Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update - 11.

poruka: 8
|
čitano: 4.399
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update - 11.".
8 godina
offline
Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update - 11.

možda je vrijeme da odradim nadogradnju, valjda je dosta porođajnih muka

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update - 11.

huh, toliko o polishu appleovih proizvoda. Što bi bilo da je to otvoren os kao android, koji koristi milijun različitih komada hardvera? 
ja ostao na 10.0.1. Glavna radnja mi je klikanje "later".

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update -
overhaul kaže...

huh, toliko o polishu appleovih proizvoda. Što bi bilo da je to otvoren os kao android, koji koristi milijun različitih komada hardvera? 
ja ostao na 10.0.1. Glavna radnja mi je klikanje "later".

 prešao sam ja na jedanaesticu par dana nakon izlaska kada sam vidio da nema nikakvih brikanja uređaja. Nije me pogodio niti jedan od bugova pa mi se više nije nimalo žurilo. Ipak, ovaj put su stvarno pretjerali...

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update -
Dead kaže...

 Je, malo su pretjerali. Ali ipak je novi 64 bitni softver pa im opraštam.

Kako novi 64-bitni softver? Pa iOS je "64-bitan" odavno. Samo su sad potpuno ubili podršku za 32 bit appove.

 

Eto, kaže ovdje da je već iOS 7 bio 64 bit OS: https://arstechnica.com/gadgets/2015/07/the-state-of-the-64-bit-transition-in-ios-and-whats-left-to-be-done/

 

September 2013: Apple introduces the iPhone 5S. Its Apple A7 chip makes it the first 64-bit iDevice. iOS 7 is the first 64-bit version of iOS, at least when running on the A7.
October 2013: The iPad Air and what is now called the iPad Mini 2 are introduced. Both include the Apple A7 SoC.
March 2014: iOS 7.1 is released. It resolves most of the memory-related crashes in 64-bit iOS.
September 2014: The iPhone 6 and 6 Plus are released. Their Apple A8 chip is Apple's second 64-bit SoC. Apple stops selling the iPhone 4S, making the iPhone 5C the last of the 32-bit iPhones.
October 2014: The iPad Air 2 and iPad Mini 3 are released. Both include 64-bit chips (the A8X and A7 again, respectively). The fourth-generation Retina iPad, which had been on sale for $399, is discontinued. The original iPad Mini is the last of the 32-bit iPads.
February 2015: All new apps submitted to the App Store must include 64-bit support.
June 1, 2015: All app updates submitted to the App Store must include 64-bit support.
June 19, 2015: Apple quietly discontinues the original iPad Mini. The only 32-bit iPads Apple now sells are refurbished.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update - 11.

Na mome 7plusu, nema bugova, no baterija je konstantno katastrofa, sve od 11-ice, pa nadalje. 

A povratka nema. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update - 11.

U obitelji su svi na ios 11 - 2x iphone 6s, iphone 6+, iphone 7+ i iphone X, ipad air i ipad 2017. Nigdje nikavih problema, niti s baterijom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update -
Po prvi puta otkad imam iOS na dva uređaja nisam još prešao na novi softver. Jednostavno se ne mogu oprostiti od više korisnih 32-bitnih aplikacija. Priznajem, postao sam konzervativan. To valjda ide s godinama.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za kraj tjedna Apple izbacio novi iOS update -
BarbaVeli kaže...
Po prvi puta otkad imam iOS na dva uređaja nisam još prešao na novi softver. Jednostavno se ne mogu oprostiti od više korisnih 32-bitnih aplikacija. Priznajem, postao sam konzervativan. To valjda ide s godinama.

 Pa ne nego je to iskustvo koje govori "ako nije pokvareno - ne popravljaj". Neznam, ja ću još malo klikati "remind me later". Jer radi.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice