Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na savijan

poruka: 6
|
čitano: 803
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na savijan".
10 godina

a zašto budala nije pokušala s 25 deka C4? mislim, kad smo već kod realnih uvjeta uporabe ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
Re: Huawei Mate 20 Pro nije previše otporan na sav
Ajar kaže...

a zašto budala nije pokušala s 25 deka C4? mislim, kad smo već kod realnih uvjeta uporabe ... 

Nije mogao jer je ostao opčinjen zelenim svjetlom ekrana 

17 mjeseci
protjeran

Nikad neću shvatiti svrhu takvog uništavanja mobitela. Svaki novi mobitel se može saviti, baciti s visine da mu pukne staklo i sl.

Još kako tako pristajem rastavljanje kako bi se ustanovilo koliko je lako ili teško popraviti mobitel. To ima smisla.

EDIT: i ako u ruke uzmete taj Mate 20 ili ga samo vidite u izlogu trgovine ili pak pogledate Youtube video u kojem ga netko okreće, vidjet ćete koliko je tanak. I onda netko ide pigati mobitel. Da ti pamet stane.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 20:37 (ridealong).

1 0 hvala 0
10 godina

Tip zagrije ekran pa ga slomije... to isto je napravio i na ipadu... 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
9 mjeseci

Grašo se ne bi bunio.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice