Huaweijeve NM kartice po performansama ne zaostaju

poruka: 6
|
čitano: 2.567
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huaweijeve NM kartice po performansama ne zaostaju".
10 godina
offline
Huaweijeve NM kartice po performansama ne zaostaju

Nekako mi ovo smrdi na ekskluzivnost koju voli Apple sa svojim specificnim konektorima i rijesenjima (da se jos malo vise zaradi) :-(

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2019 14:54 (10alex).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Huaweijeve NM kartice po performansama ne zaostaju
Zaboravio si Sony i njihovu memorijsku karticu za Vitu koja je prakticki microsd ali modificirana koja papreno skupa odnosno tko zna koliko skuplja od microSD kartica..... no, sreca pa postoji nesto sto ser zove "SD2Vita" (CFW)
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Huaweijeve NM kartice po performansama ne zaos

Zapravo, to bi moglo biti pucanje u vlastitu nogu. S obzirom da većina dual SIM mobitela koristi isti utor za drugi SIM i za SD karticu, ovim potezom vjerojatno planiraju smanjiti troškove i povećati robusnost utora jer bi bio isti format, pa ne treba raditi dupla ležišta, duple konektore i sl.

 

S obzirom da kartica ne nudi ništa što SD ne nudi, a SD je praktičniji za druge vrste uređaja u kojima je bitan hot plug, za koji je SD ipak prikladniji, bez konkurentne cijene, Huawei mobiteli će postati "oni čudni kinezi koji primaju čudne skupe kartice".

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
offline
Re: Huaweijeve NM kartice po performansama ne zaos
Prepakirani SD card
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huaweijeve NM kartice po performansama ne zaostaju

Ako uspeju ovo progurati kao globalni standard, nije loša ideja, inače bez veze. Doduše, ja sam za varijantu dual SIM + dedicirani slot za memorijsku karticu, sve osim toga mi je ozbiljan kompromis.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Huaweijeve NM kartice po performansama ne zaostaju

Sto se clanka tice, pohvala. Napokon se pocelo malo pricati i o Nano memory karticama.

S obzirom da sam vlasnik Huawei Mate 20 pro mobitela kupio sam si i memo karticu za njega.

Tako da moram ukazati na jednu gresku koja je spomenuta u clanku, a to je da je jedino dostupna 128GB verzija kartice, sto nije istina.

Ja imam 64GB verziju, ali takodjer se mogu vec kupiti i druge varijante (velicine).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice