iOS 11 nalazi se na 59% Appleovih mobilnih uređaja

poruka: 2
|
čitano: 1.498
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 11 nalazi se na 59% Appleovih mobilnih uređaja".
16 godina
offline
iOS 11 nalazi se na 59% Appleovih mobilnih uređaja

Koristi li netko iOS na iPad uredjaju ??

Do skoro sam koristio Surface Pro 3 kao neku alternativu i tabletu i laptopu ali se pokvario i sada imam priliku da uzmem iPad pro 12,9 za veoma prihvatljivu cijenu ali me zanima kakav je iOS11 u multitaskingu, pretezno multimedija, surfanje ??
Kao netko tko duuugo nije imao dodira sa bilo kojim iOS kako sada na njemu funkcionira prebacivanje fajlova sa laptopa na sam uredjaj, je li idalje itunes glavni za sve??

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 11 nalazi se na 59% Appleovih mobilnih ure
Dr. Vicko kaže...

Koristi li netko iOS na iPad uredjaju ??

Do skoro sam koristio Surface Pro 3 kao neku alternativu i tabletu i laptopu ali se pokvario i sada imam priliku da uzmem iPad pro 12,9 za veoma prihvatljivu cijenu ali me zanima kakav je iOS11 u multitaskingu, pretezno multimedija, surfanje ??
Kao netko tko duuugo nije imao dodira sa bilo kojim iOS kako sada na njemu funkcionira prebacivanje fajlova sa laptopa na sam uredjaj, je li idalje itunes glavni za sve??

 

Ukratko! 

 

Koristim iOS na iPad uređaju. 

Ali nemam na njemu iOS11, zbog nekih svojih privatnih razloga. 

Ali, imam prijatelja koji ima iPad Mini, i na njega je upogonio iOS11, gdje je bio malo razočaran baterijom do prije zadnje nadogradnje. 

Uglavnom, stvari su se sa iOS11.2 dosta popravile i poboljšale, kako on kaže. 

 

U tvojem pitanju, nije iTunes odgovoran za prebacivanje failova, on je samo za muziku općenito i generalno, a za failove ti trebaju iOS, OX planina već koja, i poneka aplikacija, Apple-ova ili neka third part skinuta sa AppStore trgovine. 

 

Ako imaš još pitanja, samo se javi. 

 

Da konačno budem ontopic, imam na iP6 Plus iOS11.2, ali zbog "onog mojeg razloga" NIKADA, PA NITI TADA neću do daljneg staviti na iPad iOS11. 

 

Da konačno krenem u ontopic, baš me zanima hoće li prosinac moći dogurati do makar 70% iOS11 na aktivnim Apple gadgetima?! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice