Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0 inač

poruka: 11
|
čitano: 4.426
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0 inač".
16 godina
neaktivan
offline
Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0 inač

Kakva je u odnosu na popularne chrome i Mozilla Firefox preglednik

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0 inač

Zašto ne probaš sam?

Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0
miller1985 kaže...

Kakva je u odnosu na popularne chrome i Mozilla Firefox preglednik

 

Prije godinu dana (negdje oko verzije 1.4) sam prešao sa chrome-a na vivaldi i ne vraćam se :)

zanemariti ću pregršt opcija koje olakšavaju workflow, zanemariti ću i činjenicu da svaki chrome add-on koji koristim mogu instalirati na Vivaldi (Chromium based), brzina preglednika je vrijedna za dati priliku.

 

Osobno mi odgovara navigacija koju koristi vivaldi više nego ijedan drugi preglednik, opcije za modificiranje izgleda preglednika dozvoljavaju da ako i nešto ne voliš, samo to isključiš/promijeniš.

 

Čista preporuka

6 godina
offline
Re: Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0
Koristio godinu i nešto dana....prije par mjeseci sam na mozilla....ovaj Vivaldi bi mi svaki čas rušio... Firefox je brži od Vivaldi
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0
SolidSnakeCRO kaže...

Zašto ne probaš sam?

 zato služe forumaši da kažu svoja iskustva 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
6 godina
protjeran
offline
Re: Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0
HCMAA kaže...
Koristio godinu i nešto dana....prije par mjeseci sam na mozilla....ovaj Vivaldi bi mi svaki čas rušio... Firefox je brži od Vivaldi

 Jesi li čuo za padeže?

All work and no play makes Jack a dull boy.
7 godina
offline
Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0 inač

Vivaldi preglednik je zakon!!!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0
Bio je dobar u prvim verzijama, kasnije me razočarao.
Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0

Klasična priča svih umjetnika.

All work and no play makes Jack a dull boy.
15 godina
neaktivan
offline
Iskustvo sa Vivaldijem 2.3.1440.48

Počeo sam koristiti Vivaldi negdje krajem 2017. U početku je bio persperktivan preglednik. Brz sve u svemu solidan. Malo lošije je prikazivao pojedine podake na Facebooku. S vremeom je postajao sve sporiji i sporiji, tako da je došao do neupotrebljivosti. Brzina otvaranja linkova je bila toliko spora (a imam računalo sa 4 jezgre na 4 ghz, 8 gige rama i brzinu interneta od 65 mbita) da se prije pojavljivala poruka da stranica nije dostupna pa za par sekundi se otvarala (Vivaldi je otvarao linkove po 15-20 sekundi). Skrolanje teksta u Facebooku je bilo skoro nemoguće (0,2 fps). U najmanju ruku kao da se u pozadini odvija proces nekakve grafičke stanice. Odlučio sam sinhronizirati podatke na Vivaldi serveru, te deinstalirati ga. Kod deinstalacije Vivaldi je bio velik 1.2 gigabajta (????). Nakon deinstalacije i ponovne instalacije, sinhronizacije podataka preglednik izgleda puno brži (vidjeti ćemo do kada)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Internetski preglednik Vivaldi dostupan u 2.0 inač

Prvi put čujem za ovog, pa sam ga instalirao da probam i eto sad pišem sa njega.

Inače već sam duuuugo na chromeu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice