Island je zemlja s najviše dating aplikacija po st

poruka: 8
|
čitano: 3.926
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Island je zemlja s najviše dating aplikacija po st".
5 godina
offline
Island je zemlja s najviše dating aplikacija po st

Islanđani imaju iskustva sa sličnim aplikacijama; ovo im je već treća, što Island čini državom s najviše dating aplikacija po stanovniku: imaju ih jednu na nešto više od 100 tisuća stanovnika

 

Kakva statistika  Jel to znaci da je HR drzava s najvise elektricnih hiperautomobila po stanovniku, imamo 1 na svakih 4M sfanovnika, sto je najvise u Europi, a i u svijetu cini mi se

 
5 0 hvala 0
Island je zemlja s najviše dating aplikacija po st

 

šmrc, mi blizu 40-e i dalje nemamo ništa poput tog. Barem ne u HR.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Island je zemlja s najviše dating aplikacija p
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

šmrc, mi blizu 40-e i dalje nemamo ništa poput tog. Barem ne u HR.

 a koji će ti q? upoznao sam mnoge žene preko neta i sve je redom bilo u osnovi katastrofa. većina se pravi da je nešto drugo, u odnosu na ono što jest. drž se ti staromodnog i izravnog njušk-to-njušk upozvanja + vremenski odmak ("pokusni rok, end roll"). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2021 11:15 (Ajar).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Island je zemlja s najviše dating aplikacija p
Ajar kaže...

 a koji će ti q? upoznao sam mnoge žene preko neta i sve je redom bilo u osnovi katastrofa. većina se pravi da je nešto drugo, u odnosu na ono što jest. drž se ti staromodnog i izravnog njušk-to-njušk upozvanja + vremenski odmak. 

 

Nekima od nas je online jedini izbor. Osobno, posao i hobiji me svi vode tamo gdje je omjer muškaraca i žena (sad ću bubnut) 50:1. Ali slažem se, ima svega online. Ja sam upoznao jednu normalnu curu tako. Samo treba bit uporan i strpljiv. 

7 godina
offline
Island je zemlja s najviše dating aplikacija po st

Ovi dva skroz desno na slici su s onlajn dejtinga izgleda prešli na akciju uživo, i to još ovak u javnosti, u slici za medije, besramnici...

 

 

P.S. Smitten, startup iz Reykjavika prikupio je 2,7 milijuna dolara kako bi pripadnike Generacije Z, dakle ljude rođene između 1997. i 2015. godine, navukao na dating aplikaciju koja kombinira igre, zabavu i dobro staromodno koketiranje.

 

Zanimljivo, u ostatku svijeta kad koketiraš s prvašićima odmah te optuže da si pedofil, progresivni neki ti islanđani...

I, logično, privlače ih pomoću igara,a onda očito i sladoled, bomboni, čokolada, samo se ti stričeku sagni 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 20:47 (fer-de-lance).
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Island je zemlja s najviše dating aplikacija p
Dalmatinac... Intelektualac... U cvijetu mladosti:).. Slabih sklonosti prema radu... Traži financijski dobro potkovanu Europljanku
Šifra:
Ko more ovo platiti
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Island je zemlja s najviše dating aplikacija p
HCMAA kaže...
Dalmatinac... Intelektualac... U cvijetu mladosti:).. Slabih sklonosti prema radu... Traži financijski dobro potkovanu Europljanku
Šifra:
Ko more ovo platiti

 Dalmatinac će napist: "Ko more ovo platit" bez tog "i" na kraju

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
4 godine
offline
Island je zemlja s najviše dating aplikacija po st

Ima ih 200 tisuća, svak svakoga poznaje, a opet im treba dating app... 🤔 krvitiodzeca

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice