Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog često

poruka: 10
|
čitano: 3.498
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog često".
15 godina
offline
Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog često

znam tek nekolicinu slučajeva koji su na procesor lijeno/bezumno/inertno stavili hladnjake s njime kupljene. jedan pacijent je čak stavio slabiji (jer mu je - cit. - "tiši"). pravi hadžija pažljivo bira što i kamo stavlja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog često

Nije mi jasno zašto intel za ovaj procesor na svojoj stranici, iako je XEON, navodi da ima ugrađenu UHD grafiku?! 

Ako je to istina onda je, blago rečeno, jadno da se spomenuta grafika ugrađuje prisilno i tamo gdje sigurno nema smisla ..

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 14:28 (W2000).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog često

Tako mu i treba biti, taj stock hladnjak su smanjili na najviše moguću mjeru, ne samo za ovaj Xeon, nego za sve njihove procesore. Da ga mogu tanjeg napraviti, napravili ga. Katastrofa sa strane Intela da ne može neki malo ozbiljniji hladnjak staviti u kutiju, kad im je već tolika cijena. Gdje su oni nekad hladnjaci sa bakrenom jezgrom, eee tada se proizvodilo kako treba.

Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 15:36 (CPU).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog često

Ma samo su trebali kroz UPDATE riješiti da smanje brzinu ili struju koja ide kroz njega i nebu se grijal toliko.

 

 

Ovo je šala, a što sa onim koji su kupili ? Mogu li dobiti drugi hladnjak kao odštetu ? Ili drugi procesor uz adekvatan hladnjak ?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog često

ja oduvjek ta ladila bac'o u kantu i mjenjao nečim boljim/jačim.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog č
T700 kaže...

Ma samo su trebali kroz UPDATE riješiti da smanje brzinu ili struju koja ide kroz njega i nebu se grijal toliko.

 

 

Ovo je šala, a što sa onim koji su kupili ? Mogu li dobiti drugi hladnjak kao odštetu ? Ili drugi procesor uz adekvatan hladnjak ?

 

 

Iz Intelova kuta pa ništa ko vas šljivi, ali eto zna se za ubuduče "Intel precjenjeno smeče" više ne kupuj i rješen problem.

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog č
W2000 kaže...

Nije mi jasno zašto intel za ovaj procesor na svojoj stranici, iako je XEON, navodi da ima ugrađenu UHD grafiku?! 

Ako je to istina onda je, blago rečeno, jadno da se spomenuta grafika ugrađuje prisilno i tamo gdje sigurno nema smisla ..

ne kuzim dramazu, zasto nebi smio imat int. grafiku?

 

rijec je o Coffee Lake procesoru (najblizi desktop ekvivalent bi bio neki i3 9xxx, samo sto i3 nema HT i podrsku za ECC memoriju), sama jezgra vec ima iGPU...

 

osim toga to je Xeon E (E kao entry level), za "ulazne" radne stanice kod kojih je diskretna Quadro/FirePro obicno doplata 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog č
nathan.fake kaže...

 

rijec je o Coffee Lake procesoru (najblizi desktop ekvivalent bi bio neki i3 9xxx, samo sto i3 nema HT i podrsku za ECC memoriju)

 

i3 procesori (osim U varijanti) imaju podrsku za ECC. Zato se i koriste u home serverima naveliko

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog č
Dead kaže...

 Uh gramatike.

 to je rambox, čovjek s pokidanim slovom ć na tipkovnici... čovjek, drug, metalac

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Intel povukao BOX inačicu Xeona E-2274G zbog često

U naslovu tthrotthing, u podnaslovu throttling (ispravno), u tekstu throtting. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice