Hrvatski Telekom kreće s pilotiranjem 5G mreže

poruka: 63
|
čitano: 14.228
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom kreće s pilotiranjem 5G mreže".
6 godina
offline
Hrvatski Telekom kreće s pilotiranjem 5G mreže

Ovo što HT testira je više neki 4.5G nego pravi 5G...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom kreće s pilotiranjem 5G mreže
JozoBozo121 kaže...
Louis Pluto kaže...

 tvoja prijateljica treba jesti raznovrsnije i znati štogod o hrani koju jede, milionima ljudi ne trebaju suplementi a vegetarijanci su i to ne od nedavno, mnogima vjera zabranjuje jesti meso pa su preživjeli i žive (dugovječno), ne kažem da čovjeku vjera išta treba određivati već to napominjem kao kuriozitet, svi nutrijenti potrebni za normalan razvoj se mogu naći i u hrani neživotinjskog porijekla...

 Potpuno netočno. Vegetarijanci NE MOGU bez suplementa jer ne postoji hrana koji sadrži B kompleks i dovoljno određenih minerala i drugih vitamina. Ili mogu ali značajno ugrožavaju zdravlje. Prvo i osnovno što vegetarijanci moraju piti je B kompleks vitamina, omega 3 višemasne kiseline i vitamin D. To su osnovne stvari koje ne možeš dobiti nikakvom biljnom prehranom, a ključne su za optimalno funkcioniranje organizma. Željezo iz povrća i bilja se značajno teže upija od onog iz životinjskog mesa tako da vegetarijanci moraju unositi barem dvaput više željeza od ljudi koji jedu meso. Plus, studije su pokazale da većina vegetarijanaca nema dovoljne količine kalcija i cinka tako da se i to treba unositi suplementima. 

 

Uglavnom, ako ne jedeš meso moraš piti brojne suplemente jer bilje jednostavno ne sadrži osnovne tvari koje su ljudima potrebne. Ljudi su svežderi što znači da jedu i bilje i meso. I to nije bezveze, već postoji potreba da se jede i jedno i drugo. Ne možeš živjeti samo na mesu, a bogme niti samo na zelenjavi.

 Vegetarijanac sam od 1993 godine, ne koristim nikakve suplemente, dodatke, vitamine, soje, alge, itd. Jedem sir, jaja, povremeno ribu. Moja žena je vegetarijanka od 2001 godine. Moja djeca su vegetarijanci od rođenja, najstariji sin je 3 mjeseca jeo meso, mlađi sin je 2-3 godine u vrtiću jeo meso, kćer nikada nije probala meso. Ne koriste nikakve dodatke kao ni ja, jedu istu hranu.

Kada sam pedijatrici rekao da mi je sin vegetarijanac, odmah me napala da bebi od nekoliko mjeseci starosti obavezno treba meso zbog željeza jer mu se mozak ne može razvijati bez željeza.

Dogovorili smo se da mu napravimo analizu krvi i ustanovimo ima li manjak željeza.

Kada su nalazi bili gotovi, medicinska sestra je iz znatiželje odmah pogledala rezultat i prokomentirala: pa ima razinu željeza skoro kao odrasli čovjek.

Nakon toga nam pedijatrica više nikada nije držala predavanja o opasnosti vegetarijanstva. 

Djeca su mi manje bolesna od prosjeka, bave se sportom, ni po čemu ne možeš primjetiti razliku u odnosu na ostalu djecu.

Znam da su svi negdje čuli i pročitali kako je vegetarijanstvo opasno po život, kako moraš nadomještati nedostatak mesa s tisuću stvari no temeljeno na mom iskustvu - to su sve sranja. Upoznao sam još neke parove čija djeca su na pragu punoljetnosti ili su već punoljetna i usprkos vegetarijanstvu su potpuno zdrava. Da ne spominjem milijune ljudi diljem svijeta koja su iz nekih razloga vegetarijanci pa su zdravi iako ni ne znaju što su suplementi i vitamini.

 

15 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom kreće s pilotiranjem 5G mreže

Što se 5G tiče, odgovorite mi na jedno pitanje. Recimo da na planeti ima 100 000 stručnjaka koji se razumiju u zračenja. S obzirom da će 5G zračenje biti svuda oko nas i da će nam stanovi biti puni uređaja koji će emitirati na toj frekvenciji, iz kojeg razloga bi svi ti stručnjaci pristali na činjenicu da će ne samo oni umrijeti, nego i njihove žene i djeca? Mogu razumjeti da bi pustili supruge da se skuhaju ali sebe i djecu jamačno ne bi. A zaštita od 5G ne postoji i ne može postojati osim ako zauvijek ne ostaneš zaključan u stanu koji je izoliran od svakog zračenja i nikada ne uneseš u njega niti jedan moderniji uređaj. Jer čim izađeš iz stana, svugdje oko tebe u školama, na poslu, u trgovinama, u uredima, na stadionima, parkovima, autima, busevima i vlakovima, baš svugdje će biti 5G.

Koliko bi ti trebali dati novaca da gledaš kako ti djeca umiru zbog zračenja koje si mogao spriječiti? Koliko novaca za tvoju smrt? I što ćeš s novcima kada si mrtav a nemaš ga kome ostaviti jer su ti umrla djeca, cijela obitelj i svi koji poznaješ?

Možemo sumnjati u zavjere ako se radi o nekom specifičnom proizvodu čije korištenje možeš izbjeći, recimo GMO krumpir, određenu vodicu za ispiranje zuba ili kaj ja znam, grafičku karticu, ali ne možeš pristati na nikakvu zavjeru kada ćeš imati tisuće uređaja koji te zrače 24/7/365.

Svaki CEO proizvođača opreme, telekoma, svaki inžinjer, svaki stručnjak na svijetu će biti izložen toj radijaciji a vi nagađte da oni ipak sakrivaju opasnosti od 5g mreža?

Daj razmislite još jednom. Ovaj puta polako i ne prije nego pronađete odgovor na moje pitanje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice