ako je nagradni fond milju dolara, a promotivni video se složi od videouradaka nekoliko snimaka različitog porijekla, onda bi bilo logično da će se ta milja podijeliti na nekoliko ljudi.

16 godina
offline
Re: GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj
ATJLučko kaže...

Živo me pere i zanima kakva će "Black" verzija biti u kontaktu sa vodom ?! 

Koji su pravci odvijanja u slučaju da prodre voda u kućište, na kome bi bio teret dokazivanja?! 

 O čemu ti pričaš? Pa njihove kamere su odavno vodo nepropusne, a ta opcija nije niti nikakav problem i ostalim proizvođačima elektronike.

13 godina
offline
Re: GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj
dd.inc kaže...
ATJLučko kaže...

Živo me pere i zanima kakva će "Black" verzija biti u kontaktu sa vodom ?! 

Koji su pravci odvijanja u slučaju da prodre voda u kućište, na kome bi bio teret dokazivanja?! 

 O čemu ti pričaš? Pa njihove kamere su odavno vodo nepropusne, a ta opcija nije niti nikakav problem i ostalim proizvođačima elektronike.

Nisam ja ništa explicite kazao/napisao, već druge kolege a mene zanima kakav bi meni bio dok plivam ?! 

Utvaram tko bi rješavao problem da rikne, tko bi imao teret dokazivanja kod servisa, ja da nisam išao dublje od 10 metara ili oni da je “kvar” moj problem! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: GoPro Hero7 linija predstavljena i u Hrvatskoj

Probaj zguglati neku prepisku za vraćenu robu, pa vidi što bi u slučaju kvara mogao očekivati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice