Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode

poruka: 10
|
čitano: 5.003
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode".
15 godina
offline
Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode

a što mogu učiniti brđani (jodl-edi-hiiii) tj. kekeci, kojih ima određen broj na forumu  (još i više izvan njega, jer nema interneta a starlink je podbacio), a zagrijavaju vodu na rjeđem (te stoga dragocjenijem) zraku? zašto njima brže prekipi iznad oblaka? zbog čega ni s vrelištem vode nema jednakosti i pravde? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2022 10:27 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode

-evo načina kako će eu smanjiti energetsko-plinsku (ne)ovisnost.. za ciljanih 15%, osim nižom temp grijanja, poklopcem, dok poznato staro pravilo kaže da svaki lonac ima poklopac.. :)

-no ideja, revolucionarna! turbo! treba staviti dva poklopca! duplo efikasnije, čak i višak (ono kad idemo preko 100% mogućeg..).. kao s dimenzijama (ne gaća-kuća nego multidimenzionalni prostor-matrica, preko 3..), matematički na papiru se sasvim dobro drži a za eu direktive i uštede 15% savršeno (papirnato, lijepi font i prezentacija..).

-dodao bi i dodatnu uštedu na grijanju, toploj vodi i sl.. zašto stati na 21c? svaka 3-5c nova ušteda, idemo dalje (licitacijom u minus) na 18c, 15c.. sve do nule, kad zapravo ne grijući imamo višu temperaturu i dobijemo povratnu spregu, .. no to razumni laici i čitatelji ne mogu razumjeti samo ja (genijalac .. pomalo lucidan ali tek povremeno) .. :)) ..

-idem odmah predložiti eu parlamentu tu-takvu uštedu, možda u par koraka, ne odmah na nulu, nego kako se žaba kuha, postupno, u koracima po 3c .. ispod 12c više nećemo imati trošak struje za recimo frižidere, ispod 9c će svaki stan postati kvlaificirani vinski podrum (6-7c) ili sirana-mesnica-hladnjača.. a s čarobnim trenutkom plribližavanju nuli dolazi i ta extaza, nirvana, supravodljivost i vegeterijanstvo.. više biće, energetski neovisno, duhom-tijelom, riječju i djelom (osim propusta.. no ne možemo baš sve..) :) itd.

 

-dovoljno za nedjeljnu kavicu i kontemplaciju dok se u mislima krčka sarma... 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode

A zašto neka voda ima tako puno kamenca, a neka nema, papa Štrump? I je li takva voda zdravija ili štetnija? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode
BarbaVeli kaže...

A zašto neka voda ima tako puno kamenca, a neka nema, papa Štrump? I je li takva voda zdravija ili štetnija? 

 -čista voda ili pitka voda.. voda bez minerala i elektorlita.. je i dalje=voda, nužna za život, no nužni su i ostali dijelovi-sastojci, pa bez soli opet imaš rezultat smrt (krvotok-tlak itd.. kao i minerali u tragovima)..

.. čista voda je tad = smrt, mada je tehnički-kemijski ispravna, nije samo voda, sve je dio života... tad je ona s kamencem zaprvo 'zdravija' tj potrebna organizmu, čak po rizik da ima i štetnih tvari npr živa-olovo.. tj ako je čista i ako nekim drugim načinom ne nadoknadimo potrebne minerale-soli-ostalo.. tad ćemo sigurno umrijeti i tad je i zatrovana voda 'bolja' pod uvjetom da preživimo trovanje .. paradox-sarkazam-mix.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode

Minerali su vodi su uglavnom magnezijev i kalcijev hidrogenkarbonat i sulfat, sve skupa bezopasno, čak i tijelu potrebno. Grijanjem vode se samo dio minerala istaloži (kamenac), naime hidrogen(karbonati). 

 
3 0 hvala 6
2 godine
protjeran
offline
Re: Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode
To mojoj dragoj jos nisam uspio objasniti. Padne mi mrak na oci kad vidim serpicu na sporetu kako kljuca bez poklopca dok se jelo kuha.
 
5 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode
kirat kaže...
To mojoj dragoj jos nisam uspio objasniti. Padne mi mrak na oci kad vidim serpicu na sporetu kako kljuca bez poklopca dok se jelo kuha.

 A gledaj, nekad treba reducirat. Pogotovo kada volis dodat puno vina kao ja 

3 godine
offline
Re: Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode
Žene... -.-
Ista stvar kod mene.
8 godina
offline
Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode

Znači, ništa se nije promijenilo od 1881. 

 
11 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Kemičar u kući (#68): tajne vrele vode
A kako ćeš primjerice napraviti rižoto u poklopljenom loncu? Rižoto moraš konstantno miješati kako bi se otpustio škrob iz riže a isto tako dodavati temeljca/vodu dok se krčka koju će riža upiti i dijelom ispariti, ima mnogo jela koja zahtjevaju redukciju, rajčica i mnogo sličnog voća/povrća je krcato vode koja treba ispariti za umak, prilog itd.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice