Hangar 18 od sada u ponudi ima i LED televizore -

poruka: 2
|
čitano: 2.067
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hangar 18 od sada u ponudi ima i LED televizore - ".
16 godina
offline
Hangar 18 od sada u ponudi ima i LED televizore -

HM

Ovo je vijest za 2013 godinu a ne za danas!?

Najmanji model u HD Ready ! aaauuuuuuu a prosli tjedan TCom objavi prijenos F1 u 4k. onda sad dolazi prvenstvo nogometa i opet na HRT2 HD u FHD ce prilkazivati itd..... a taj namanji model ne bu mogal.

Dobra strana je velicina zbilja je potrebna ta velicina (malenkost) ali za ljude  starije dobi koji gledaju samo tv serije i emisije tipa izabrao Delo Hadziselimovic i dnevnik nista drugo (kao i da imamo velik izbor s obicnom terestrial antenom)

 

Ovi veci se nadam biti zanimljiviji (ne mislim da ce imati OLED, QLED itd.)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hangar 18 od sada u ponudi ima i LED televizor
Jebodiah kaže...

HM

Ovo je vijest za 2013 godinu a ne za danas!?

Najmanji model u HD Ready ! aaauuuuuuu a prosli tjedan TCom objavi prijenos F1 u 4k. onda sad dolazi prvenstvo nogometa i opet na HRT2 HD u FHD ce prilkazivati itd..... a taj namanji model ne bu mogal.

Dobra strana je velicina zbilja je potrebna ta velicina (malenkost) ali za ljude  starije dobi koji gledaju samo tv serije i emisije tipa izabrao Delo Hadziselimovic i dnevnik nista drugo (kao i da imamo velik izbor s obicnom terestrial antenom)

 

Ovi veci se nadam biti zanimljiviji (ne mislim da ce imati OLED, QLED itd.)

 Manji model je "Compatible with HRT" po pitanju reze :)

Truth in engineering.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice