HTC prekinuo razvoj nasljednika U12+ flagshipa

poruka: 5
|
čitano: 2.110
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC prekinuo razvoj nasljednika U12+ flagshipa".
13 godina
offline
HTC prekinuo razvoj nasljednika U12+ flagshipa

Bez komentara - to govori koliko ih korisnici doživljavaju

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
HTC prekinuo razvoj nasljednika U12+ flagshipa

naravno da im treba novi pravac pored honor/huawei i čaomija koji nude flagship komponente za 2500kn, a htc gura za iste novce htc 12 life sa SD 636 i primjetno lošijom kamerom.

nek stave u sljedeću srednju klasu SD 710, 4/64 GB, 3500+ mah, pristojnu kameru barem za po danu, kvalitetan ips lcd i najvažnije android one ili barem nešto na foru oxygena od oneplus, za kakvih 300 eura i eto ti uspjeha. pola indije i kine će ga uzet za novi fon.

 

kao da tu ima neke filozofije. pogledajte koliko ljudi kod nas ima poco f1 ili honor play ili nešto skuplje oneplus modele... tko bi normalan pored toga uzeo u12 koji ne može konkurirat ni jednom lg-u.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC prekinuo razvoj nasljednika U12+ flagshipa

Dok su uradili model DHD koji mi je bio “prvi” android, pa oni ONE, to su bile zvijeri od mobilnih gadgeta! 

Makar su zajebavali sa nadogradnjama na nove verzije OS-a, navijao sam za njih u to vrijeme, pa makar i nisam postao tester! 

 

Još poodavno sam im prognozirao dugo i bolno propadanje, i poželio im jer su se postavili kao izabrani od nečeg višljeg, tako da i učine jednom, možda niti i jednom više, bolji mobilni gadget od  iP Xs Max, Samsung GN9, Huawei Mate 30 Pro ubuduće, neću ih nigdar uzeti. 

 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 20:48 (ATJLučko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC prekinuo razvoj nasljednika U12+ flagshipa
ATJLučko kaže...

Dok su uradili model DHD koji mi je bio “prvi” android, pa oni ONE, to su bile zvijeri od mobilnih gadgeta! 

Makar su zajebavali sa nadogradnjama na nove verzije OS-a, navijao sam za njih u to vrijeme, pa makar i nisam postao tester! 

 

Još poodavno sam im prognozirao dugo i bolno propadanje, i poželio im jer su se postavili kao izabrani od nečeg višljeg, tako da i učine jednom, možda niti i jednom više, bolji mobilni gadget od  iP Xs Max, Samsung GN9, Huawei Mate 30 Pro ubuduće, neću ih nigdar uzeti. 

 

 Je teško biti bolji od iP Xs-a...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
13 godina
offline
Re: HTC prekinuo razvoj nasljednika U12+ flagshipa
EZY-E kaže...
ATJLučko kaže...

Dok su uradili model DHD koji mi je bio “prvi” android, pa oni ONE, to su bile zvijeri od mobilnih gadgeta! 

Makar su zajebavali sa nadogradnjama na nove verzije OS-a, navijao sam za njih u to vrijeme, pa makar i nisam postao tester! 

 

Još poodavno sam im prognozirao dugo i bolno propadanje, i poželio im jer su se postavili kao izabrani od nečeg višljeg, tako da i učine jednom, možda niti i jednom više, bolji mobilni gadget od  iP Xs Max, Samsung GN9, Huawei Mate 30 Pro ubuduće, neću ih nigdar uzeti. 

 

 Je teško biti bolji od iP Xs-a...

HTC-u prvom svakako !!!! 

 

Onda slijede ostali redom. 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice