Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih možet

poruka: 7
|
čitano: 3.239
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih možet".
12 godina
offline
Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih možet

To je dvosjekli mac. Ja dijelim racun sa frendom i ako to vise necu bit u mogucnosti obojica prekidamo i Netflix je izgubio pretplatnika. S druge strane netko ce sigurno pocet placat pretplatu. Vidjet cemo. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih m
Tristan kaže...

To je dvosjekli mac. Ja dijelim racun sa frendom i ako to vise necu bit u mogucnosti obojica prekidamo i Netflix je izgubio pretplatnika. 

sigurno si uvjeren da im plaćaš samo zato jer si dobra duša

13 godina
offline
Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih možet

A što kada netko puno putuje? Kako će Netflix onda regulirati di je tko?

Evo primjer iz stvarnog života: meni frend share-a acc, on je stjuard u jednoj aviokompaniji i skoro svaki drugi dan je negdje drugdje. Cura mu također radi u istoj kompaniji i naravno da i ona ima njegov acc. Kako će gospoda iz Netflixa skužiti jel se stvarno to on spaja u drugoj državi ili je nekome opet podjelio acc?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 14:08 (the chosen one07).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih možet

ili imaš klince koji studiraju...

 

 

ma jazavci

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih možet

Mišljenja sam kako če više izgubiti nego dobiti, i ne žalim ih ni najmanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih m
Pa valjda preko MAC adrese će kontrolisati uređaje. Nema smisla da kontroliše preko IP adrese.
Uglavnom i ja jedva čekam da propadne ili da živi tek tako da konkurencija pokaže zube.
Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
neaktivan
offline
Imate neželjene 'goste' na Netflixu? Sada ih možet

ja sam jedini korisnik accounta kojeg plaćam i osjećam se uskraćen što nisam u ožalošćenoj skupini šering-iz-kering.

naravno da će MAC adrese biti mjerilo i sve 5... neće nitko imati problema ako mu dijete ili priležnica u Kambodži pogleda seriju sa iste MAC adrese uređaja.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice