HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

poruka: 105
|
čitano: 34.216
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog".
6 godina
protjeran
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Jura iz druge galaksije kaže...
Silent horror1992 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

... ili, ili uzmeš VPN za 5 USD i na BBC iPlayeru gledaš svjetsko prvenstvo u 4K rezoluciji i HDRu. Bez Drage Ćosića, nekome na sreću nekome žalost.

 

 

Ja poznam jednog starijeg gospodina koji mutira tv kad dotični prenosi, majstor ladno gleda tekme bez zvuka zbog njega. 

 Ja ugasim ton kad dotična spodoba komentira. Upalim radijski prijenos i gledam TV. Ima čak i dodatna prednost. Radijski prijenos ide "uživo", a televizijski kasni 10tak sekundi.

 Tako i ja radim. Već dugi niz godina. Na radiju se izmenjuje više reportera, pa je i to zanimljivije od tv-a.

11 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
picajzla0707 kaže...
Miro kaže...
markoBT kaže...

Stvarno, koji je razlog da HRT stalno ne emitira u HD? 

 Ne mogu oni to tek tako odlučiti i pretvoriti u djelo dok se ne sredi stanje s frekvencijama - o čemu vodi brigu HAKOM, a provode na terenu OiV.

kinezi bi to začas riješili, pokupit random po nekolicinu s najgornjeg kata sve tri firme i odvest ih na team building (slika dolje)

tri dana kasnije full hd na svim programima

Sad sam skužio. Ovi ne bi trošili, a ne daju konkurenciji da ima bolju sliku. Kad ne mogu ja, neš ni ti.

 

Kako je lako kad se objasni jednostavnim rječima.

42
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 18:18 (markoBT).
8 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

... ili, ili uzmeš VPN za 5 USD i na BBC iPlayeru gledaš svjetsko prvenstvo u 4K rezoluciji i HDRu. Bez Drage Ćosića, nekome na sreću nekome žalost.

 

 E nebuš... HD only

11 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Jel si siguran? Ja zvao i rekli mi da na bnetu nece bit neg samo na vipu. Mislim nemam nti jedno ali imao sam kablovsku koju je valjda preuzeo bnet i sad kad skeniram digitale preko kabelske antene dobijem kao 244 digitalna programa al naravno samo desetak ih mogu gledat. Valjda se bude moglo preko hrtija iako sam sad probao bbc iplayer sa chrome hulom i radi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 19:19 (Klipson).
16 godina
neaktivan
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Apsolutni dno dna. Kako ih nije sramota uopće spominjati HD signal. Mi i mozda Sierra Leone nemamo stalni HD signal na nacionalnoj televiziji!!!! Koje govno od televizije. Ja gledam samo Netflix, Amazon i HBO GO, većina novog sadržaja, 4K, HDR. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati

Uspoređivati javni servis s mrežnim videotekama nema nikakva smisla. Kruške i jabuke.

All work and no play makes Jack a dull boy.
8 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

... ili, ili uzmeš VPN za 5 USD i na BBC iPlayeru gledaš svjetsko prvenstvo u 4K rezoluciji i HDRu. Bez Drage Ćosića, nekome na sreću nekome žalost.

 

Ja sam odrastao uz Ćosića, Sušeca, Miću, Cvitkovića... i nemoguće mi je gledati neku veliku utakmicu, a da ne čujem poznati glas. Ćosić sam digne razinu adrenalina za 50%

14 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
non pasara kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

... ili, ili uzmeš VPN za 5 USD i na BBC iPlayeru gledaš svjetsko prvenstvo u 4K rezoluciji i HDRu. Bez Drage Ćosića, nekome na sreću nekome žalost.

 

Ja sam odrastao uz Ćosića, Sušeca, Miću, Cvitkovića... i nemoguće mi je gledati neku veliku utakmicu, a da ne čujem poznati glas. Ćosić sam digne razinu adrenalina za 50%

Gledanje tekme s ekipom bez Cosica nema smisla.

Ona napetost kad se kladimo kolko ce mu trebati da skuzi da mu se mikrofon odstekao, neprocjenjivo.

16 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Ako je kome bitno osim iptv-a startat ce i na max sat-u u 10Mbita

izvor:satelitski forum.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Dok neke TV Kuće več eksperimentiraju s 8K Prijenosom slike, HTV i dalje živi u 2004 i probno pušta HD Prijenos

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Od sutra kreće na Bnetu, kanal 12. Ili 22 jebiga. Potrebno je ponovno pretražit sve kanale.

 

Skoro me uplašio kad je rekao da moj uređaj/kartica neće podržavati HD al imam i Cinestare i NovuTV u HDu tj. sve HD programe sam imao ali preko Conax modula. Tak će navodno raditi ali sa starim receiverom neće. 

 

Aj bar nekaj.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

koga briga... nogomet je sra*e

 
3 10 hvala 0
8 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Mene je briga 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Nek nogometaši dođu meni;svakom poklonim po jednu loptu da nemoraju naganjat tu jednu.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

... ili, ili uzmeš VPN za 5 USD i na BBC iPlayeru gledaš svjetsko prvenstvo u 4K rezoluciji i HDRu. Bez Drage Ćosića, nekome na sreću nekome žalost.

 

 bolje pratit utakmicu reprezentacije na radiu uz cosica, nego gledati u 4K 144 fps bez njega

13 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Stigao Hrt2HD na Max tv.. Kanal 34
14 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
I na maxtv2go stigao hrt2hd ,mnogo lepa slika
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Andi_zg kaže...
I na maxtv2go stigao hrt2hd ,mnogo lepa slika

 Sad zovem ove u t-com veli neće biti moguće, ko je tu lud...

13 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Klipson kaže...
Andi_zg kaže...
I na maxtv2go stigao hrt2hd ,mnogo lepa slika

 Sad zovem ove u t-com veli neće biti moguće, ko je tu lud...

Na mom mobu

7 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
dadoz kaže...
amater_2 kaže...

Dali će doći i na Max tv?

 

Amater_2,

 

Trebao bi biti dostupan od sutra iza ponoći (15.06.2018 u 00:01)! (i da, nećemo moći gledati otvorenje i prvu utakmicu u HD kvaliteti!)

Informacije od HT-a!

 Očito sam nešto pobrkao, jer i logično je da je dostupan od danas nakon ponoći, a ne od 15.-og! 

13 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Klipson kaže...
Andi_zg kaže...
I na maxtv2go stigao hrt2hd ,mnogo lepa slika

 Sad zovem ove u t-com veli neće biti moguće, ko je tu lud...

 Vjerojatno nemas dovoljno dobru propusnost parice...HD kanali zahtijevaju 10mb vezu....

6 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
galinjo24 kaže...
Klipson kaže...
Andi_zg kaže...
I na maxtv2go stigao hrt2hd ,mnogo lepa slika

 Sad zovem ove u t-com veli neće biti moguće, ko je tu lud...

 Vjerojatno nemas dovoljno dobru propusnost parice...HD kanali zahtijevaju 10mb vezu....

 
Trenutno imam brzinu 40mbps (Turbo40) i agent mi je rekao da za aktivaciju kanala treba smanjiti brzinu na 30mbps. To je u redu kao?

Nije li logičnije da (pošto napominju da se brzina kod njih ne naplaćuje) se brzina digne na 50mbps pa zatim smanji na 40 prilikom aktivacije HD-a?

Tko je tu lud?

Senior IT Consultant
6 godina
protjeran
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati

Spoji antenu i bok.

All work and no play makes Jack a dull boy.
13 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
GreenDevil kaže...
galinjo24 kaže...
Klipson kaže...
Andi_zg kaže...
I na maxtv2go stigao hrt2hd ,mnogo lepa slika

 Sad zovem ove u t-com veli neće biti moguće, ko je tu lud...

 Vjerojatno nemas dovoljno dobru propusnost parice...HD kanali zahtijevaju 10mb vezu....

 
Trenutno imam brzinu 40mbps (Turbo40) i agent mi je rekao da za aktivaciju kanala treba smanjiti brzinu na 30mbps. To je u redu kao?

Nije li logičnije da (pošto napominju da se brzina kod njih ne naplaćuje) se brzina digne na 50mbps pa zatim smanji na 40 prilikom aktivacije HD-a?

Tko je tu lud?

 Da..ja imam propusnost preko 60mb a posto imam hd kanale..nemogu vise od 40mb....tj.turbo 40....

6 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Mary Sue kaže...

Spoji antenu i bok.

 
Slažem se, to je definitivno najjednostavnije rješenje. Ali nije li sama inicijativa "skinimo antene s krovova" i pređimo na iptv malo kontradiktorna sada? (nemam antenu vanjsku, trebao bi u shoping očito)

Senior IT Consultant
12 godina
neaktivan
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Banalno pitanje.

 

Koji izvor (TV provider) slike sa SP-a je "najbrži"? Gledanje utakmica hrvatske reprezentacije sa nekim u kvartu koji ima "bržu" sliku od vas je showstopper nemogući.

Nijedna izgledna akcija na ekranu više nije uzbudljiva  jer urllik ekipe iz kafića, GOOOL!!! (ili AAAAH - zamalo) zapravo prekida suspense žive slike i nesvjesno se praćenje utakmice svodi samo na osluškivanje  reakcija  iz susjedstva.

Na prošlom prvestvu sam probao Kablovsku  B.net, DVB izvor sa utičnice kablovske, DVB izvor sa antene i ništa. Ekipa iz kafića Nostradamus je nenadhebiva... ne kužim. MAXTV? Radio? Drugi DVB odašiiljač? Anyone?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
Dvb t signal je najbrzi, drugo nema sta biti, kablovski i max tv moraju kasnit 1 do 2 sek.
HD kanal ima kasnjenje nekih 2-3 sekunde naspram SD kanala koji je u dvbt mrezi, tako da cemo mi na hd-u zasigurno znat ksd upadne gol ili bude neka sansa
16 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
markoBT kaže...

Stvarno, koji je razlog da HRT stalno ne emitira u HD? Zašto samo kad je (jebo ih) nogomet u pitanju?

 

Ma mogu oni emitirat i u 8K... Što da pametno gledam na HRTu osim nogometa i ostalog sporta? Kvaliteta programa je užas.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 11:00 (lllnuclearlll).
11 godina
offline
Re: HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati
tomko kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

... ili, ili uzmeš VPN za 5 USD i na BBC iPlayeru gledaš svjetsko prvenstvo u 4K rezoluciji i HDRu. Bez Drage Ćosića, nekome na sreću nekome žalost.

 

 bolje pratit utakmicu reprezentacije na radiu uz cosica, nego gledati u 4K 144 fps bez njega

 

Taj kreten je uvjerljivo najlošiji sportski komentator što se u HR može nać. 

Njegovi retardirani lapsusi kojih je desetke za samo jednu tekmu mogu bit zanimljivi i simpatični samo onima koji nemaju smisla ni za sport ni za humor. 

 

10 godina
offline
HRT 2 HD (opet) startao s radom - kako gledati nog

Dal je netko pronašao na Bnetu? Napisali su na Facebook stranici da se program nalazi na poziciji 12 odmah iza nacionalih programa. Ja ni nemam poziciju 12 već sa 11 (N1) ide odmah na 30 (NovaTV HD).

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice