HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju

poruka: 10
|
čitano: 2.792
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju".
14 godina
offline
HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju

Ma nije moguće

Meni nije jasno kako oni uopće opstaju sve ove silne godine, jer im je prodaja ne da je loša nego mizerna.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 7:40 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju

Ovo pišem iz svoga iskustva.Stoji da su performansama daleko ispod po svakom pogledu;u svakom rangu,cijenom daleko skuplji.Razlog slabije prodaje jeste što su mobiteli mizerno jako malo kvarljivi i izdržljivi.Barem žive,traju čak i sa maksimalnim gaženjem i zlostavljanjem krajnjeg korisnika.Prošlo mi je HTCovih mobitela kroz ruku 6 komada koji još dan danas rade perfektno kao i prvog dana.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju

U tom i jeste poanta.Propala nekadašnja Nokija.Propao nekadašnji Sony Ericsson iliti oriđiđi Ericsson.I jedan i drugi bili nekadašnji top proizvođači i pojam kvalitete. Veliki je problem reklama ovih proizvođa(ovih pokojnih) i HTCa kojih naravno absolutno nema. Jedina reklama od HTCa jeste reklama na društvenim mrežama i nigdje dalje.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 12:01 (Igor150).
13 godina
offline
Re: HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju
Igor150 kaže...

Ovo pišem iz svoga iskustva.Stoji da su performansama daleko ispod po svakom pogledu;u svakom rangu,cijenom daleko skuplji.Razlog slabije prodaje jeste što su mobiteli mizerno jako malo kvarljivi i izdržljivi.Barem žive,traju čak i sa maksimalnim gaženjem i zlostavljanjem krajnjeg korisnika.Prošlo mi je HTCovih mobitela kroz ruku 6 komada koji još dan danas rade perfektno kao i prvog dana.

 Da, to je razlog... Moš mislit. Nema veze što se dizajnom nisu pomakli nigdje, među prvima maknuli audio jack radi čega su bili poznati, sučelje koje se isto izgledom nije pomaklo mnogo, u zadnje vrijeme ni sa softverskim nadogradnjama im ne ide (isto bili među najboljima), a sa U11 i U12 je čak i ta kvaliteta izrade opala. Da ne spominjem koliko kasne po izlasku za ostalim modelim i koliko su teško dobavljivi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju

Pa to je 70% problematike menađmenta.A audiojack uopće ni ne fali,momentalni usonic je meni kud i kamo kvalitetnije riješen nego 3,5mm izlaz(razlika mi je kud i kamo bolji zvuk što mi je i opravdano izbacivanju "starog" jacka).A sad što se updatova i kašnjenja tiče to stoji.Naravno da su izdržljivi jer ih imam još uvijek neke modele po 5 godina u funkciji a baterije drže još uvijek te fluidno rade i dalje.Zašto nešto mjenjati što je besprijekorno?

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 12:39 (Igor150).
13 godina
offline
Re: HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju
zuper kaže...
Igor150 kaže...

Ovo pišem iz svoga iskustva.Stoji da su performansama daleko ispod po svakom pogledu;u svakom rangu,cijenom daleko skuplji.Razlog slabije prodaje jeste što su mobiteli mizerno jako malo kvarljivi i izdržljivi.Barem žive,traju čak i sa maksimalnim gaženjem i zlostavljanjem krajnjeg korisnika.Prošlo mi je HTCovih mobitela kroz ruku 6 komada koji još dan danas rade perfektno kao i prvog dana.

 Da, to je razlog... Moš mislit. Nema veze što se dizajnom nisu pomakli nigdje, među prvima maknuli audio jack radi čega su bili poznati, sučelje koje se isto izgledom nije pomaklo mnogo, u zadnje vrijeme ni sa softverskim nadogradnjama im ne ide (isto bili među najboljima), a sa U11 i U12 je čak i ta kvaliteta izrade opala. Da ne spominjem koliko kasne po izlasku za ostalim modelim i koliko su teško dobavljivi.

Bili su poznati po najkvalitetnijem zvuku, i dalje su najkvalitetniji po zvuku. Osim toga U11/U11+/U12+ slušalice su svi nahvalili. Dizajnom su isto kontinuirano inovirali. iPhonei van X-a i dan danas vuku dizajn koji je HTC pokrenuo s M7, a prošle godine je HTC s U11 među prvima krenuo u staklene mobitele i s bojama koje se presijavaju, a s U11+ i s poluprozirnim stražnjim stranama. Inovirali su s edge sensom koji je stvar koja bi mi najviše falila da moram zamjeniti U11+. Sučelje je uvijek bilo među najboljima, i dalje je. Da ima previše zastarjelih appova njihovih, ima, al njih se samo treba maknuti.

Problem je što unatoč problemima s prodajom odbijaju sniziti cijenu mobova. Realno, imaju nekih problema kao i  drugi proizvođači, ali to nije razlog loše prodaje. Razlog za to je čisto i isključivo marketing.

Ali ono što Igor150 kaže je donekle istina - kvaliteta je iznad svega ostalog. HTC Wildfire iz 2010 je donedavno bio u službi bez greške. I dalje radi al je sad jednostavno prezastario. Od M8 sam se i nakon četri godine druženja jedva odvojio, i dalje je radio bez greške i dosta brzo, a proslijedio sam ga dalje i radi ko urica.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju

Ono što ja iskreno zamjeram jeste je već navedeno realno u tekstu a to je ispodprosječan hardveraj upakovan cjenovno precjenjen.To je njih pokopalo.Desire 620 preslab procresor,desire 816 totalni promašaj s premalo prostora(čak i onda imao malo prostora kada je bio aktualan).Midle entry mobitel tek desire 820 vrijedi,sve ispod toga nije vrijedno spomena.Et imam osobno U Ultru koji meni štima po potrebi,mama u11cu...čak razmišljam o u12+ da budem miran.Tek sad absolutno nemam iskreno zamjerki iako još uvijek ima nekih sitnih minusa koje trebaju doraditi.Bilo bi šteta da propadnu.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju

Njihovi mobiteli izrazito se loše prodaju zbog previsoke cijene. Njihov nekada visoki tržišni udio prelio se na druge igrače (Huawei, Xiaomi, Lenovo, Oppo, Vivo...) koji su uspjeli za puno manje novca ponuditi kupcima konkurentan prozivod. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju

Sjećam se one m7 koji mi je bio najdraži mob iz te generacije, nakon toga m8 isto super telefon sjećam se kad ga je kolega kupio svi smo čudom gledali...

I nakon toga m9 po treći put isti model i od tad jedva da i čujem za htc, kao da su u zemlju propali, nisam odavno čuo da netko planira kupiti htc-a ili čak da ga uopće koristi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC bilježi loše poslovne rezultate i u lipnju
Dao bi ja vama svoj htc 10 u ruke sa oreom :P, btw na prodaju je :)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice