Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se - ARK

poruka: 90
|
čitano: 19.299
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se - ARK".
10 godina
offline
Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se - ARK

da je noa bio kinez, biblija bi postala prva kuharica :)

 
12 1 hvala 0
12 godina
offline
Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se - ARK

Ako podržava Android aplikacije, to je onda samo skin od Androida?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se - ARK

Citat: "Huawei je pri Uredu Europske unije za intelektualno vlasništvo zaštitio naziv „ARK OS“ koji će najvjerojatnije biti službeno ime njihovog alternativnog operacijskog sustava za mobilne uređaje".

 

Jel ovo neka zezancija? Intelektualno vlasništvo i kineska firma u jednoj rečenici. Oksimoron na n-tu potenciju. Kao da je nekad davno John Dilinger nakon godina uspješnog "biznisa" osnovao svoju banku.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 7:48 (Jura iz druge galaksije).
Moj PC  
11 19 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -

navodno će podržat aplikacije iz oba tabora,android čak i iOS.Navodno,koliko sam ja čuo/vidio/shvatio do sad.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -

Dok su u Europi još uvijek brisali guzicu smokvinim listom, u Kini su proizvodili oružije od visoko kvalitetnog čelika. 

Nemojte to nikad zaboraviti.

https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
12 godina
protjeran
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...

Jel ovo neka zezancija? Intelektualno vlasništvo i kineska firma u jednoj rečenici. Oksimoron na n-tu potenciju.

 Oksimoron je što ti jednu renomiranu kompaniju kao Huawei svrstavaš u one "no name" kineske firme koje se bave kopiranjem i izradom jeftinih proizvoda, drugim riječima generaliziraš i trkeljaš bezveze.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
bill_jobs kaže...

 Oksimoron je što ti jednu renomiranu kompaniju kao Huawei svrstavaš u one "no name" kineske firme koje se bave kopiranjem i izradom jeftinih proizvoda, drugim riječima generaliziraš i trkeljaš bezveze.

 Malo se informiraj kako je ta tvoja renomirana kompanija nastala. Po riječima samog njenog osnivača. No, nisi ti kriv što si nekulturan, krivi su tvoji roditelji, tako da suosjećam sa tobom...

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
14 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...

Citat: "Huawei je pri Uredu Europske unije za intelektualno vlasništvo zaštitio naziv „ARK OS“ koji će najvjerojatnije biti službeno ime njihovog alternativnog operacijskog sustava za mobilne uređaje".

 

Jel ovo neka zezancija? Intelektualno vlasništvo i kineska firma u jednoj rečenici. Oksimoron na n-tu potenciju. Kao da je nekad davno John Dilinger nakon godina uspješnog "biznisa" osnovao svoju banku.

Evo Jura par linkova da se obrazuješ, jer vidim da ti je definitivno potrebno - LINK1, LINK 2.

 

A evo malo linkova koliko ulažu u R&D - LINK1, LINK2, LINK3.

 

Huawei je mega firma koja ulaže strašna sredstva u R&D i u intelektualno vlasništvo.

 

A ako misliš da nijedna druga mega kompanija iz zapadnih zemalja nije došla do svoje veličine bez korporativne špijunaže živiš stvarno u drugoj galaksiji kako ti i kaže tvoj nick.

15 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -

Samo ću napisati jedan citat a ti pogledaj ko je rekao pa se skontaj onda malo.

 

"Good artist copy, great artist steal".

 

PS. Ovo se odnosi na Jurin post.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 8:20 (malina22).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
MasterOfDisaster kaže...

Evo Jura par linkova da se obrazuješ, jer vidim da ti je definitivno potrebno - LINK1, LINK 2.

 

A evo malo linkova koliko ulažu u R&D - LINK1, LINK2, LINK3.

 

Huawei je mega firma koja ulaže strašna sredstva u R&D i u intelektualno vlasništvo.

 

A ako misliš da nijedna druga mega kompanija iz zapadnih zemalja nije došla do svoje veličine bez korporativne špijunaže živiš stvarno u drugoj galaksiji kako ti i kaže tvoj nick.

 Jednom lopov, uvijek lopov. A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
14 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Evo Jura par linkova da se obrazuješ, jer vidim da ti je definitivno potrebno - LINK1, LINK 2.

 

A evo malo linkova koliko ulažu u R&D - LINK1, LINK2, LINK3.

 

Huawei je mega firma koja ulaže strašna sredstva u R&D i u intelektualno vlasništvo.

 

A ako misliš da nijedna druga mega kompanija iz zapadnih zemalja nije došla do svoje veličine bez korporativne špijunaže živiš stvarno u drugoj galaksiji kako ti i kaže tvoj nick.

 Jednom lopov, uvijek lopov. A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac.

Upravo tako!

 

Al' eto Jura, ima bre da se obrazuješ, viš kakav si tup. glup, ćoškast i neobrazovan!

 

Štob' se reklo, ceo svet šuti i trpi, samo ti nešto ..., sunce ti ... .

 

Kud ćeš na braću Kineze, majku mu staru, pogotovo na ovom "sajtu"?!

 

Zbilja, svašta Ti sebi dopuptaš, ćuti, ćuti!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 8:33 (Jehonan).
12 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...

 Jednom lopov, uvijek lopov. A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac.

 

Jehonan kaže...

Kud ćeš na braću Kineze, majku mu staru, pogotovo na ovom "sajtu"?!

 

1. Gledam filmove i dokumentarce o Xeroxu, Jobsu, Gatesu i stalno se vrti u krug kako se međusobno potkradali.

 

2. " A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac."  Neki kažu da tko s kriminalcima trguje i druguje i sam je kriminalac, inače USA i Kina imaju jednu od najjačih trgovinskih i financijskih veza u svijetu. Kako to s "braćom" Kinezima?

 

3. Domoljubna vlast ovih dana upravo prosjači i žica investitora po Kini kako bi spasila Uljanik. Kud na braću Kineze?

 

4. Jedni od suvlasnika Rimca su "braća" Kinezi.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 8:40 (ante_etna).
14 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...

 Jednom lopov, uvijek lopov. A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac.

E onda su sve veće kompanije lopovčine na kvadrat i to bez iznimke. Nisam nigdje rekao da mi je Huawei uzor, jer uzor mi može biti samo neka osoba, a ne neka kompanija, čisto informacije radi. Inače, ne razumjem jal zapada zbog uspijeha na globalnoj razini jedne kineske kompanije, koja je stvarno nastala od ničega i mukom stvarana 32 godine. Divili se mi ili ne, Huawei je čuda napravio do dana današnjeg i na tome mu treba čestitati, k tome sada se cijeli svijet okrenuo protiv njih iz čistog razloga jer ih je počeo ugrožavati tržišno i ekonomski, a ne špijunski (jer bi inače odavno izložili svoje dokaze i uništili ih tržišno), jer to već i ptice na grani znaju.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
ante_etna kaže...

1. Gledam filmove i dokumentarce o Xeroxu, Jobsu, Gatesu i stalno se vrti u krug kako se međusobno potkradali.

 

2. " A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac."  Neki kažu da tko s kriminalcima trguje i druguje i sam je kriminalac, inače USA i Kina imaju jednu od najjačih trgovinskih i financijskih veza u svijetu. Kako to s "braćom" Kinezima?

 

3. Domoljubna vlast ovih dana upravo prosjači i žica investitora po Kini kako bi spasila Uljanik. Kud na braću Kineze?

 

4. Jedni od suvlasnika Rimca su "braća" Kinezi.

 

 Svak se svome i sličnome raduje. I to samo govori o njima. S kim si takav si, ukratko.

 

A ovaj tvoj navod o domoljubnoj vlasti je vrh. Anemija na kvadrat.

 

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
14 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
ante_etna kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...

 Jednom lopov, uvijek lopov. A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac.

1. Gledam filmove i dokumentarce o Xeroxu, Jobsu, Gatesu i stalno se vrti u krug kako se međusobno potkradali.

 

2. " A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac."  Neki kažu da tko s kriminalcima trguje i druguje i sam je kriminalac, inače USA i Kina imaju jednu od najjačih trgovinskih i financijskih veza u svijetu. Kako to s "braćom" Kinezima?

 

3. Domoljubna vlast ovih dana upravo prosjači i žica investitora po Kini kako bi spasila Uljanik. Kud na braću Kineze?

 

4. Jedni od suvlasnika Rimca su "braća" Kinezi.

 

!. Istina, također je istina da su se na kraju balade morali dogovoriti te da je ipak sve skupa koliko toliko pravno pokriveno, naplaćeno ili se za neke stvari još uvijek vode pravni procesi. Nema oprosti! Kad tad!

 

2. Nezgodna logika, dišemo svi isti zrak, kao i kriminalci, jesmo li zbog toga svi kriminalci?!

 

3. Za svoju korist, a na našu štetu i sramotu! Apropo, a kakova bi trebala biti neg domoljubna, "Krajina Hrvatska" možda?!

 

4. Da i?! "Braća" došla i uložila novac jer vjeruju u mogućnost da se od svega nešto dobro i kvalitetno izrodi. Naprotiv, iz brogodradilšta su nakon "inspekcije" otišli podvijenoga repa, kada su vidjeli "know how" i svijetlu budućnost.

12 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...
ante_etna kaže...

1. Gledam filmove i dokumentarce o Xeroxu, Jobsu, Gatesu i stalno se vrti u krug kako se međusobno potkradali.

 

2. " A kome je kriminalac uzor i sam je kriminalac."  Neki kažu da tko s kriminalcima trguje i druguje i sam je kriminalac, inače USA i Kina imaju jednu od najjačih trgovinskih i financijskih veza u svijetu. Kako to s "braćom" Kinezima?

 

3. Domoljubna vlast ovih dana upravo prosjači i žica investitora po Kini kako bi spasila Uljanik. Kud na braću Kineze?

 

4. Jedni od suvlasnika Rimca su "braća" Kinezi.

 

 Svak se svome i sličnome raduje. I to samo govori o njima. S kim si takav si, ukratko.

 

A ovaj tvoj navod o domoljubnoj vlasti je vrh. Anemija na kvadrat.

 

 

Ne valja ti Gates, Jobs, ne valja Rimac, ne valja Zapad, ne valjaju Ameri i Kinezi, daj navedi nekoga tko valja.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
MasterOfDisaster kaže...

E onda su sve veće kompanije lopovčine na kvadrat i to bez iznimke. Nisam nigdje rekao da mi je Huawei uzor, jer uzor mi može biti samo neka osoba, a ne neka kompanija, čisto informacije radi. Inače, ne razumjem jal zapada zbog uspijeha na globalnoj razini jedne kineske kompanije, koja je stvarno nastala od ničega i mukom stvarana 32 godine. Divili se mi ili ne, Huawei je čuda napravio do dana današnjeg i na tome mu treba čestitati, k tome sada se cijeli svijet okrenuo protiv njih iz čistog razloga jer ih je počeo ugrožavati tržišno i ekonomski, a ne špijunski (jer bi inače odavno izložili svoje dokaze i uništili ih tržišno), jer to već i ptice na grani znaju.

 Tuđim lopovlukom ne možeš opravdavati svoj. A uzor takvima je osnivač ove tobože "ugledne" kompanije. Nastale reverznim inženjeringom američkih inovacija i patenata. Što se krivo rodi vremenom se ne ispravlja.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
12 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jehonan kaže...

!. Istina, također je istina da su se na kraju balade morali dogovoriti te da je ipak sve skupa koliko toliko pravno pokriveno, naplaćeno ili se za neke stvari još uvijek vode pravni procesi. Nema oprosti! Kad tad!

 

2. Nezgodna logika, dišemo svi isti zrak, kao i kriminalci, jesmo li zbog toga svi kriminalci?!

 

3. Za svoju korist, a na našu štetu i sramotu! Apropo, a kakova bi trebala biti neg domoljubna, "Krajina Hrvatska" možda?!

 

4. Da i?! "Braća" došla i uložila novac jer vjeruju u mogućnost da se od svega nešto dobro i kvalitetno izrodi. Naprotiv, iz brogodradilšta su nakon "inspekcije" otišli podvijenoga repa, kada su vidjeli "know how" i svijetlu budućnost.

 1. Što je pokriveno? I Jobs i Gates su nepovratno profitirali na mažnjavanju, popeli se na svjetski vrh.

 

 2.  Jedno je disati zrak, drugo je dragovoljno trgovati bez ičije prisile. Idi, reci Amerikancima da ne može to tako, zašto su navalili s "braćom" Kinezima tolike poslove raditi, a mi? S nama ništa?

 

 3. Jasno da je domoljubna, ali kud na braću Kineze? Zašto s njima? Pa daj im reci.

 

 4. Pa kako to da Rimac posluje s lopovima Kinezima? Malo prije ste rekli s kim si takav si, svoj svome i slično.

16 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...
MasterOfDisaster kaže...

E onda su sve veće kompanije lopovčine na kvadrat i to bez iznimke. Nisam nigdje rekao da mi je Huawei uzor, jer uzor mi može biti samo neka osoba, a ne neka kompanija, čisto informacije radi. Inače, ne razumjem jal zapada zbog uspijeha na globalnoj razini jedne kineske kompanije, koja je stvarno nastala od ničega i mukom stvarana 32 godine. Divili se mi ili ne, Huawei je čuda napravio do dana današnjeg i na tome mu treba čestitati, k tome sada se cijeli svijet okrenuo protiv njih iz čistog razloga jer ih je počeo ugrožavati tržišno i ekonomski, a ne špijunski (jer bi inače odavno izložili svoje dokaze i uništili ih tržišno), jer to već i ptice na grani znaju.

 Tuđim lopovlukom ne možeš opravdavati svoj. A uzor takvima je osnivač ove tobože "ugledne" kompanije. Nastale reverznim inženjeringom američkih inovacija i patenata. Što se krivo rodi vremenom se ne ispravlja.

 Hvala nebesima na reverznom inženjeringu jer bez njega danas bi imali (a već i ovako imamo) overpriceane mobitele i potrošačku elektroniku.

Koristite blage riječi i jake argumente
14 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...

 Tuđim lopovlukom ne možeš opravdavati svoj. A uzor takvima je osnivač ove tobože "ugledne" kompanije. Nastale reverznim inženjeringom američkih inovacija i patenata. Što se krivo rodi vremenom se ne ispravlja.

Ajmo onda ovako, molim te, navedi par mega kompanija koje ti smatraš poštenima pa da se mi ostali nasmijemo (jer one ne postoje).

 

Uopće ne opravdavam ni sam ja netko tko bi trebao opravdavati Huawei i njihov uspijeh, samo ga jednostavno komentiram, a inače te američke kompanije koje su pune patenata i inovacija su kompanije koje su također radile što i Huawei, ili još bolje uzimanjem nacističkih istraživanja i nacističkih znanstvenika na svim poljima su dospjele tu gdje jesu sada. Hmm, pitam se da li je to bilo moralno i ispravno, po tebi vjerojatno je, jer se ipak radi o SAD-u.

14 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
andrijam kaže...

Dok su u Europi još uvijek brisali guzicu smokvinim listom, u Kini su proizvodili oružije od visoko kvalitetnog čelika. 

Nemojte to nikad zaboraviti.

 Smokvinim listom definitivno nisu, da si ikad pokušao, znao bi zašto. Ali zato postoje razne vrste trava i lišća koji su puno bolji za tu namjenu. U Dalmaciji se često koristio i kamen. Itd.

14 godina
offline
Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se - ARK

a ne, baturek, kocen oliti oklasak kukuruza..

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
malina22 kaže...

Samo ću napisati jedan citat a ti pogledaj ko je rekao pa se skontaj onda malo.

 

"Good artist copy, great artist steal".

 

PS. Ovo se odnosi na Jurin post.

 a propos, nisu Englezi sve izmislili, nego se kaže:

 

kopiranje je najiskreniji oblik laskanja...

 

S time da se nisu digli kopiranjem Kinezi nego radom i ulaganjem u razvoj... a druga strana, Ameri, vele:

 

ne pita se za početni milijun kako si zaradio...

 

podrazumijeva se da nakon tog početnog, moraš ići na pošten način dalje zarađivati...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -

prije koprivom iz moje bašće...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se - ARK

ajmo ponoviti građu (stariji) te štogod naučiti (mladunci):  proudhon: "vlasništvo je krađa." (što je za ekonomiju, kao anarhizam, isto što i e=mc^2 za fiziku). na tome se osniva čitav koncept kapitalizma (čak im i zakoni kažu: vlasništvo je 9/10 zakona, iako ako nešto ukradeš onome tko je zapravo već ukrao, ideš u ladovinu bez prolaska kroz polazak i ne uzimaš 4000). ukratko, u korijenu sustava je kriminal a zakoni se osnivaju na njihovu kršenju. hojla! nitko, nigdje i nikad ništa nije stekao a da nije prisvojio ono što mu ni po čemu ne pripada (osim na osnovi želje i, svakako, prilike koja čini lopova). zaključimo: ako kapitalizmu ne pašu činjenice, utoliko gore po njih. 

 

(zvuk zvonca, djeca i odrasliji vrišteći odlaze na dvorište zapušit koju te se svojski počupati). 

 

ark je već naziv nekakve igre s dinosaurima za abspielen banhof vier (ps4) ali valjda prolazi za os, iako smo tu predlagali bolje (veselije?) nazive tjerajući šegu. bude li istodobno uskladiv s andro(ido)m (krstulovićem o'parom) i ios-om, razvalit će kontracepciju amerima k'o daruvarac curu ili žalčeva djevojčurak ili horvatinčić digiće. mislim, meni ni iz džepa ni u džep no radujem se cirkusu svaki put kad dođe u grad. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 9:54 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura iz druge galaksije kaže...
MasterOfDisaster kaže...

E onda su sve veće kompanije lopovčine na kvadrat i to bez iznimke. Nisam nigdje rekao da mi je Huawei uzor, jer uzor mi može biti samo neka osoba, a ne neka kompanija, čisto informacije radi. Inače, ne razumjem jal zapada zbog uspijeha na globalnoj razini jedne kineske kompanije, koja je stvarno nastala od ničega i mukom stvarana 32 godine. Divili se mi ili ne, Huawei je čuda napravio do dana današnjeg i na tome mu treba čestitati, k tome sada se cijeli svijet okrenuo protiv njih iz čistog razloga jer ih je počeo ugrožavati tržišno i ekonomski, a ne špijunski (jer bi inače odavno izložili svoje dokaze i uništili ih tržišno), jer to već i ptice na grani znaju.

 Tuđim lopovlukom ne možeš opravdavati svoj. A uzor takvima je osnivač ove tobože "ugledne" kompanije. Nastale reverznim inženjeringom američkih inovacija i patenata. Što se krivo rodi vremenom se ne ispravlja.

 Da bi uspio u bilo cemu moras biti obazovan. Ako nista ne znas, jedna od metoda je rever inzenjering, naucis tako puno, puno grijesis, puno naucis, akumuliras iskustva  odjednom i ti postanes kreativann u tom podruciju, savladao si ga i to na tezi nacin.

Kako ljudi uce u zivotu? opcenito kradu, kao dijeca vizualno i onda imitiraju.... sa vremenom imitacija nestane i stvore svoju osobnost.

Kako ucimo u skoli? usvajanjem tudjih iskustava! tudjih znanja....

 

E sada dolazimo do tvojih kockica :D

Ti ocito nisi ucio, nisi puno naucio a usput nisi ni bistar kada ove kockice nosas na IT forumu :)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Jura uzalud ti trud, nema na forumu 5 postenih ljudi koji nebi prodali svoju mater da se ukaze prilika. To je samo refleksija drustva.

Sto se tice kradje IPa, Huawei nije krao IP da poboljsa svoj proizvod. Huawei je zasnovan na potpunoj kradji i kopiranju konkurencije.

Procitajte samo o slucaju Nortel gdje su cijeli portfolio kopirali i godinama imali neovlasteni pristup u njihove sisteme.

A nakon toga predstave iste prizvode za upola cijene dok ne ubiju konkurenciju.
12 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
Stric_Jura kaže...
malina22 kaže...

Samo ću napisati jedan citat a ti pogledaj ko je rekao pa se skontaj onda malo.

 

"Good artist copy, great artist steal".

 

PS. Ovo se odnosi na Jurin post.

 a propos, nisu Englezi sve izmislili, nego se kaže:

 

kopiranje je najiskreniji oblik laskanja...

 

S time da se nisu digli kopiranjem Kinezi nego radom i ulaganjem u razvoj... a druga strana, Ameri, vele:

 

ne pita se za početni milijun kako si zaradio...

 

podrazumijeva se da nakon tog početnog, moraš ići na pošten način dalje zarađivati...

 

Ideš na pošten način kako bi spriječio isto tako nekog da tebi kasnije nešto mazne. Postoje privatizacijski, jugo, hdz, narko, klasični i ini lopovi koji su uspjeli proći ispod radara i sada imaju respektabilne i "poštene" firme, dvije revizije godišnje i portira obučenog u SWAT uniformu sa svim mogućim skenerima koji pazi da ne bi netko nešto maznuo. Sve po propisima i ISO standardu.

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se -
dva_ujutro kaže...
Jura uzalud ti trud, nema na forumu 5 postenih ljudi koji nebi prodali svoju mater da se ukaze prilika. To je samo refleksija drustva.
u.

 

Slabo su Kinezi profitirali od forumaša ovakvih ili onakvih. Njih je digao bogati zapad, prvo USA, a evo, ponos i dika Rimac s njima u kolu pleše, dok Tesla radi megatvornicu. Njima treba pričati priče o refleksijama.

 

11 godina
neaktivan
offline
Huaweijev zamjenski OS za Android zvat će se - ARK

Ako Microsoft nije uspjeo sa Windows Phonom, nece ni Huawei.

 

Ako nemas Google Mape, gMail, Whatsap, Instagram, Viber, Chrome... OS ti je osuden na propast

 
6 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice