Kina u orbitu lansirala "prvi 6G satelit"

poruka: 6
|
čitano: 2.890
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina u orbitu lansirala "prvi 6G satelit"".
3 godine
protjeran
offline
Kina u orbitu lansirala "prvi 6G satelit"

Uspio ssm biti brži od Ajara, zahvaljujuci mojem 5g internetu, s 6g cu ga zgaziti😂

Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kina u orbitu lansirala "prvi 6G satelit"
KingMaster kaže...

Uspio ssm biti brži od Ajara, zahvaljujuci mojem 5g internetu, s 6g cu ga zgaziti😂

 da, ak ti ga ne zapale prije. kao što znamo, svaka nova generacija se prvo pali i protestira pa tek onda prihvaća kao da je oduvijek tu. pitaj onog mymoon-a cetinskog. čajnezi znaju da u svemiru neće goriti pa lansišu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Kina u orbitu lansirala "prvi 6G satelit"

DT: covfefe...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kina u orbitu lansirala "prvi 6G satelit"
Jbt, 5G još nije završio sa širenjem korone, eto kineza sa novim svemirskim supervirusom. Pod hitno na Jelačić plac na prosvjed, treba upozoriti javnost na nadolazeću plandemiju 6G supervirusa.
Nadglednik dina
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kina u orbitu lansirala "prvi 6G satelit"
Covid-2021
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Kina u orbitu lansirala "prvi 6G satelit"
Ajar kaže...
KingMaster kaže...

Uspio ssm biti brži od Ajara, zahvaljujuci mojem 5g internetu, s 6g cu ga zgaziti😂

 da, ak ti ga ne zapale prije. kao što znamo, svaka nova generacija se prvo pali i protestira pa tek onda prihvaća kao da je oduvijek tu. pitaj onog mymoon-a cetinskog. čajnezi znaju da u svemiru neće goriti pa lansišu. 

 Cetinski je zavrsio skolu zivota na ulici, sto si ti zavrsio? Nekakav fakultet za pricanje? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice