Intel otvara novo postrojenje za povećanje ponude

poruka: 7
|
čitano: 2.252
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel otvara novo postrojenje za povećanje ponude ".
9 godina
offline
Intel otvara novo postrojenje za povećanje ponude

Ova vijest samo potvrđuje činjenicu da Intel ima probleme s novim proizvodnim procesom. Od očekivanog 9700K kao 8-jezgrenog procesa još ni traga ni glasa...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 11:13 (Thinker).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Intel otvara novo postrojenje za povećanje pon
Ma usrali se amd-ovog 7nm pa sad javljaju i vijesti kad netko kod njih u uredu samo i prdne..eto nek se pise intel, intel..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Intel otvara novo postrojenje za povećanje pon

Hvala qrcu da se AMD probudio pa da napokon imamo konkurenciju tj. sve bolje i jeftinije procesore iz oba tabora.

Sad da jos naprave pomak i kod grafickih pa da za srednji segment kartica nemoramo vise placati preko 2000 kuna :)

14 godina
protjeran
offline
Re: Intel otvara novo postrojenje za povećanje pon
Thinker kaže...

Ova vijest samo potvrđuje činjenicu da Intel ima probleme s novim proizvodnim procesom. Od očekivanog 9700K kao 8-jezgrenog procesa još ni traga ni glasa...

Pa 8 jezgreni kofi nije na novom procesu...

9 godina
offline
Re: Intel otvara novo postrojenje za povećanje pon
ansha kaže...
Thinker kaže...

Ova vijest samo potvrđuje činjenicu da Intel ima probleme s novim proizvodnim procesom. Od očekivanog 9700K kao 8-jezgrenog procesa još ni traga ni glasa...

Pa 8 jezgreni kofi nije na novom procesu...

 Mislim da ni Intel više nije siguran što da napravi, nova generacija Ryzena mu je samo sol na rani. Kako god okreneš, Intel sad kasni jedan korak.

14 godina
protjeran
offline
Re: Intel otvara novo postrojenje za povećanje pon
Thinker kaže...

 Mislim da ni Intel više nije siguran što da napravi, nova generacija Ryzena mu je samo sol na rani. Kako god okreneš, Intel sad kasni jedan korak.

Ne kasni jos, amd sustize i ako na vrijeme intel ne bude spreman odgovorit na zen2 onda ce im pocet problemi..

8 godina
offline
Re: Intel otvara novo postrojenje za povećanje pon
Thinker kaže...
ansha kaže...
Thinker kaže...

Ova vijest samo potvrđuje činjenicu da Intel ima probleme s novim proizvodnim procesom. Od očekivanog 9700K kao 8-jezgrenog procesa još ni traga ni glasa...

Pa 8 jezgreni kofi nije na novom procesu...

 Mislim da ni Intel više nije siguran što da napravi, nova generacija Ryzena mu je samo sol na rani. Kako god okreneš, Intel sad kasni jedan korak.

 Pa rade na posve novoj arhitekturi, i još im se pridruio Jim Keller

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice