Građani Siska autobusne karte mogu plaćati SMS-om

poruka: 2
|
čitano: 1.751
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Građani Siska autobusne karte mogu plaćati SMS-om".
6 godina
protjeran
offline
Građani Siska autobusne karte mogu plaćati SMS-om

Tek sam iz trećega pokušaja shvatila da će se autobusne karte moći platiti SMS-om, a ne PMS-om. Ovo bi drugo definitivno bilo bolje. :)

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Građani Siska autobusne karte mogu plaćati SMS-om

Pa i nije neka sreca za putnika, vise za vozaca, jer ne mora izvracat novac.

Al za putnika je isto sranje, jer mora cekat u redu da dobije kartu.

 

Kako bi to najbolje opisao, osim "eto rijesili smo problem za nas, a vi se snalazite dalje".

Mislim koja glupost zesca, nit se stedi papir nit se brze vrsi distribucija karata.

 

Ako kupim kartu Online/SMS-om u digitalnom izdanju, ulazim u vlak/bus, pokazujem QR kod na mobitelu,

ili samo potvrdu u SMS-u sa 5-znamenkastim kodom, prvjera gotova za 15 sekundi.

 

Jedino profitira VIP zbog dodatne zarade i prometa, jer naravno, oni pruzaju uslugu, dobijaju dio kolaca.

Al navedena tvrtka Infoart grupa ocito nema pojma sta radi, ili samo radi "nesto" da se povuku sredstva iz grada/EU.

 

Zar nisu svima dostupne NFC iskaznice, koje se samo prislone na citac i rijesi karta? Bolje da su omogucili SMS-om

nadoplatu NFC iskaznice, da putnici ne moraju do autobusne postaje napuniti karticu.

 

Al tko sam ja tu da kazem sta valja a sta ne valja. Mozda bi ipak trebao pitati babu dali je bolje da se karte plate ipak PMS-om.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice