Halo (2022) na TV dolazi s izmijenjenom pričom i n

poruka: 6
|
čitano: 3.490
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Halo (2022) na TV dolazi s izmijenjenom pričom i n".
12 godina
offline
Halo (2022) na TV dolazi s izmijenjenom pričom i n

Ne kužim, 26 stoljeće, a tam u traileru PickUp iz 2000-ih 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Halo (2022) na TV dolazi s izmijenjenom pričom i n

bome ovaj Paramount+ pici jako

 

prvo 1883, sada Halo

 

odlicna produkcija, dobri scenaristi i casting u obje serije

 

tip top 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Halo (2022) na TV dolazi s izmijenjenom pričom i n

Mene osobno iritiraju ova prekrojavanja i "vremenske linije".

 

Znamo priču, lore je opširan, i umjesto da naprave ekranizaciju priče oni idu "customizirati".

Nisu sposobni napraviti nešto novo od nule nego uzmu popularnu franšizu pa to prekroje da bi mogli glumiti kako su inovativni i originalni... Jebiga, lova je lova, a sa ovim se nadaju da će ju moći pobrati od fanova...

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Halo (2022) na TV dolazi s izmijenjenom pričom
Solo761 kaže...

Mene osobno iritiraju ova prekrojavanja i "vremenske linije".

 

Znamo priču, lore je opširan, i umjesto da naprave ekranizaciju priče oni idu "customizirati".

Nisu sposobni napraviti nešto novo od nule nego uzmu popularnu franšizu pa to prekroje da bi mogli glumiti kako su inovativni i originalni... Jebiga, lova je lova, a sa ovim se nadaju da će ju moći pobrati od fanova...

 

Baš to. Kad su tako pametni neka naprave novo sve od nule i ukrcaju u to kakve god ideje htjeli. Ali ne, ajmo mi uzet nešto što su kreativniji ljudi stvorili prije nekoliko desetljeća, razvijali te ideje godinama i onda se fino posrati na to. 

6 godina
offline
Re: Halo (2022) na TV dolazi s izmijenjenom pričom
Solo761 kaže...

Mene osobno iritiraju ova prekrojavanja i "vremenske linije".

 

Znamo priču, lore je opširan, i umjesto da naprave ekranizaciju priče oni idu "customizirati".

Nisu sposobni napraviti nešto novo od nule nego uzmu popularnu franšizu pa to prekroje da bi mogli glumiti kako su inovativni i originalni... Jebiga, lova je lova, a sa ovim se nadaju da će ju moći pobrati od fanova...

 Bungie je sigurno morao potpisati prodaju prava na licencu i IP i vrlo vjerojatno je dobio uvid i pravo na prituzbu na scenarij/ideju, tako da se slobodno buni Bungieu zasto ih nije briga za Halo i zasto i kako i cemu.

16 godina
offline
Halo (2022) na TV dolazi s izmijenjenom pričom i n

Znači nije kriv onaj koji je povukao okidač nego onaj koji je napravio pištolj? OK je da dođe nepoznat netko i izmišlja gluposti kako mu se digne ona stvar?

Da li je Bungie ikada i imao vlasništvo na IP-em? Pošto su bili pod MS-om kada su radili na Halo franšizi. A i dodatno, kada je to bilo? Kada je zadnji put Halo imao veze sa Bungiem?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2022 7:54 (Solo761).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice