IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja prošle

poruka: 9
|
čitano: 2.800
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja prošle".
6 godina
neaktivan
offline
IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja prošle

Ne bih htio zvučat kao baba koja pljuje novu tehnologiju, ali ja ne vidim budućnost u VR. Sad je to nova stvar pa ljudi isprobavaju, mislim da će kroz par godina to posustati. Ja sam isprobao to i na prvu imaš "vau" reakciju ali jako brzo dosadi.

Ne igram igrice ali sumnjam da se gamerima sviđa u FPS lomiti vrat da vidiš tko je iza tebe.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja prošle

Pa ako ne igras igre kako onda znas kakav je osjecaj? Ja ih igram i igrao sam na vecini tih VR uredaja i onih koji jos nisu u prodaji i to je definitivno buducnost, igre na tome su neka "druga dimenzija" iz koje covjek vjerovatno nebude htio izaci, u ovom slucaju skidati s glave, sljedeca svijetska posast nakon "pametnih" mobitela. Sto se tice okretanje glave jel ti prirodnije/brze da to radis s dvije ruke s tastaturom i misem u ruci dok radis pitaj boga koliko pokreta(u 99% fps-a nemozes trcati naprijed i gledati iza) ili samo da okrenes glavu i vidis iza sebelp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja pr
Stjepanj kaže...

Pa ako ne igras igre kako onda znas kakav je osjecaj? Ja ih igram i igrao sam na vecini tih VR uredaja i onih koji jos nisu u prodaji i to je definitivno buducnost, igre na tome su neka "druga dimenzija" iz koje covjek vjerovatno nebude htio izaci, u ovom slucaju skidati s glave, sljedeca svijetska posast nakon "pametnih" mobitela. Sto se tice okretanje glave jel ti prirodnije/brze da to radis s dvije ruke s tastaturom i misem u ruci dok radis pitaj boga koliko pokreta(u 99% fps-a nemozes trcati naprijed i gledati iza) ili samo da okrenes glavu i vidis iza sebelp

 OK, kao što sam rekao, to je samo moj dojam. Svejedno mislim da je puno lakše trznut mišem da pogledaš iza sebe nego se okrećati.

12 godina
protjeran
offline
IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja prošle

Pa da ali problem kod misa je kad se okrenes ti zapravo stanes ili ides u suprotnome smjeru, 99% igara nema schortcut tipku za pogled u nazad.lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 18:45 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja pr
vr i ar su buducnost, o cemu pricas, naocale koji mogu projekcirat bilo koju dimenziju ekrana, mozes blokirat ruznu panoramu, ako si npr u Russia, i stavit 3 sunca kako zalaze dok gledas saturn i 3 crnjkinje kako
te hlade palmama i gledas hrt na 500 incha.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja pr
evo ovo vam je trash buducnost ar.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja pr
GhostLoveScore kaže...
Stjepanj kaže...

Pa ako ne igras igre kako onda znas kakav je osjecaj? Ja ih igram i igrao sam na vecini tih VR uredaja i onih koji jos nisu u prodaji i to je definitivno buducnost, igre na tome su neka "druga dimenzija" iz koje covjek vjerovatno nebude htio izaci, u ovom slucaju skidati s glave, sljedeca svijetska posast nakon "pametnih" mobitela. Sto se tice okretanje glave jel ti prirodnije/brze da to radis s dvije ruke s tastaturom i misem u ruci dok radis pitaj boga koliko pokreta(u 99% fps-a nemozes trcati naprijed i gledati iza) ili samo da okrenes glavu i vidis iza sebelp

 OK, kao što sam rekao, to je samo moj dojam. Svejedno mislim da je puno lakše trznut mišem da pogledaš iza sebe nego se okrećati.

 Možeš trznuti mišem i dok imaš VR na glavi, al nećeš, jer je okretanje glave puno prirodnije.

6 godina
neaktivan
offline
Re: IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja pr
Mogao sam se slozit dok nisi dosao na hrt na 500 incha, na 480p? :)
7 godina
offline
IDC: Tržište visokoperformantnih VR uređaja prošle

ja čekam holodeck s hard ligtom...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice