Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

poruka: 28
|
čitano: 8.213
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani ".
16 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

Ako ova fotka nije neka za potrebe poziranja i oni siroti rade na jednom monitoru onda zali boze cycber sigurnost maid by Hrvatska.

Moj PC  
4 4 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
NEW_MAN kaže...

Ako ova fotka nije neka za potrebe poziranja i oni siroti rade na jednom monitoru onda zali boze cycber sigurnost maid by Hrvatska.

 Upravo :D pokusavam vidjet sta je na ekranu ali bezuspjesno :D Windows i CMD je :D e sad...

7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
NEW_MAN kaže...

Ako ova fotka nije neka za potrebe poziranja i oni siroti rade na jednom monitoru onda zali boze cycber sigurnost maid by Hrvatska.

 A to sta su u vojnoj  operemi?

15 godina
online
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

-posljednji 'hakerski slikopis zaslona' je u cmd-u osim prompta sadržavao chkdsk, poznati hakerski alat... naravno, za potrebe neke reportaže može biti bilo što, besmislica, do se svi još muče oko pogađanja koji os koristi putin, xp ili seven.. a čak izgleda ko photoframe, samo umjesto obiteljske slike + peseki, ima os..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 1 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
NEW_MAN kaže...

Ako ova fotka nije neka za potrebe poziranja i oni siroti rade na jednom monitoru onda zali boze cycber sigurnost maid by Hrvatska.

 Barem imaju po jedan monitor po glavi, moglo se lako desit da dijele monitor.  Vidim da im ide dobro, stranice vlade su pale.

 

*made in

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 18:24 (veliki pero).
10 godina
protjeran
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

NE,NE dečki sve ste krivo protumačili.Ovi likovi rade na 24¨ monitoru AOC i Fujitsu Esprimo D7010 i7-10700/8GB/256GB.Kutija se vidi u pozadini liku iza leđa i tek su raspakirani.Na stolu mu se nalazi USB stick od 32 GB,bilježnica i kemijska.E sad ovako to rade pravi Hackeri kao RH vojnici.Prvo g. prvi napravi super maliciozni kod na windowsima 10.Ovaj drugi provjerava sadržaj i zapisuje u bilježnicu plan napada a treći je zadužen da odleti u Sibir i taj ključić ubaci u server pogonjen Elbrus procesorima i nepoznatom OS te koji nije spojen na internet.Bunker koji se nalazi 1 kilometar pod zemljom.Ali što je to za RH vojnike pa oni su gledali Mission Imposible sve nastavke i to više puta.Što bi tek bili da su gledali Chuck Norrisa ba ne bi pušku nikad napunili dok bi Ruse kosili.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 18:36 (McFly333).
Moj PC  
9 2 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

Na toj tipkovnici bi mi prsti otpali.

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

Trenutno su im najpopularniji programi za hakerske napade uključeni.Minesweeper,Solitare,Hearts,Pinball.A Mahjong nisu uspjeli još svladat.Za to će trebati još koja godina.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

Još sam loic fali.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 18:57 (MGloc).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

Ali dobro su naoružani protiv virusa, svi uredno imaju maske. One štite 100%.

 
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
guslac kaže...

Ali dobro su naoružani protiv virusa, svi uredno imaju maske. One štite 100%.

 Točnije najobičnije maske, s kojima u Švapskoj danas ne moš uči nigdje niti u javni prjevoz itd.

 

- Švaba naređuje samo ili minimalno FP2 maska, u suprotnom pendrek po leđima ili kaznetina 

AMD,........is that Epyc or what?
8 godina
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
MGloc kaže...

Još sam loic fali.

Koliko dugo nisam čuo to ime... Svaka čast.

10 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

 

HR u nijednom obliku i dijelu se nema što mješati u tuđe stvari. Velika je Rusija je naš prijatelj. 

Za vrijeme rata u Hrvatskoj, Rusija je dala dozvolu da se za potrebe naoružavanja Hrvatske otvore svih hangari, vojni magazini za nas. 

Diljem onih zemalja koje su bile dio Varš. pakta. 

 

Danas mi u ime tuđih interesa radimo kontra slavenske braće. 

 

Neka Ukrajina prizna svoje greške, te će biti sve dobro.

 

Rat nikome nije brat.

dzg
Moj PC  
1 19 hvala 1
14 godina
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
Pa ti stvarno živiš u nekoj paralelnoj stvarnosti, mislio sam da je u pitanju samo Dinamo, ali vidim da imaš problema s percepcijom u svim aspektima života. Da ti dam savjet u stilu ruskih saveznika/braće : "Idi bre pa se leči"
15 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

Panzerkampfwagen je ko Njojo. Voli autoritet i voli biti duboko u tom autoritetu. Ali ne diraj mu Dinamo i bug.hr, to za njih ne vrijedi, to mu je svetinja. Sad je i Rusija u tom svetom trojstvu.

 

Protiv rata, a podrzava Rusiju koja sad izaziva i ide u rat, tj. od danasnjeg jutra ratuje.

 

Linux, Arch Linux.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

kretenizam

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

 

Tema nije sukob u Ukrajini, nego dal' državni hakeri-maheri trebaju ići ratovati.

Nema smisla ovdje voditi političke rasprave. Iz medija je sve jednostrani prikazano, a nitko ne želi čuti ruske razloge....

Gledajte nije ovo tema, niti je ovo politički forum.

dzg
Moj PC  
2 4 hvala 1
12 godina
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir

Mi nemamo Slavenske braće osim možda Poljaka, činjenice kroz povijest dokazane.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
PzKpfw kaže...

 

Tema nije sukob u Ukrajini, nego dal' državni hakeri-maheri trebaju ići ratovati.

 Pitanje se svodi na to treba li intervenirati kad neki nasilnik maltretira nekoga ili treba čekati dok ne dođe maltretirati tebe. Kad je Daruvarac razbijao umivaonik curinom glavom je li trebalo intervenirati? Ipak je on naš slavenski brat.

 

PzKpfw kaže...

 

 Iz medija je sve jednostrani prikazano, a nitko ne želi čuti ruske razloge....

 Ruski razlozi su da im se više sviđalo kad su bili veća država nego sad kad su manja i da svi Rusi trebaju biti u istoj državi. Putin je osnovao 'krajine ugroženih Rusa' po Ukrajini, zatim ih 'priznao', a sada ih 'brani'. Isti scenarij kao kod nas devedesetih. Sve što je rekao je ili laž ili nema neku težinu i ne može biti opravdanje za to što radi.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2022 11:42 (Visak).
16 godina
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
Visak kaže...

 

PzKpfw kaže...

 

 Iz medija je sve jednostrani prikazano, a nitko ne želi čuti ruske razloge....

 Ruski razlozi su da im se više sviđalo kad su bili veća država nego sad kad su manja i da svi Rusi trebaju biti u istoj državi. Putin je osnovao 'krajine ugroženih Rusa' po Ukrajini, zatim ih 'priznao', a sada ih 'brani'. Isti scenarij kao kod nas devedesetih. Sve što je rekao je ili laž ili nema neku težinu i ne može biti opravdanje za to što radi.

 Ti to objašnjavaš čovjeku koji rat na ovim prostorima naziva "takozvanim"?

Ili je master troll već godinama ili je teški neznalica u vezi svega.

 

Čovjek je teška sprdnja. Sve što kaže nema ni grama težine.

Koristite blage riječi i jake argumente
3 godine
odjavljen
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
PzKpfw kaže...

 

Tema nije sukob u Ukrajini, nego dal' državni hakeri-maheri trebaju ići ratovati.

Nema smisla ovdje voditi političke rasprave. Iz medija je sve jednostrani prikazano, a nitko ne želi čuti ruske razloge....

Gledajte nije ovo tema, niti je ovo politički forum.

 Nije uopce cudno sto spodoba kao ti podrzava agresore. Cuj Ruske razloga, Ukrajina nije ni napala ni ugrozila Rusiju. Mozda je vrijeme da izvadis djedovu uniformu.

12 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

Jao našim hakerima kada ih Putin uhvati da ga pingaju Nmap-om.

Nasilje i agresija je univerzalni jezik koji svi razumijemo.Ne podrzavam nasilje, ali ne treba se plašit tog "jezika", on je u nama ubij ili češ biti ubijen.Žao mi je civila iako su rekli da im je cilj vojno onesposobit Ukrajinu.



 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

kak bi rekla moja pokojna baka, "tko si z ovima pomogne, taj si bu i z mrazom i sa štakorima." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
PzKpfw kaže...

 

Tema nije sukob u Ukrajini, nego dal' državni hakeri-maheri trebaju ići ratovati.

Nema smisla ovdje voditi političke rasprave. Iz medija je sve jednostrani prikazano, a nitko ne želi čuti ruske razloge....

Gledajte nije ovo tema, niti je ovo politički forum.

Tebe treba poslat ne u Las Vegas nego međ sibirsku braću, što istočnije to točnije.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
10 godina
suspendiran
offline
Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivirani

🇺🇦 ❤️ 🇺🇦 ❤️ 🇺🇦 ❤️

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2022 22:45 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
ivan dragi kaže...

Tebe treba poslat ne u Las Vegas nego međ sibirsku braću, što istočnije to točnije.

 

Oplakah, majke mi.

Ajme meni, nemoj ga više. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2022 22:56 (gumifufna).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
bruno11 kaže...
Pa ti stvarno živiš u nekoj paralelnoj stvarnosti, mislio sam da je u pitanju samo Dinamo, ali vidim da imaš problema s percepcijom u svim aspektima života. Da ti dam savjet u stilu ruskih saveznika/braće : "Idi bre pa se leči"

 ja se iskreno nadam da je to neki bot, nevjerojatno je da takava vrsta osobe zapravo postoji

9 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski stručnjaci za cyber sigurnost aktivir
zagarac_ kaže...

 ja se iskreno nadam da je to neki bot, nevjerojatno je da takava vrsta osobe zapravo postoji

 Ma ne znam, meni izgledaju inteligentnije oni prvi botovi u Counter Strike-u kad se zaglave u onim tunelima za ventilaciju pa samo lupaju glavom od zidove , čas lijevo, čas desno....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice