HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu zaposl

poruka: 8
|
čitano: 3.884
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu zaposl".
16 godina
offline
HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu zaposl

Ako ćemo pravo za ovaj nekoć megabrand nisam čuo godinama. Mislim da danas spadaju pod najmanje proizvođače. A dok je HTC rulao Xiaomi kao brand je mogao samo sanjati mobitele.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu za
da...najavljuju otkaze a već nema podrške za Hrvatsku.otkantali kanda.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu zaposl

Još u vrijeme modela DHD sam i poželio čim sporiju i bolniju propast, pa neka im bude još i dulja! 

Imali su dobru perspektivu u doba modela ONE, ali su se ukakali nakon toga, u svakom pogledu! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu za
ATJLučko kaže...

Još u vrijeme modela DHD sam i poželio čim sporiju i bolniju propast, pa neka im bude još i dulja! 

Imali su dobru perspektivu u doba modela ONE, ali su se ukakali nakon toga, u svakom pogledu! 

 

Imali su perspektivu cijelo vrijeme. Problem je potpuno promašeni marketing, a bez marketinga džaba sve ostalo.

Priča se o polaganoj propasti  HTCa od još dobrano prije One serije. Između je bila samo 10ka koja je bila za zaborav.  U11 je bio fenomenalan mobitel koji je prošao većinom ispod radara zbog klasičnih bezela.

Također, HTC je dobar dio razloga zašto je Pixel 2 kamera tako hvaljena a o kvaliteti HTC-a dovoljno govori da je Google otkupio zaposlenike da rade na Pixelima.

 

I tako, dok se HTC pokušavao bosti s Appleom i Samsungom, nešto za što jednostavno nije imao dovoljno resursa s marketinške strane, Xiaomi i ostali su krenuli drugim putem, pa s budget tržišta polagano puzali prema gore. Očito je nedostajalo odlučnosti da poslovno naprave neki drastični zaokret koji bi preokrenuo trend, ali su cijelo vrijeme što se tiče uređaja postavljali trendove.

 

Na žalost, i dalje ne odustaju. U11+ je bio jako dobra vrijednost za novac, ali s U12+ opet traže puno umjesto da iskoriste priljev novaca od Google i smanjenje broja zaposlenih pa proguraju po nižoj cijeni čisto kako bi ljudima ponovno ušli u vidokrug.

 

 

14 godina
offline
Re: HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu za
Htc one x. Novog uzmem u tekoma. Tad bio super mob. Taman nekako kad i s3 samsung. Padne mi iz dzepa na linoleum i doslovno se rastavi na 5 dijelova. Cijeli mob je izletio iz kucista. Dva put je kasnije mjenjam ekran jer si se neke pjege pojavljjvale. Maticna mjenjana,baterija. Ma sve i to u garantnom roku. Najvece smece od mobitela koje sam imao. Prodao sam ga brzo.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu zaposl

NIšta cudno,mogli su jos vece cijene nabit....pass

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu zaposl

A meni jos radi Desire i One i 10-tka... sad moram uhvatiti U11 dok ga se jos moze nabaviti...

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: HTC u velikim problemima, otpušta četvrtinu za
Nek za početak prestanu radit naj ružnije mobitele na tržištu pa će im možda krenuti na bolje ...
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice