Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

poruka: 26
|
čitano: 12.884
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo".
16 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Ne bih se samostalnim popravkom zamarao za 200 kn uštede

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 8:40 (igy).
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
online
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Odgovor jednog servisa u Zagrebu za iphone 6 samo radi usporedbe. Original baterija.

Moguća je jedino zamjena baterije kroz servis, te je trošak zamjene 850 kuna. Cijeli servis traje od 5 do 10 radnih dana s obzirom da se baterije naručuju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 8:45 (brkan83).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
Otkud tim servisima original baterija? Imaju neku znjoru u apple-u?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Ja sam kupio zamjensku za 5S i govno je radilo 7 dana. Cijena 100 Kn. Da li netko zna gdje se može nabaviti kvalitetna baterija? Ako imate link za original bateriju još bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Sada je barem jasno zašto ne žele stavljati izmjenjive baterije. Ovako servisi više zarađuju.

 

A bilo bi lijepo kada bi novinari napravili članak kako zamijeniti bateriju na verzijama 7 i 8 i kolika bi tamo bila cijena zamjene.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S

Ma mislim da njih nije briga za servise, puno ljudi će radije kupiti novi mobitel... 

14 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Koliko mi je poznato original dijelove izdaje samo apple uz registraciju serijskog broja uređaja i te zamjene rade samo njihovi servisi. 

 

Sve ove ostale priče original baterija za 150kn nemaju veze s tim... sve su to zamjenske baterije, a sad ima i tu boljih i lošijih modela.

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

800kn wtf koja budala da 800kn za zamjenu baterije 

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

"Spomenimo i da čak i neovlašteni servisi u pravilu ugrađuju originalne Appleove baterije navodeći da zamjenski modeli nisu dovoljno pouzdani." Reče i ostade živ 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
Onaj koji puno zarađuje, kojem se to bitan uređaj u svakodnevnoj komunikaciji i koji želi dobiti jamstvo na obavljeni servis.
11 godina
online
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
brada09 kaže...
Otkud tim servisima original baterija? Imaju neku znjoru u apple-u?

 servis@store.com.hr  tu sam trazio cijenu originala jer lega je stavio u Os zamjensku za 150 kn. Znaci smece tesko, ali opet 850 kn. za original hm??? Ako i je original!

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 13:54 (brkan83).
15 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

100 kunuća za malo bolju bateriju i uradi sam, pogotovo šta su iphone 5/5s jedni od

lakših mobova za raskopavanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Baš me zanima koji su ovi servisi koji nemaju nimalo srama uzet 800kn.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
ridealong kaže...
Onaj koji puno zarađuje, kojem se to bitan uređaj u svakodnevnoj komunikaciji i koji želi dobiti jamstvo na obavljeni servis.

Takav se sigurno ne zamara servisima, zamjenskim uređajima i predajom, preuzimanjem, čekanjem... taj koji dobro zarađuje ga baci u smeće i kupi novi. Da mi rikne neki stari model kao što je iP5 niti ja koji nisam bogat ne bih se zamarao time već bi kupio novi, a kamo li netko tko ima para i telefoniranje mu je važno

6 godina
protjeran
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
jozef kaže...
ridealong kaže...
Onaj koji puno zarađuje, kojem se to bitan uređaj u svakodnevnoj komunikaciji i koji želi dobiti jamstvo na obavljeni servis.

Takav se sigurno ne zamara servisima, zamjenskim uređajima i predajom, preuzimanjem, čekanjem... taj koji dobro zarađuje ga baci u smeće i kupi novi. Da mi rikne neki stari model kao što je iP5 niti ja koji nisam bogat ne bih se zamarao time već bi kupio novi, a kamo li netko tko ima para i telefoniranje mu je važno

Zamara se ako je to aktualni model ili onaj prije njega (jer je ip8 izašao prije mjesec i pol, a ipx prije 8 dana). To se na baca. Takvi ip5 nemaju već odavno.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 19:43 (ridealong).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S

-

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 19:07 (andrijam).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
ridealong kaže...
jozef kaže...
ridealong kaže...
Onaj koji puno zarađuje, kojem se to bitan uređaj u svakodnevnoj komunikaciji i koji želi dobiti jamstvo na obavljeni servis.

Takav se sigurno ne zamara servisima, zamjenskim uređajima i predajom, preuzimanjem, čekanjem... taj koji dobro zarađuje ga baci u smeće i kupi novi. Da mi rikne neki stari model kao što je iP5 niti ja koji nisam bogat ne bih se zamarao time već bi kupio novi, a kamo li netko tko ima para i telefoniranje mu je važno

Zamara se ako je to aktualni model ili onaj prije njega (jer je ip8 izašao prije mjesec i pol, a ipx prije 8 dana). To se na baca. Takvi ip5 nemaju već odavno.

 

Kakvi je to uređaj kojem triba minjat bateriju nakon misec i po? O 8 dana neću ni pričat.

 

A da, to su oni koje korisnici ne znaju koristit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 20:48 (markoBT).
16 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
Ja sam zamijenio baterije na par njih bez ikakvih problema, ako se ne varam platio sam bateriju cca 10eur, ne vise od toga, a sad original ili ne nema toliko veze ako je baterija ispravna i ispravno skladistena.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina
protjeran
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
markoBT kaže...
ridealong kaže...
jozef kaže...
ridealong kaže...
Onaj koji puno zarađuje, kojem se to bitan uređaj u svakodnevnoj komunikaciji i koji želi dobiti jamstvo na obavljeni servis.

Takav se sigurno ne zamara servisima, zamjenskim uređajima i predajom, preuzimanjem, čekanjem... taj koji dobro zarađuje ga baci u smeće i kupi novi. Da mi rikne neki stari model kao što je iP5 niti ja koji nisam bogat ne bih se zamarao time već bi kupio novi, a kamo li netko tko ima para i telefoniranje mu je važno

Zamara se ako je to aktualni model ili onaj prije njega (jer je ip8 izašao prije mjesec i pol, a ipx prije 8 dana). To se na baca. Takvi ip5 nemaju već odavno.

 

Kakvi je to uređaj kojem triba minjat bateriju nakon misec i po? O 8 dana neću ni pričat.

 

A da, to su oni koje korisnici ne znaju koristit.

Kako si ti uspio zaključit da im je baterija krepala nakon mjesec i pol i 8 dana? :-) :-)

 

Ali da, ima takvih uređaja koji zezaju. Imam ja jednog takvog. Unatoč svoj pažnji prilikom zamjene baterije, zezao je s punjenem. Potom sam ga morao ponovno rastaviti i istu bateriju iznova montirati i onda više nije zezao.

 

 

13 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Ma ne isplati se mijenjat bateriju na iphone. Ja sam svoju zamijenio u servisu i uredno na 20% krepavala...brzo se praznila.

 

Kad dodje do toga da je baterija krepala mijenjajte uredjaj. Meni je zadnji iphone trajao 3 godine sto je ok.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
ridealong kaže...
...

Kako si ti uspio zaključit da im je baterija krepala nakon mjesec i pol i 8 dana? :-) :-)

 

 

 

Da citiram naslov članka: "Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S".

 

O čemu onda raspravljamo ovdje? O izumiranju dinosaurusa?

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 15:20 (markoBT).
15 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
markoBT kaže...
ridealong kaže...
...

Kako si ti uspio zaključit da im je baterija krepala nakon mjesec i pol i 8 dana? :-) :-)

 

 

 

Da citiram naslov članka: "Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S".

 

O čemu onda raspravljamo ovdje? O izumiranju dinosaurusa?

 na osnovu stanja u državi, zašto je to čudno da ljudi koriste te mobove?!

6 godina
protjeran
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
markoBT kaže...
ridealong kaže...
...

Kako si ti uspio zaključit da im je baterija krepala nakon mjesec i pol i 8 dana? :-) :-)

 

 

 

Da citiram naslov članka: "Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S".

 

O čemu onda raspravljamo ovdje? O izumiranju dinosaurusa?

 

Više je nego očito da nemaš ništa pametnoga napisati. Zašto uopće sudjeluješ?

11 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S
ridealong kaže...
markoBT kaže...
ridealong kaže...
...

Kako si ti uspio zaključit da im je baterija krepala nakon mjesec i pol i 8 dana? :-) :-)

 

 

 

Da citiram naslov članka: "Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/S".

 

O čemu onda raspravljamo ovdje? O izumiranju dinosaurusa?

 

Više je nego očito da nemaš ništa pametnoga napisati. Zašto uopće sudjeluješ?

Eto neću više sudjelovat.

7 godina
neaktivan
offline
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Neki problemi s radom baterije nemaju veze s baterijom. Problem može biti u kratkom spoju na ploči ili neispravnom krugu za punjenje baterije. Zato nemojte olako optuživati neispravne baterije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Koliko košta zamjena baterije na iPhone 5/5S/SE mo

Orignal baterije?

Ja sam cuo da se tako nesto nemore kupit.

Ali evo primjera radi, moj stari iP5 je imao gadnih problema sa baterijom.

Bila bi na npr 40% i ja upalim WiFi i mob se ugasi i neda upalit, kaze prazna batt.

Stavim ga punit, on krece od 41% na dalje.

Zamjenili mi u servisu za nekih 20-30min predamnom, 250kn neka kvalitetnija zamjenska.

Eno mob radi najnormalnije jos uvijek kod drage vec 2 godine.

Ja sam trenutno na 6s i gledao kod istog kolko bi me za njega kostala. 450Kn, malo je to tu mac, al hebat ga, kad crkne, bolje to nego kupit novi mob.

Sam nema sanse da bi otvarao mob.

PSN id: Diskach
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice