Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (pre)

poruka: 71
|
čitano: 16.104
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (pre)".
8 godina
offline
Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (pre)

@war3_tft

 

Smiri estrogen  

Baci neku ponudu za bilo kakav ssd i 8gb ddr4 rama
 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (
DarthMarkus kaže...
Stjepanj kaže...

Ajoj izgleda da odjednom svaki Intelas mora biti na 5ghz, gdje ste bili 91 neki su tu na 5ghz odavnina pa ne pricaju o tome kao must havesmirite malo strastilp

 A čuj ja sam na i7 930 D0 imao 4.2 .

 

Inače, dobro veli Jay - jedina dobra stvar kod ovih blesavih cijena je što u 2018. stvarno imamo stvarne 8 jezgrene procove na 5 Ghz.

 

To je ajmo reć napredak za razliku od prošlih godina.

 

 

 je 5ghz i 99°c s hladnjakom od 650kntih 5ghz je izgleda samo na papirulp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (
Stjepanj kaže...

 je 5ghz i 99°c s hladnjakom od 650kntih 5ghz je izgleda samo na papirulp

Nije na papiru nego tebi fali papira za priustit si i taj procesor i hladnjak koji ga moze ohladit pa se kao i obicno - tjesis...

15 godina
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (
war3_tft kaže...

 Ja to vama intelašima nađem jer kako se može tako jednoj vanzemaljskoj "gaming" tehnologiji to događat, nedopustivo.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (
Dery ovdje se priča o 5ghz, takve stvari ćeš konzumirat na Ryzenu 2021.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2019 11:44 (mislioc).
 
1 2 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (
mislioc kaže...
Dery ovdje se priča o 5ghz, takve stvari ćeš konzumirat na Ryzenu 2021.

 te godine ce vjerovatno AMD debelo prešišati Intel ovim tijekom..lp

Intel Core™ i7 Forever
7 godina
protjeran
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (
ansha kaže...
Stjepanj kaže...

 je 5ghz i 99°c s hladnjakom od 650kntih 5ghz je izgleda samo na papirulp

Nije na papiru nego tebi fali papira za priustit si i taj procesor i hladnjak koji ga moze ohladit pa se kao i obicno - tjesis...

 Ocito je da ti nemas novaca, kad se kurcis procesorom hehe. Da imas para uzeo bi 9980XE i Ferrari. Ovako ti ostaje da kupis neki prosjecan procesor da se hvalis po forumu.

14 godina
protjeran
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (
O_O_O kaže...

 Ocito je da ti nemas novaca, kad se kurcis procesorom hehe. Da imas para uzeo bi 9980XE i Ferrari. Ovako ti ostaje da kupis neki prosjecan procesor da se hvalis po forumu.

Pa ja nemam kune, trosim tudje pare... Da imam hrpu para ne bi ni imao komp i bavio se ovim pizdarijama... logicno...

5 godina
neaktivan
offline
Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (pre)

Pozdrav ekipa mene zanima jedna stvar.Ovako, imam i5 9600k i z390 aorus pro,e sad uzeo bi i9 9900k ali sam citao da sam po sebi taj cpu je dosta vruc kad je u stocku. pa bi me zanimalo dali tko ima iskustva oko tog procesora i dali je moguce preko biosa i ogranicavanje voltaze dosec normalne temperature u stocku jer mi i ne treba neki overclock kad sam po sebi ima dovoljno brz takt. Ili mi je u drugu mozda bolje uzet i 7 9700 jeftiniji je i vjerovatno se manje grije, ali opet nemam HT opciju. Totalno sam zubnjen da vise ne znam sta bi i uzeo. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (
Acidkiller kaže...

Pozdrav ekipa mene zanima jedna stvar.Ovako, imam i5 9600k i z390 aorus pro,e sad uzeo bi i9 9900k ali sam citao da sam po sebi taj cpu je dosta vruc kad je u stocku. pa bi me zanimalo dali tko ima iskustva oko tog procesora i dali je moguce preko biosa i ogranicavanje voltaze dosec normalne temperature u stocku jer mi i ne treba neki overclock kad sam po sebi ima dovoljno brz takt. Ili mi je u drugu mozda bolje uzet i 7 9700 jeftiniji je i vjerovatno se manje grije, ali opet nemam HT opciju. Totalno sam zubnjen da vise ne znam sta bi i uzeo. 

Nista posebno vruc nije na stocku, ovisi sta ploca podrazumijeva pod stock. Nisi napisao najbitniju stvar, a to je koji cooler imas, ako je minimalno klase AC Freezera 33/34 i slicnih 120mm tower coolera, nece bit problema, pogotovo ako ti je za igranje. Drugi par cipela je cinjenica sta ti ga nema smisla uzimat za igranje.. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Intel Core i9-9900K i i5-9600K - Brz, skup i (

Stvar je u tome da kako sam svatio ova moja ploca ima kriticne postavke biosa barem kako sam citao, inace imam f7 verziju biosa ne znam dali je izasao neki novi s kojim je taj kaos sa postavkama saniran . A po meni je stock na svim jezgrama 4.6 i vise nego dovoljno. Svjestan sam toga da mi je mozda taj cpu i previse za gejming ali iskreno zelim da narednih 5 godina ne mjenjam nista osim graficke a sto se tice coolera imam cryrig h7 ali kad bi presao na i9 uzeo bi neko vodeno 240mm. Mislim da je moj h7 ipak i bolji od tog ac freezera, jer mi taj drzi 50 c maksimalno kad ga stresiram preko intel extreme tuning utility. Ne znam koliko je relevantan taj program za testiranje ali u gamingu mi drzi oko 40 45 u stocku kad ga dignem na 4.7 ne prelazi 60. Hvala na savjetu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice