Italija kaznila Apple i Samsung zbog namjernog usp

poruka: 4
|
čitano: 2.621
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Italija kaznila Apple i Samsung zbog namjernog usp".
15 godina
offline
Italija kaznila Apple i Samsung zbog namjernog usp

bome da. susjedi i poznanici sa samsunzima i elplima se odavno žale da nekoga moraju zvati i po nekoliko puta da bi se javio. najčešće prekasno. 

 

jedino je kaj ne kužim zakaj rvacka ne kazni sampple. dobro bi nam došlo tih par milijuna. treba plaćati uhljebe, jebga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 15:53 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Italija kaznila Apple i Samsung zbog namjernog
Ajar kaže...

jedino je kaj ne kužim zakaj rvacka ne kazni sampple. dobro bi nam došlo tih par milijuna. treba plaćati uhljebe, jebga. 

 Da to naprave ja mislim da bi i Apple i Samsung stopirali prodaju svojih mobitela u HR. 

16 godina
offline
Re: Italija kaznila Apple i Samsung zbog namjernog
Samsungu treba opalit jedno 50m zato sto NISU izdali nadgradnju na Nougat za Note 4 ili kako ga na xda zovu "najbolji mobitel koji je samsung zaboravio"
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Italija kaznila Apple i Samsung zbog namjernog usp

Svaka cast, ovako bi trebale kaznjavati sve drzave. Zasluzeno za Apple i usporavanja, iako preferiram iOS platformu. Plus zanemaraivanje i ne izdavanje nadogradnji za uredjaje koji i dalje vrijede...
Takodjer treba kazniti i Microsoft sto siluju narod idiotskim upedjtima i debilnim featruima samo ti pokvare sto valja.Nasamarili su citav svijet sa windows 10, fuj :)

One more thing
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 5:55 (ninoid).
 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice