Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

poruka: 91
|
čitano: 30.751
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s".
9 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
nixass kaže...
pravi_covijek kaže...

 Kao sto je kolega rekao ne treba pretplata da bi se koristila. Evo recimo moj primjer posto zivim u UK koristim revolut gdje god putujem, jer me Barclays odere kad uzimam sa bankomata van UK ili kad kupujem preko kartice van UKa. Sa revolutom dobijem najbolju trenutnu konverziju valute po master cardu bez ikakve fee. 


ovako nesto? I feel you :D

(euri su u pitanju, imam 4 stranice samo feejeva)

 Hehe bas tako. Nakon jednog putovanja zgrozio sam se koliko su mi sranja naplatili. 

A da ne pricam za mijenjacnice. U Njemackoj na aerodromu isao promjeniti £200, jos kad je funta bila dosta jaca od eura, kaze mi tip; "Ja da sam na tvom mjestu ne bi mijenjao". Pitam ga zasto, a on kao dobit ces 170 eura, a tecaj je bio 230 eura.

16 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Mislite li da bi mogao biti problem to što im se treba poslati slika osobnih dokumenata?
U smislu krađe podataka ili identiteta?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
stipoo kaže...
Mislite li da bi mogao biti problem to što im se treba poslati slika osobnih dokumenata?
U smislu krađe podataka ili identiteta?

Može bit, al oni si to ne smiju dopustit inaće će im cijeli posao past u vodu.

Mislim da nemaš brige. Ja sam si neki dan napravio account i sad čekam da mi kartica dođe.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
moderator
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

Meni je Revolut super i redovito ga koristim izvan Hrvatske. Nema povoljnijeg, a vjerojatno ni sigurnijeg načina plaćanja, budući da karticu mogu vezati uz lokaciju svojeg mobitela i da sam određujem koliko će na njoj biti sredstava. Onaj kome je to sve glupo i besmisleno, pretpostavljam da nikad nije podizao novac dalje od bankomata u svojoj ulici 

 

Šaljem svoj referral link, pomoću kojeg možete besplatno naručiti karticu, a također će vam besplatno biti dostavljena na kućnu adresu (inače se dostava plaća 6 eura):

 

https://www.revolut.com/referral/davorm7cp

 

Odete na link, upišete broj telefona, stisnete Accept Invite i dalje pratite korake na mobitelu. Mislim da je slobodan još samo jedan slot, stoga treba reagirati brzo.

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

hvala Davore, ali sam u nekoj petlji, upišem svoj mob, dođe mi SMS slinkom, gdje opet upisujem svoj broj moba  i čekam poruku...ali ne dolazi

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Stric_Jura kaže...

hvala Davore, ali sam u nekoj petlji, upišem svoj mob, dođe mi SMS slinkom, gdje opet upisujem svoj broj moba  i čekam poruku...ali ne dolazi

 

Čuo sam od više ljudi da ih nešto zeza SMSanje danas, ali nakon nekog vremena prođe. Bude valjda sve OK kroz koji sat :)

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

A da li se i kako se može pomoću ovoga poslati novce nekom u Ameriku bez suludo velikih troškova. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

Priča se o mogućnosti da Revoult izgubi bankarsku licencu za europu zbog navodnih veza njihovog izvršnog direktora (ceo) s rusima..


https://www.telegraph.co.uk/technology/2019/04/23/british-digital-bank-revolut-risk-losing-european-banking-licences/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

A i naši im ne žele olakšati posao...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Avensac kaže...

Priča se o mogućnosti da Revoult izgubi bankarsku licencu za europu zbog navodnih veza njihovog izvršnog direktora (ceo) s rusima..


https://www.telegraph.co.uk/technology/2019/04/23/british-digital-bank-revolut-risk-losing-european-banking-licences/

 Dakle ovo je VRH

https://en.delfi.lt/archive/m-laurinavicius-revolut-is-involved-with-the-kremlin-from-beginning-to-end.d?id=80180545

M. Laurinavičius observes that even if certain links to Russia can be found even among the shareholders Facebook and Twitter.   

 

 

 

16 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Davor kaže...

Meni je Revolut super i redovito ga koristim izvan Hrvatske. Nema povoljnijeg, a vjerojatno ni sigurnijeg načina plaćanja, budući da karticu mogu vezati uz lokaciju svojeg mobitela i da sam određujem koliko će na njoj biti sredstava. Onaj kome je to sve glupo i besmisleno, pretpostavljam da nikad nije podizao novac dalje od bankomata u svojoj ulici 

 

Šaljem svoj referral link, pomoću kojeg možete besplatno naručiti karticu, a također će vam besplatno biti dostavljena na kućnu adresu (inače se dostava plaća 6 eura):

 

https://www.revolut.com/referral/davorm7cp

 

Odete na link, upišete broj telefona, stisnete Accept Invite i dalje pratite korake na mobitelu. Mislim da je slobodan još samo jedan slot, stoga treba reagirati brzo.

 

 

Ima li kakve koristi od Revoluta ako ga koristim samo u RH??? Mogu li kupovati online preko njega kao i s Visom PBZa koju imam? Plaćati račune bez naknade možda??

 

Ima li smisla da uopće izrađujem account?

 

Možda će nekad i zatrebat kad idem u inozemstvo, ali to je rijetko, barem za sad.

 

Uglavnom, posložio sam si... Karticu mi poslali, nisam morao ništa platiti... Hvala na linku 

 

Budem plaćao s Revolutom online za početak, sigurnije mi je nego s primarnom bankovnom karticom na kojoj su mi sve pare :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 2:01 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Evo link za besplatnu karticu ako će netko otvarati račun

https://revolut.com/r/ivanafxug
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

evo jos jedan link ako netko treba.. sa besplatnim slanjem kartice..

http://r.revolut.com/referral/drago5zpu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

Pozdrav,

 

kako prebaciti novce na Revolut kad mi banka ne dozvoli prijenos preko njihovog sučelja.

Imam RBA Visa deviznu debitnu karticu i ne dozvoljava mi prijenos nego javlja da je banka stopirala prijenos.

Ako idem raditi devizni nalog koji su troškovi za naknade otprilike?

zahvaljujem

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

Potrgat se dok se potvrdi email adresa. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
TomGun kaže...

Pozdrav,

 

kako prebaciti novce na Revolut kad mi banka ne dozvoli prijenos preko njihovog sučelja.

Imam RBA Visa deviznu debitnu karticu i ne dozvoljava mi prijenos nego javlja da je banka stopirala prijenos.

Ako idem raditi devizni nalog koji su troškovi za naknade otprilike?

zahvaljujem

 

 Zovni RBA i pitaj šta se dešava

14 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
TomGun kaže...

Pozdrav,

 

kako prebaciti novce na Revolut kad mi banka ne dozvoli prijenos preko njihovog sučelja.

Imam RBA Visa deviznu debitnu karticu i ne dozvoljava mi prijenos nego javlja da je banka stopirala prijenos.

Ako idem raditi devizni nalog koji su troškovi za naknade otprilike?

zahvaljujem

 

 Proraditi će ti za par dana. Ja sam imao istu situaciju sa RBA MC karticom, prvi dan nije radilo, ali nakon par dana je krenulo.

4 godine
neaktivan
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

A šta napraviti kada vam Revolut zaključa account i jedina opcija u aplikaciji ostaje chat i to ne s live agentom nego s umjetnom inteligencijom?

Ja sam olučio testirati Revolut i napravio sam virtualnu karticu, povezao ju s masterom iz Zabe i napunio prvo s €20, a onda još€200. Možda sam potrošio €50 ok sam bio u Lononu na neka online plaćanja.

Onda me je Revolut tražio prvo da upišem broj koji se pojavljuje na ispisu transakcija mastera uz njihov transfer, što sam i napravio, a onda su me prebacili na chat i napisali da treaju još samo okaze o izvoru mojih sredstava.

Poslao sam 3 zanje platne liste, ali aplikacija mi je i dalje blokiana već više od tjedan dana i ne mogu doprijeti do nikoga tko bi mi objasnio zašto je blokirana i kako i kada će ju odblokirati.

 

Srećom pa se to dogodilo s relatvno malim iznosom jer sam čitao iskustva ljudi koji su ciju plaću prebacili na Revolut i ostali blokirani.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

Da li se može imati račun tvrtke (doo) u nekoj od tih "moernih banaka" umjesto u klasičnoj?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
bercupic kaže...

A šta napraviti kada vam Revolut zaključa account i jedina opcija u aplikaciji ostaje chat i to ne s live agentom nego s umjetnom inteligencijom?

Ja sam olučio testirati Revolut i napravio sam virtualnu karticu, povezao ju s masterom iz Zabe i napunio prvo s €20, a onda još€200. Možda sam potrošio €50 ok sam bio u Lononu na neka online plaćanja.

Onda me je Revolut tražio prvo da upišem broj koji se pojavljuje na ispisu transakcija mastera uz njihov transfer, što sam i napravio, a onda su me prebacili na chat i napisali da treaju još samo okaze o izvoru mojih sredstava.

Poslao sam 3 zanje platne liste, ali aplikacija mi je i dalje blokiana već više od tjedan dana i ne mogu doprijeti do nikoga tko bi mi objasnio zašto je blokirana i kako i kada će ju odblokirati.

 

Srećom pa se to dogodilo s relatvno malim iznosom jer sam čitao iskustva ljudi koji su ciju plaću prebacili na Revolut i ostali blokirani.

 Što njih briga za izvor tvojih sredstava?!?!?! 200 eura... velikih ti sredstava u pm... ovo mi uopće ne zvuči dobro... aj javi što si na kraju napravio

16 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Dostupan je top-up u kunama
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
stipoo kaže...
Dostupan je top-up u kunama

 To je to. Sad mi revolut konačno ima smisla.

 

Ispravite me ako griješim. Recimo da želim kupiti nešto online za EUR 10. Prije sam morao napraviti top-up EUR 10 sa svojeg tekućeg računa u kunama i tu je banka radila konverziju. Zar nije onda isto ako kupim nešto za 10 eura direktno preko tekućeg ili revoluta?

 

Ovo za top-up u kunama, sad je moguće izbjeći konverziju od banke u potpunosti ako ne griješim?

16 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
stipoo kaže...
Dostupan je top-up u kunama

Pokušao sam napunit Revolut karticu prek Google Pay-a... I izbaci mi ovu grešku:

 

"Sorry we don't support %1$s in the recipients country yet"

 

Dali je tko uspio napunit prek gPay?

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 0:13 (lllnuclearlll).
7 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

Revolut dodao podršku za kune od jučer ! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

Uzeo je brat premium Revolut i po meni ima fenomenalan feature u obliku jednokratnih virtualnih kartica za svaku kupovinu. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Gajotres kaže...

Uzeo je brat premium Revolut i po meni ima fenomenalan feature u obliku jednokratnih virtualnih kartica za svaku kupovinu. 

 za putnike koji su stalno vani Premium je super, uz navedenu prednost virtualnih kartica i ostalo.

9 godina
offline
Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26 i s

Jel netko probao kupit Spotify premium preko Revoluta? Pitam jer se iz hrv ne može uzet premium (preko kartice direkt ili paypala-prepozna da si iz rh), moraju se izvodit čudesa s paypalom i američkom adresom.. Možda bi ovako funkcioniralo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Ja svako malo uzmem Spotify na probni period s jednokratnom Revolut karticom, samo kod prijave/registracije uključim VPN (UK), uredno prolazi.
Moj PC  
0 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26

Super, jesi probao uzimat onu akciju njihovu; Premium na 3 mjeseca za 0,99 centi? Svako malo mi šalju na mejl tu ponudu..

16 godina
offline
Re: Koje su prednosti Revoluta, Transferwisea, N26
Sad sam probao uzeti tu ponudu, ali ne prolazi plaćanje jer se ne poklapaju način plaćanja i država.
Jednokratne kartice koje Revolut generira su prepoznate kao da su izdane u HR, a ranije su bile prepoznate kao da su iz UK, to je valjda sad novo otkad je HRK službeno podržana ☹️
Moj PC  
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice