Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta

poruka: 23
|
čitano: 1.458
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptovaluta".
9 godina

Pa kakvi su to ljudi???

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 mjeseci
Re: Južna Koreja želi zabraniti trgovanje kriptova
Kant kaže...

Pa kakvi su to ljudi???

Oprezni ???

9 godina

...ma ne daju narodu da zaradi koji koranski Won...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Kant kaže...

Pa kakvi su to ljudi???

je. stid da ih bilo. iako, u sjevernoj se nitko time ne bavi a i nitko se ne buni ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
Kant kaže...

Pa kakvi su to ljudi???

Puno pametniji od nas u svakom slucaju.

8 godina
BUG siri FUD :)

2 0 hvala 0
9 godina

Južna Koreja može eventualno zabraniti/regulirati centralizirane mjenjačnice, ali već postoji cijeli niz decentraliziranih koje nemaju centralni server kao slabu točku (kao npr. Bitshares DEX).

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Ali da, slazem se, treba biti oprezan i treba bjezati od kripto valuta ko vrag od tamjana!

Treba ulagati u sigurne biznise i sigurne, velike firme, tipa Jamnica, Ledo, Konzum... Oni koji su prije par godina ulagali u te gigante, u ta "zicer" ulaganja, sada su u lovi...

Moj PC  
21 0 hvala 0
5 godina
suspendiran

/s

investirajte, obogatiti cete se... nemojte biti blesavi... to ce samo rasti i rasti, nema mu kraja... ;) kazu 150k eura brzo a i oko milion i pol ne tako daleko, ipak je bitcoin ogranicen resurs a ne da se ko zlatu svako malo nadje nova zila, kada nema bitova vise, nema vise bitova, tocka....

/s

1 1 hvala 0
12 mjeseci

Titanic je najveći i najsigurniji brod na svijetu, ništa nam se neće dogoditi.

Bitcoin je najveća i najvrijednija valuta na svijetu,...

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
Kant kaže...

Ali da, slazem se, treba biti oprezan i treba bjezati od kripto valuta ko vrag od tamjana!

Treba ulagati u sigurne biznise i sigurne, velike firme, tipa Jamnica, Ledo, Konzum... Oni koji su prije par godina ulagali u te gigante, u ta "zicer" ulaganja, sada su u lovi...

Lol?

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1015404

8 godina
hrc_smb kaže...
Kant kaže...

Lol?

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1015404

Lol?

4 godine
Kant kaže...

da sam imao muda poslušati neki glasić u tintari koji mi je govorio kupi soma etha kad sam prodao kuću u veljači, sad bih i ja bježao od kriptovaluta kao vrag od tamjana...

hakintosrh kaže...

Titanic je najveći i najsigurniji brod na svijetu, ništa nam se neće dogoditi.

... i uplatio kartu za neki novi titanic do bahama, da pobjegnem što dalje

5 godina

Ma daj, tocno se vidi kojim zemljama upravljaju banke. Kina kao vođa u tehnološkim inovacijama zabranila onu najveću i upucala se u petu, a sad i Južna Koreja. A Belgija maknula porez na kriptovalute, UK isto nešto planira, Njemačka olakšala isplatu.. Uskoro ce mo imati zemlje koje će legalizirat kripto i imat ce mo one zemlje koje će se tek priključiti. Bitcoin ce svakako propast, a Ripple, Ethereum, IOTA, INCENT i ostali koji imaju neku svrhu ce biti "novi internet"

Nema labavo...xDD

0 0 hvala 0
5 godina
NeroX kaže...

Ma daj, tocno se vidi kojim zemljama upravljaju banke. Kina kao vođa u tehnološkim inovacijama zabranila onu najveću i upucala se u petu, a sad i Južna Koreja. A Belgija maknula porez na kriptovalute, UK isto nešto planira, Njemačka olakšala isplatu.. Uskoro ce mo imati zemlje koje će legalizirat kripto i imat ce mo one zemlje koje će se tek priključiti. Bitcoin ce svakako propast, a Ripple, Ethereum, IOTA, INCENT i ostali koji imaju neku svrhu ce biti "novi internet"

Moze primjer kako je DE olaksala isplatu?

8 godina

Može pojašnjenje na izjavu da će bitcoin sigurno propasti?

5 godina
kerum kaže...
NeroX kaže...

Moze primjer kako je DE olaksala isplatu?

Ako isplačuješ do 600 eura zarade nema poreza, a ako isplacujes godinu dana nakon uplate, ma da isplacujes i 10 miliona, nema poreza. Source: https://coinsutra.com/tax-free-bitcoin-countries/

Zaboravio sam Dansku, bankama u Danskoj nije bitcoin valuta te tako nema poreza na njega. Source: https://www.coinstaker.com/best-4-bitcoin-friendly-countries/

Nema labavo...xDD
8 godina
Yvan kaže...

Jer je tehnicki katastrofalno smece i daleko inferioran ripple-u recimo...

5 godina
Yvan kaže...

Hajd sad razmisli. Imas prvi auto ikad napravljen, Ford. Današnje kosilice su jače i brže. Kolika bi mu bila vrijednost danas da se prodaje? Ništa. Tako i bitcoin, možda sad, kao i prvi ford u to doba, je na cijeni ali kad ga uhvate preskakati ostali altcoinovi kao što će uskoro i biti, kad se nebude nigdje koristio, kad nema više profita za minere, vrijednost ce mu pasti. I zašto uopce ulagat u njega kad imas toliko obečavajućih altcoinova...

Bitcoin će biti poznat kao prvi ali to će i ostati

Nema labavo...xDD
9 godina

Mislim da danas prvi fordovi, ako su u dobrom stanju, ponoooooooo vrijede...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 mjeseci
Kant kaže...

Mislim da danas prvi fordovi, ako su u dobrom stanju, ponoooooooo vrijede...

Samo što ćeš Forda kupiti da ga gledaš, dok ćeš Bitcoin za 100 godina onda kupiti da ga prodaš. WOW

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
5 godina
ansha kaže...
Yvan kaže...

ripple ti je kao i tvoj pajdo sa avatara..

8 godina
GSP kaže...
ansha kaže...
Yvan kaže...

ripple ti je kao i tvoj pajdo sa avatara..

Bog i batina? Slazem se.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice