Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

poruka: 57
|
čitano: 18.535
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV".
6 godina
protjeran
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

Kako ste me šokirali ovom vijesti. Užas. 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Zar ovdje ne bi trebala ona agencija za antimonopol reagirati? Nema li HT već poveliki tržišni udio?
 
11 0 hvala 0
7 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

ljudi uzeli evo tv samo da nebi uzeli maxtv a ovi 100% kupili

čisto da dodam moje skromno mišljenje, t-kom je najveća gadarija od firme šta postoji.

Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Jedna stvar nema smisla 57 milja kuna i 30 zaposlenih, pa jbte zarada prejebena i sad je to bolje prodat nego zaradivat. Tipicno hrvatski
Moj PC  
15 0 hvala 0
7 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

brate AZTN radi isti posa u državi ka i magnet na frižideru mi.

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Ovo je daljnje jacanje duopola. Imamo HT i A1 i to je sve. Svaku manju firmu jednostavno preuzmu jedni ili drugi.
Na kraju imamo jednu od najskupljih i najlosijih fiksnih telekom usluga u EU. Steta sto tele2 nije preuzeo evo tv da ojaca konkurencija, nekad su cak nudili zajednicki paket evo i pokucni.

U mobilnoj je tele2 kakva takva konkurencija, i zato su osnovali bonbon i tomato da s njima konkuriraju teletini.


Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

Jednostavni paket televizije za ljude treće životne dobi. Uzeo sam to rodbini samo radi toga što je sve upravljivo jednim daljincem (modul). A evo sad dobrog razloga da ne produljujem pretplatu kad (uskoro) istekne .

Deckard
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Makić kaže...
Jedna stvar nema smisla 57 milja kuna i 30 zaposlenih, pa jbte zarada prejebena i sad je to bolje prodat nego zaradivat. Tipicno hrvatski

 Prihodi != zarada

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
m0mm0 kaže...

brate AZTN radi isti posa u državi ka i magnet na frižideru mi.

Po zakonu AZTN nije nadležan jer se radi o premaloj vrijednosti posla.

texas.bug kaže...
Ovo je daljnje jacanje duopola. Imamo HT i A1 i to je sve. Svaku manju firmu jednostavno preuzmu jedni ili drugi.
Na kraju imamo jednu od najskupljih i najlosijih fiksnih telekom usluga u EU. Steta sto tele2 nije preuzeo evo tv da ojaca konkurencija, nekad su cak nudili zajednicki paket evo i pokucni.

U mobilnoj je tele2 kakva takva konkurencija, i zato su osnovali bonbon i tomato da s njima konkuriraju teletini.

Vjeruj mi: čega sve ima u EU kod nas je usluga još odlična. Govorim iz prve ruke.

Tele2 pokušava konkurirati ali zato nema novca niti za nužne investicije, a kamo li za akviziciju. HT i A1 ga pojedu za doručak.

14 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

a kako je HT dio DT koji stalno je u gubicima, iz "bogate" Rvacke idu novci u jadnu napaćenu Njemačku....

 

danke dojčland!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Stric_Jura kaže...

a kako je HT dio DT koji stalno je u gubicima, iz "bogate" Rvacke idu novci u jadnu napaćenu Njemačku....

 

danke dojčland!

 

I gdje je tu problem?

12 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

Mogu slobodno reći da imamo jedan od bolji interneta - očeš fiksni, očeš mobilni., samo ostali imaju povoljnije mobilne uređaje u tarifama naspram nas.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:16 (R36).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Stric_Jura kaže...

a kako je HT dio DT koji stalno je u gubicima, iz "bogate" Rvacke idu novci u jadnu napaćenu Njemačku....

 

danke dojčland!

 to je nama naša borba dala - da imamo Tita za maršala... čekaj to je krivi tekst... da imamo HT kao vazala. 

14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Lisac1606 kaže...
Stric_Jura kaže...

a kako je HT dio DT koji stalno je u gubicima, iz "bogate" Rvacke idu novci u jadnu napaćenu Njemačku....

 

danke dojčland!

 

I gdje je tu problem?

 a tek da znaš gdje se vrši komutacija SVEG IP prometa...

 

ali ako ne vidiš problem, možda je problem u tebi ?

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

Ako ništa bar su imali dobru reklamu za tv..Ona susjeda je komad ipo..

 

Sada će se to uklopiti u ove pr korporativne reklamne bljuvotine o sreći, mladosti, sunčanom danu, povjerenju sigurnosti i tako dalje..

Sve fejk..

lol

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:32 (boatenga).
 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
boatenga kaže...

Ako ništa bar su imali dobru reklamu za tv..Ona susjeda je komad ipo..

 Marina iz Crno bijelog svijeta

Cici iz Tko te šiša

Sara Stanić ;)

15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
izith kaže...
Makić kaže...
Jedna stvar nema smisla 57 milja kuna i 30 zaposlenih, pa jbte zarada prejebena i sad je to bolje prodat nego zaradivat. Tipicno hrvatski

 Prihodi != zarada

 apsolutno stoji da postoje i drugi troškovi, ali kad pogledaš da ne uzimaju nekakvog gubitaša

nego proizvod koji generira novac onda to nema smisla..

isto ko hoteli na jadranu država će prodat za sitne novce umisto da renovira i zarađuje

13 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

Kao prvo; zanima me za koliko kunića je ostvarena kupoprodaja, obzirom je zarada na 30 zaposlenih preko 1.5 milja kunića po glavi ?! 

Kao drugo; kažu oni iz T-Com-a, pružiti ćemo bolju uslugu na većoj površini RH, a kako kada nemaju na MAX TV platdormi niti EUROSPORT programe niti Ligu Prvaka još najmanje dvije i pol godine ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Makić kaže...

 apsolutno stoji da postoje i drugi troškovi, ali kad pogledaš da ne uzimaju nekakvog gubitaša

nego proizvod koji generira novac onda to nema smisla..

isto ko hoteli na jadranu država će prodat za sitne novce umisto da renovira i zarađuje

Pitanje je koliki profit EvoTV ima. Ne vidim svrhu prodaje ako je jako profitabilan.

Država nije turistička organizacija.

ATJLučko kaže...

Kao prvo; zanima me za koliko kunića je ostvarena kupoprodaja, obzirom je zarada na 30 zaposlenih preko 1.5 milja kunića po glavi ?! 

Kao drugo; kažu oni iz T-Com-a, pružiti ćemo bolju uslugu na većoj površini RH, a kako kada nemaju na MAX TV platdormi niti EUROSPORT programe niti Ligu Prvaka još najmanje dvije i pol godine ?! 

Cijena po glavi je relativno nebitna, bitno je koliki je profit.

Do sada EvoTV nema izvrsnu pokrivenost, ali me zanima kako će ju HT "poboljšati" osim prebacivanja platforme na mobilne mreže. nema to veze s programima.

16 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Makić kaže...
izith kaže...
Makić kaže...
Jedna stvar nema smisla 57 milja kuna i 30 zaposlenih, pa jbte zarada prejebena i sad je to bolje prodat nego zaradivat. Tipicno hrvatski

 Prihodi != zarada

 apsolutno stoji da postoje i drugi troškovi, ali kad pogledaš da ne uzimaju nekakvog gubitaša

nego proizvod koji generira novac onda to nema smisla..

isto ko hoteli na jadranu država će prodat za sitne novce umisto da renovira i zarađuje

Ne znamo samo iz prihoda je li netko "gubitaš". Što ako uprihodi 57 a potroši 67 mil. kn?

 

Prema podacima koje sam ovako nabrzinu iskopao u 2017. g. HT je imao 6,2 mlrd kuna prihoda i 5,2 mlrd. rashoda. Dakle zaradili su oko 1 milijarde kuna i ostvarili maržu od preko 16%

EvoTV (HP Produkcija) imala je prihode od 32 mil. kn i rashode od 30,7 mil. kn. Zarada im je dakle bila 1,3 mil. kn uz profitnu maržu od samo 4%.

 

Da ne idemo sad u analizu kapitala, zaduženosti, itd., vidljivo je da je ovo kikiriki u odnosu na cijelo poslovanje HT-a.

 

 

 

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
ATJLučko kaže...

Kao drugo; kažu oni iz T-Com-a, pružiti ćemo bolju uslugu na većoj površini RH, a kako kada nemaju na MAX TV platdormi niti EUROSPORT programe niti Ligu Prvaka još najmanje dvije i pol godine ?! 

Možda kane pustiti (još jedan) kanal s 24/7 turskim sapunicama, to mi se čini da bi bilo ciljano poboljšanje usluge s obzirom na tipičnu klijentelu tih muljavih 576i medijskih isprdaka za portabl televizore.

Deckard
15 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

ne vidim funkcionalno smisao ovakve rečenice..

Postojećim korisnicima evotv-a neće se mijenjati uvjeti iz ugovora, kažu iz HT-a.

.. osim kao oximoronizam, nešto podrazumijevano. Ugovor je ugovor, kupnjom prelazi vlasništvo, jednako ugovorne obveze.. jedino što će se desiti je novi logo na mjesečnim uplatnicama i iban, dok se svaka izmjena na štetu korisnika postaje valjani razlog raskida ugovora (na teret one strane koja ugovor mijenja), tad korisnik može vratiti prijemnik i tražiti povrat novca od vlasnika (i dobiti).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
deckard kaže...
ATJLučko kaže...

Kao drugo; kažu oni iz T-Com-a, pružiti ćemo bolju uslugu na većoj površini RH, a kako kada nemaju na MAX TV platdormi niti EUROSPORT programe niti Ligu Prvaka još najmanje dvije i pol godine ?! 

Možda kane pustiti (još jedan) kanal s 24/7 turskim sapunicama, to mi se čini da bi bilo ciljano poboljšanje usluge s obzirom na tipičnu klijentelu tih muljavih 576i medijskih isprdaka za portabl televizore.

KARIKIRAM 

 

Neka i puste dva kanala s turskim sapunicama, ali bar da pokrivenost signalom bude kako Bog zapovijeda onda! 

 

Iskustvo "iz prve ruke", ne moje ali čovjeka koji mi je pričao priču! 

U Hrvatskim Poštama su imali neke terenske poslove, pa su izvođači dobili elektronske uređaje za rad na terenu, koji funkcionira na G mrežama. Kada su došli na područja iza Cetingrada, blizu granice, ispostavilo se je da ne da nema 4G signala, nego niti 3G ne pomaže u radu. Nekako su istrkeljali zadatak preko 2G signala, obzirom NEMA INFRASTRUKTURE!!!!! 

 

Sam EVO TV je možda i dobar, čitaj odličan projekt, ali u kojim uopće uvjetima, prije svega rečeno?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

OK, a koji klinac Evo TV treba mobilni internet?

 

pa za aktivaciju uređaja, tj. da se dekoder aktivira i sinkronizira, ne treba mu 4G brzina...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Stric_Jura kaže...

OK, a koji klinac Evo TV treba mobilni internet?

Ne treba mu.

No da bi HT ozbiljnije unaprijedio uslugu, mora ga prebaciti na neku takvu vrstu komunikacije.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Ne sagledavas cjelinu stvari: kad asimiliraju Evo onda korisnici neće imati alternative i ostat će sve između HT i A1 koji se lako dogovore oko cijene (do sad se bar jesu) i nastave peglati po korisnicima. Taj korisnik koji Evo-u donosi 4% HT-u će donijeti puno vise.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Old Iggy kaže...

No da bi HT ozbiljnije unaprijedio uslugu, mora ga prebaciti na neku takvu vrstu komunikacije.

 Korporativna nazoviunapređenja na štetu korisnika. O tempora, o mores!

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
16 godina
online
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
southy kaže...
Ne sagledavas cjelinu stvari: kad asimiliraju Evo onda korisnici neće imati alternative i ostat će sve između HT i A1 koji se lako dogovore oko cijene (do sad se bar jesu) i nastave peglati po korisnicima. Taj korisnik koji Evo-u donosi 4% HT-u će donijeti puno vise.

Da je usluga bila jako uspješna, sumnjam da bi je HP produkcija prodala. Što se krije iza svega, teško je reći, a samim time i sagledati cjelinu.

Korisnik uvijek može odustati.

Mary Sue kaže...
Old Iggy kaže...

No da bi HT ozbiljnije unaprijedio uslugu, mora ga prebaciti na neku takvu vrstu komunikacije.

 Korporativna nazoviunapređenja na štetu korisnika. O tempora, o mores!

Nisu "nazoviunapređenja" već je za ozbiljnije poboljšanje rada usluge ili potrebno raditi na razvoju dostupnosti s OIV-om ili prebaciti na nešto drugo.

HP to ne može, HT može, ali je pitanje koliko je to isplativo za korisnika.

14 godina
offline
Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV

Prodali su ga jer vjerojatno nešto ne ide kako bi trebalo .... HP je u banani i sele se iz Branimirove na Jankomir.

 

Još jedan primjer kako treba privatizirat sve državne firme ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 12:36 (Memphis).
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski Telekom preuzeo EvoTV
Old Iggy kaže...

Nisu "nazoviunapređenja" već je za ozbiljnije poboljšanje rada usluge ili potrebno raditi na razvoju dostupnosti s OIV-om ili prebaciti na nešto drugo.

 Definiraj "ozbiljnije poboljšanje rada usluge".

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice