Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kanali,

poruka: 8
|
čitano: 6.111
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kanali,".
23 mjeseca
protjeran
offline
Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kanali,

 Na novim kanalima najavljuju HNL 1, HNL2 ,ženski HNL i  mali nogomet. Lijepo! A nije šteta za  sportklub . Neće mi nedostajati njihov program. 

U zamjenu daju Balkan Trip Toxic Folk . Ne,hvala.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 17:59 (suzana graf).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kanali,

Dobih i ja mail, što se svega narode novoga nuđa, ali nigdje ni , o F1?!?! 
Budem ionako dok mi traje "ugovor" testirao pa se raz/uvjerio, isto im se piše! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kan

Formula na sportklubu? Dobra stvar . Ali imaju pregršt stvari koje me ne zanimaju,a neke me i živciraju.

8 godina
offline
Re: Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kan
Dali se planira n1 dovesti na evotv? Mislim ds bi to bio pun pogodak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kanali,

Taman sam mislio da se možda vratim T-Com-u kad ono, izbacuju Sport klub. A ovi taman otkupili prava na sve utakmice kvalifikacija za EURO i SP u nogometu te Ligu Nacija do 2028. Moguće da se naša repka neće ni moći gledati drugdje osim na Sport klubu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kan
Hexfire kaže...

Moguće da se naša repka neće ni moći gledati drugdje osim na Sport klubu.

Nije moguće. Sva natjecanja koja su od nacionalnog značaja i gdje se natječe Hrvatska kao tim moraju biti dostupni za besplatno gledanje i to je, ako se ne varam, regulirano zakonom. Upravo iz tog razloga se sve utakmice hrvatske nogometne reprezentacije na FTA kanalima (HRT/Nova TV/Doma TV).

 

Nositelj prava za sve utakmice hrvatske nogometne reprezentacije je United Grupa, odnosno, United Media iliti vlasnik Sport Klub kanala. Budući da United Grupa u svojem vlasništvu ima Novu i Domu TV, utakmice će se nastaviti emitirati na njima. Sve druge utakmice europskog i svjetskog nogometnog prvenstva emitirat će se isključivo na Sport Klub kanalima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 20:01 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kan
Marko :D kaže...
Sva natjecanja koja su od nacionalnog značaja i gdje se natječe Hrvatska kao tim moraju biti dostupni za besplatno gledanje i to je, ako se ne varam, regulirano zakonom.

 

Mislim da se varaš.

Takva regulacija ili ne postoji, ili je puna rupa te tako obuhvaća samo mali postotak sportova koji spadaju u tako regulirani zakon o pravu na besplatno gledanje.

 

Ne pratim aktivno sportske događaje, ali bio bih lud ako bi u sadašnje vrijeme uzeo pretplatu s nekim od (legalnih) operatera samo zbog nekog sportskih prijenosa koje bih volio pogledati.

Štetaje što HT ne uči na tuđim greškama (A1 - PlanetSport), nego pokušava napraviti isto s boljim rezultatom.

 

Žalosno je i što ilegalni iptv selleri/reselleri ne bi imali što prodavati kada ne bi bilo ovih kupaca kod legalnih operatera.

12 godina
neaktivan
offline
Korisnicima MAXtv-a dostupni novi sportski kanali,

I na kraju opet na piratstvo. Na MaxTV jedni, na Bnetu drugi. I da zelim legalno ne mogu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice