Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potrebne

poruka: 7
|
čitano: 3.105
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potrebne ".
14 godina
offline
Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potrebne

I onda kazu samo kod nas ustase partizani bla bla.... I oni bi sad nama trebali bit primjer neki razvijenih zemalja.....

VenAtoR#2231
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potrebne

To mozda nema veze s povjescu nego sa time da japan malo pokaze svoje misice....

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potre
Bas lajkam ovakva demokratska uvjeravanja. Na ovakvim primjerima i djeca mogu uciti sto je neovisnost sudstva, a sto politika.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potre
Japanci=Ustaše-Četnici
Korejci=Partizani
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potre

pa zato je i  Trampinjo maknuo Huawei-iu bann.Upravo iz ovih razloga navedenih u tekstu.Kemikalije,samo jedan primjer a gdje su ostali materiali i sirovine.Amerikanci koriste puno više u puno veće svrhe.Japan/Kina su malo preveliki igrači danas,veći od Amerike.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 15:48 (Igor150).
13 godina
offline
Re: Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potre
Horatio_Hornblower kaže...

To mozda nema veze s povjescu nego sa time da japan malo pokaze svoje misice....

 znaci, ti japaneri ne priznaju da je bilo grdo od njih pobit 20 milja kineza, filipinci su morali maknut kip koji je predstavljal silovane zene u drugom svjetskom ratu ili bi prekinuli trgovinu s njim , a sad i koreanci su na tapeti. nema sta, marketing im je na nivou. nacija ksenofoba i fasista a dozivljavamo ih ko male pristojne azijate kaj crtaju crtice sa predpubertetskim curicama sa velikim sisama.

11 godina
neaktivan
offline
Japan Južnoj Koreji uskraćuje kemikalije potrebne

To sto mi tako dozivljavamo pola svijeta nije nasa krivica nego krivica medija koji te uvjere da jaoanci nista ne znaju radit osim tehnologije i samo gledaju anime... 

Inace ko u japanu cisti ulice? Kad su tamo svi inzenjeri... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice