Intervjuirali smo osnivača zajednice "PUBG Croatia

poruka: 6
|
čitano: 3.403
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intervjuirali smo osnivača zajednice "PUBG Croatia".
16 godina
offline
Intervjuirali smo osnivača zajednice "PUBG Croatia

Definitivno pukovnik nije dobar gejmer jer nemrem pogodit kucu s dva metra ali kak je lijepo zakljucil s menom se moze ugodno igrat LOL i uvijek prepustam KAR drugima kaj ljude jako veseli.

Ne glumim snajperistu i ne hoggam pusku koju ne znam koristit jer mislim da je cool snajpat ljude. Nisam znal da je "Slashcare" medimurec. Ima jos medimurci ili varazdinci da dolaze na discord? Pitam jer sam ozenil medimurku i kad smo u hr onda smo u medimurju pa bi mogli popit pivu, gemist ili kavu za one koji ne konzumiraju alkohol. Oce se ko podruzit ovaj vikend u Cakovcu? Nist hard core i nikakvo opijanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Intervjuirali smo osnivača zajednice "PUBG Croatia

Tako sam i mislio da izgledaju zaljubljenici u tu nazovi igru. Wannaby gangsta...

 
2 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Intervjuirali smo osnivača zajednice "PUBG Cro
vladtepes975 kaže...

Tako sam i mislio da izgledaju zaljubljenici u tu nazovi igru. Wannaby gangsta...

dude?!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
Re: Intervjuirali smo osnivača zajednice "PUBG Cro
vladtepes975 kaže...

Tako sam i mislio da izgledaju zaljubljenici u tu nazovi igru. Wannaby gangsta...

 Wannaby casual obleka. Kaj ti brijes?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Intervjuirali smo osnivača zajednice "PUBG Cro
vladtepes975 kaže...

Tako sam i mislio da izgledaju zaljubljenici u tu nazovi igru. Wannaby gangsta...

Moram priznat da sam na prvu vidio tumbnail i reko si tipican PC Master Race wannabe badboy 

 

Al onda pogledo video, lik je cist OK, ima malo tremu, al ima bolje izlaganje od voditelja (koji bi trebo vec bit iskusnjara).

13 godina
neaktivan
offline
Intervjuirali smo osnivača zajednice "PUBG Croatia

jel ovaj spreezy halao sc2 svojevremeno?

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice