Intel razmišlja o umirovljenju Extreme Edition bra

poruka: 5
|
čitano: 2.351
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel razmišlja o umirovljenju Extreme Edition bra".
12 godina
offline
Intel razmišlja o umirovljenju Extreme Edition bra

"Prvi procesor Extreme Edition branda bio je dvojezgreni Pentium D 840 Extreme Edition".

Zar nije prvi EE bio P4 Gallatin single core ?

Ostalo mi je u sjećanju "Expensive Edition"

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 9:26 (mGT).
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Intel razmišlja o umirovljenju Extreme Edition bra

Je, da, imao je visoki takt od 3.4Ghz i trebao je konkurirati Barton Athlonima 3200+ i 3000+.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pentium_4#Gallatin_(Extreme_Edition)

 

E sad, nitko normalan si u to doba nije mogao priustiti taj procesor.

U to doba sam imao Athlona 2200+ u jednoj masini, a u drugoj Athlona 2500+ koji je radio bez frke na sabirnici 200,

pa je radio zapravo kao Athlon 3200+.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Intel razmišlja o umirovljenju Extreme Edition bra

"Prvi procesor Extreme Edition branda bio je dvojezgreni Pentium D 840 Extreme Edition koji se na tržištu pojavio u travnju 2005. godine i bio je proizveden u 90-nanometarskom procesu (procesor je bio dijelom marketinške kampanje povodom izlaska igre Crysis)."

 

Crysis je izašao 2007., služeći se NetBurstom za "promociju" performansi? 

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Intel razmišlja o umirovljenju Extreme Edition bra

eh, lako tamo. u nas bi morao kulučiti do 67. pa tek onda u starosnu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Intel razmišlja o umirovljenju Extreme Edition bra

Ima smisla da umirove, nema smisla da se extreme edition zove nesto sta tolko zaostaje za konkurencijom. Tu mislim na smijesni 28 core procesor koji ce izac daleko poslije amd-ovog 32 jezgrasa...

Moj PC  
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice