IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni) vide

poruka: 7
|
čitano: 3.566
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni) vide".
15 godina
offline
IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni) vide

Naime, mnogi korisnici već sada mobitelima snimaju vertikalne video zapise, a oni koji će ih gledati više neće morati okretati mobitel u horizontalni položaj kada požele pogledati video na IGTV-u.”

 

Stvarno, okretanje mobitela iz okomitog u horizontalni položaj iziskuje veliki mentalni i fizički napor... 

 

 

Moj PC  
15 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni)
Hrco kaže...

Naime, mnogi korisnici već sada mobitelima snimaju vertikalne video zapise, a oni koji će ih gledati više neće morati okretati mobitel u horizontalni položaj kada požele pogledati video na IGTV-u.”

 

Stvarno, okretanje mobitela iz okomitog u horizontalni položaj iziskuje veliki mentalni i fizički napor... 

 

 

 S obzirom na kvalitetu sadrzaja na instagramu (barem kaj se videa tice) i to je previse haha :P

9 godina
offline
IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni) vide

postoji li veca retardacija od vertikalnog videa.... nope 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni)
digitall kaže...

postoji li veca retardacija od vertikalnog videa.... nope 

 Jos mozes probavit za par sekundi videa, no za ovo kaj oni ciljaju je cisti promasaj.

12 godina
offline
Re: IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni)
Hrco kaže...

Naime, mnogi korisnici već sada mobitelima snimaju vertikalne video zapise, a oni koji će ih gledati više neće morati okretati mobitel u horizontalni položaj kada požele pogledati video na IGTV-u.”

 

Stvarno, okretanje mobitela iz okomitog u horizontalni položaj iziskuje veliki mentalni i fizički napor... 

 

 

 

Ako nešto savršeno opisuje današnje generacije onda je to to. Neću ja okretati mobitel, svijet mi ionako duguje, pa neka se pravila prilagode meni.

 

Kao da nam nije bilo dovoljno vertikalnih videa, sad će se Instagram (inače mreža čiju svrhu ni dan danas uopće ne shvaćam) pobrinuti da ih bude još više.

6 godina
offline
Re: IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni)
Večina se ionako nezna služiti svojim smartphonima...tako da su smartphoni postali pametniji od svojih vlasnika
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
IGTV, Instagramova aplikacija za (vertikalni) vide

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice