Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i

poruka: 11
|
čitano: 2.832
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i".
9 godina
neaktivan
offline
Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i

Svaka vrsta u nama poznatom svijetu je kompetitivna prema drugim jedinkama, a naročito  prema drugoj vrsti sličnih karakteristika.  Umjetna inteligencija će nas uništiti ili u najboljem slučaju svesti na akvarijske ribice. Inače ne bi bila inteligentna. I to je u redu, sami pali - sami se ubili.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i

Dijelom se glede njene zabrinutosti radi i o tome da se na umjetnu inteligenciju ne može emocionalno utjecati kao na ljude jer je logična i racionalna, pa bi se izgubio američki kulturološki utjecaj nad globusom što bi dugoročno imalo posljedica po američku vanjsku politiku, ekonomiju i vojsku.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i

S*re mi se kad političari pričaju o nečem o čem nemaju pojma i još se petljaju i žele bit glavni.

You have to be odd to be number one
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 18:10 (Top Bugovac).
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetn
I bolje da se ukinu ti poslovi sofera. Pa to nije humano presjediti citav dan za volanom. Vjerujem da ce se naci neki drygi posao
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetn
Top Bugovac kaže...

S*re mi se kad se političari pričaju o nečem o čem nemaju pojma i još se petljaju i žele bit glavni.

 

Realno, njezini komentari su razumniji od Hawkingovih i Muskovih... :)

 

A sad je postalo pomodno da svako ima misljenje o umjetnoj inteligenciji...cekamo Kardashianke da se oglase...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 12:00 (knight).
16 godina
offline
Re: Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetn
.jpg kaže...
I bolje da se ukinu ti poslovi sofera. Pa to nije humano presjediti citav dan za volanom. Vjerujem da ce se naci neki drygi posao

 

Kada bi ljudsko drustvo bilo na tom stepenu da automatizacija zaista poboljsava kvalitetu zivota, to bi bilo super. Ovako, visak koji nastaje automatizacijom obicno se samo presipa u ruke bogatih, dok drugi postaju siromasniji i bez posla, ako se na vrijeme ne snadju (a ne mogu svi).

8 godina
offline
Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i

jedna stvar je sigurna, razvojem umjetne inteligencije ljudima na zemlji postat ce ili puuuno bolje ili puuuno gore, trenutno stanje se nece zadrzati jer kako god okrenes ovaj svijet u kojem zivimo je na toliko nacina pogresan da je to nenormalno

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i

"Pravoj" umjetnoj inteligenciji smo blizu jednako kao putovanju brzinom svijetlosti, dakle nebu se dogodilo...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i

šta ona zna, zna samo tući muža i napadati druge, 

 

https://www.express.hr/top-news/hillary-godinama-tuce-billa-iza-zatvorenih-vrata-2497

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetn
Kakve veze ona ima sa umjetnom inteligencijom?
 
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Hillary Clinton: traje svjetska utrka u umjetnoj i

Ona je baš adekvatna za dati mišljenje o AI, bolje da brine o zakladi, aferi o uranu, a i Bill je uvijek opasnost za žene  Btw, žena napisala 3 knjige zašto je izgubila, nikako da shvati zašto 

Why so serious?
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice