Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba

poruka: 7
|
čitano: 3.105
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba".
13 godina
offline
Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba

Nisam neko ko igre ocenjuje po grafici, ali neke igre, poput ove, nemaju baš mnogo toga što bi skrenulo pažnju sa ove stavke.

Igrajući JC4 imao sam osećaj da igram PS2 Remaster, kojem je samo rezolucija podignuta. S obzirom da igra nije ponudila ništa drugo nisam se nešto dugo zadržavao u istoj ...

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba

Apsutno se slažem s prije napisanim. Igra je razočaranje, nakon 2. i 3. ovo je preloše da bi se odigralo do kraja. U dva navrata sam pokušavao i nakon 2 sata odustao. Jednostavno je sve loše. Cijeli koncept a onda i grafika su katastrofa. Nemaš se za što uhvatiti da bi nastavio igrati. Da je bar grafika nečemu ajde no i to je na razini PS3 eventuano i to još loše napravljeno. Igra ne vrijedi kupnje nikako.

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba

Besplatan do 23.04 na Epicgames.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba

Sad vidim i zašto je besplatna. Igra se uredno instalirala, ali je onda nemoš' pokrenut. Nakon toga brzinski ošla tamo gdje i treba bit, tj. smeće.

Zanimljivo kako je ona 'ekstra besplatna' verzija sa svim DLCovima radila od prve.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba

i ja sam ju poceo igrat otkad je bila free sad na epic gamesu ali nece mi spremati napredak.. kad god izadem iz igre koliko god igrao uvijek mi nudi samo new game, a po options/saved games mi je progres na 0% na sve slotove. zna neko kako to popravit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba
Sudeći prema internetu nisi jedini. Vele da u pravilu pomaže pokretanje igre direkt preko .exe kao admin te igranje sa antivirusom. Gašenje AV ili dodavanje .exe u exceptions.

I treba odigrati prvu misiju nakon tutorijala da bi saveanje uopće radilo.

Ako ne pomogne, onda reinstall pa ponoviti te korake.

Ili čekaj neki hotfix od Epica.

Ili najpametnije, igraj nešto što valja i radi od prve.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
offline
Re: Just Cause 4 - Kaotično i tamo gdje ne treba
Hexfire kaže...
Sudeći prema internetu nisi jedini. Vele da u pravilu pomaže pokretanje igre direkt preko .exe kao admin te igranje sa antivirusom. Gašenje AV ili dodavanje .exe u exceptions.

I treba odigrati prvu misiju nakon tutorijala da bi saveanje uopće radilo.

Ako ne pomogne, onda reinstall pa ponoviti te korake.

Ili čekaj neki hotfix od Epica.

Ili najpametnije, igraj nešto što valja i radi od prve.

 ma nisam ni pokretao preko epic launchera nego ovako preko ikone sa desktopa, igrao sam kojih 2 3 sata da bi se kasnije vratio i morao opet sve ispocetka..

nisam gasio ni antivirus ni nista, budem probao deinstalirati

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice