Idući iPad Pro bez 3,5-milimetarskog priključka

poruka: 5
|
čitano: 2.626
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Idući iPad Pro bez 3,5-milimetarskog priključka".
13 godina
offline
Idući iPad Pro bez 3,5-milimetarskog priključka

Ma, moze i bez ekrana...

Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Idući iPad Pro bez 3,5-milimetarskog priključka

Nesto ne znm kako ce to funkcionisati u uspravnom polozaju. Malo mi je glupo funkcionalnost i koristenje citavog uredjaja prilagoditi zbog face id funkcije, kako misle izdati tastaturu za njega, kada radim u officeu znaci ako se ipad zakljuca trebam ga staviti u uspravan polozaj da se otkljuca pa ponovo u okomit 

 

Ni ovo smanjivanje rubova ne mogu bas da skontam, kako misle da se drzi i koristi npr 12,9 inchni model ako bude imao tanje rubove nego sada, pa to ce biti prava patnja.

 

I Apple malo pobudalio u zadnje vrijeme, funkcionalnost totalno zanemaruju na ustrb ljepote, nekog fancy dizajna i ostalih zajebancija.

 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Idući iPad Pro bez 3,5-milimetarskog priključk
Spominjalo se i da će FaceID biti inaprijeđen da može raditi iz svih orjentacija.

Misim da pretjeruju s tim stanjivanjem rubova, vražji android korisnici i glupa moda...
Ja rekoh
Moj PC  
1 4 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Idući iPad Pro bez 3,5-milimetarskog priključka

Mene samo zanima oće li sad na jesen izbacit novi Mac Mini 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Idući iPad Pro bez 3,5-milimetarskog priključk
Feudalac kaže...
Misim da pretjeruju s tim stanjivanjem rubova, vražji android korisnici i glupa moda...

 ...kad se neki lončići polupaju pa... ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice