Kako izgleda kada se tehnologijom disruptira moćna

poruka: 35
|
čitano: 11.955
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako izgleda kada se tehnologijom disruptira moćna".
13 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgleda kada se tehnologijom disruptira m
picajzla0707 kaže...

 na stranu ona zajebancija s nogometom, teško je nepušaču objasniti razloge pušenja

to bi bilo kao nekom tko se nikad nije poseksao objasniti čemu toliko muke, znoja i batrganja ako ne misliš praviti djecu, još kad uračunaš koliko se moraš potruditi da uopće curu dovedeš do kreveta, rekao bi - budalaština

 

jednostavno je stvar u guštu, a s druge strane niti meni nije jasno zašto se ne bacim tih faking cigara kad toliko opasnosti vreba za to malo gušta

ovisnost je zajebana, to je sigurno

 

Razumijem da je gušt, ali opet nemaš taj gušt prije nego što počneš, pa me interesira koji je razlog početka pušenja, da li je izričito samo peer-pressure ili što? 

Nekako imam osjećaj da je gušt razlog zašto svi ostanu na tome, ali ja sam probao cigarete (čisto eto da probam pošto mi ništa neće biti od jedne), i to više puta, ali jednostavno mi nije nikako ništa zadovoljavajuće u tome, ništa u cigareti mi nije dalo osjećaj gušta, čak štoviše, bolilo me grlo i glava lol 

11 godina
offline
Re: Kako izgleda kada se tehnologijom disruptira m
footballer kaže...

 ...koji je razlog početka pušenja, da li je izričito samo peer-pressure ili što? 

 razlog je nemila glupost u svakom slučaju, kako god tko počeo 

16 godina
offline
Kako izgleda kada se tehnologijom disruptira moćna

Postoje istraživanja koja dokazuju da pušenje utječe na kvalitetu sperme, a čak se ide tako daleko da se genetske mutacije mogu prenesti na potomke... Dakle pušenje u biti možda ima utjecaj na vašu djecu i na budućnost vašeg potomstva...

 

Ne puši se nešto dugo ovako kao danas, duhanska industrija ovako rasprostranjena postoji možda 100 godina, ako ne i manje... Utjecaj na ljudski rod će se tek kasnije vidjet... Ali u zapadnim zemljama sve je manje pušača, pa se nadam da će se ljudi osvijestiti i odbaciti to zlo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 0:59 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kako izgleda kada se tehnologijom disruptira m
lllnuclearlll kaže...

Postoje istraživanja koja dokazuju da pušenje utječe na kvalitetu sperme...

Jesi siguran da pričamo o istoj vrsti pušenja?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Kako izgleda kada se tehnologijom disruptira m
MrBlc kaže...
lllnuclearlll kaže...

Postoje istraživanja koja dokazuju da pušenje utječe na kvalitetu sperme...

Jesi siguran da pričamo o istoj vrsti pušenja?

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice