Kreće prodaja iMaca Pro

poruka: 9
|
čitano: 3.250
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kreće prodaja iMaca Pro".
15 godina
offline
Kreće prodaja iMaca Pro

a za xeon nije onemogućeno sve osim win10? vidi, vidi ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kreće prodaja iMaca Pro

Divno, krasno, ... halo Bing kako brat? Opet ... ma daj?

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kreće prodaja iMaca Pro

AMD Radeon divizija sulja ruke - sad ce prodat sve VEGA kartice, osim Frontier Pro.

 

Dakle, Pro kartice u radne stanice, VEGA u Apple i ostalo u rudnike. Igracima ostaje samo nVidia,

jer postenu Radeonku ne mogu kupiti.

14 godina
protjeran
offline
Re: Kreće prodaja iMaca Pro
Čitatelj kaže...

 

jer postenu Radeonku ne mogu kupiti.

To je definitivno tocno.

14 godina
offline
Kreće prodaja iMaca Pro

Ma bit će to sve dobro .

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kreće prodaja iMaca Pro

Naziv PRO a da ga nadogradiš nema mogućnosti. Ah da Apple što drugo očekivati :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kreće prodaja iMaca Pro
ned kaže...

Divno, krasno, ... halo Bing kako brat? Opet ... ma daj?

 "gdje su ga uhvatili? što je uzeo? iMac? pa je li on dobre glave?" "ostavi ga tamo!"

13 godina
offline
Re: Kreće prodaja iMaca Pro
ivan599 kaže...

Naziv PRO a da ga nadogradiš nema mogućnosti. Ah da Apple što drugo očekivati :(

U principu, mogao bih se i složiti sa vašim komentarom kolega, ali uz listu ponuđenih "detalja" stvarno je za jednostavno negativno komentirati vas post. 

Kada pogledate da imate u ponudi za početak tri procesora, imate tri verzije SSD diska od 1TB do 4TB prostora, RAM memoriju od 32GB preko 64GB pa sve do 128GB, i tako skorom do u nedogled! 

 

Ako se budu prodavale "apasolutno sve" specifikacije, pa tu imate preko 100 različitih, a da netko nije u mogućnosti sebi izabrati jednu, sa kojom će biti dugoročno barem 10 godina miran, da neće trebati ništa "nadograđivati", nekako nisam siguran u takav razvoj scenarija događaja! GHz

 

Apropos iMac gadgeta, a gdje je još po nekim detaljima iMac Pro od te priče, prije neki dan sam bio u jednom iStore objektu, i malo gledao "najjaču" tamo trenutno dostupnu postavku MBP-a sa procesorom 2.9GHz i jednu ipak jaču po procesoru 3.5GHz verziju iMac gadgeta, gdje MBP ima najjači procesor 3.1GHz a iMac 4.2GHz! 

Uz sve ostale razlike, recimo u RAM memoriji, MBP ima 16GB RAM-a a iMac od 16GB RAM-a pa sve do 64GB RAM-a, broju izlaza, ..., onaj izloženi MBP ima cijenu nešto ispod 30.000.00 kuna, dok onaj izloženi iMac ima cijenu nešto manju od 24.000.00 kuna! 

 

Ako bi u jednadžbu uzeli ultra prenosivost MBP-a i progresivnu moć u radu iMac AIO računala, ja biram iMac! 

Obzirom sam ako se ne varam u njegovom videu na YT-u čuo od Marcus Brownie-a da bi najjača specifikacija mogla koštati do 17.000.00$ a početna je 4.999.99$ za iMac Pro, nisam imperativno za najjaču hardcore specifikaciju da neznam koliko imam novaca, ali da bi jednu sa 2TB diskom, 64GB RAM memorije i onim jačim procesorom i sigurno sam deset godina miran za ugodan smooth rad sa svim zadatcima koji bi bili predamnom! 

Jedino je sada pitanje ipak, PDV?!?! 

Kako bi bilo takvo nešto uzeti u USA isplativije nego kod nas, i kako ga donijeti, ako me nebi sa njim pustili u avion, da ne spominjem garancije, i strujne kabele?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Kreće prodaja iMaca Pro

Evo sam sastavio konfiguraciju "koja bi meni odgovarala" , pa da vidimo komentare, zašto nešto da i zašto nešto ne, u okviru konfiguracije! 

Napomena, koliko sam mogao uočiti, ponuda se je bitno "proširila" sa detaljima ponude, pa sam izabrao i nešto što nije do sada bilo vidljivo. 

Mala, nadam se ozbiljno i iskreno odgovarana anketa, u pomoć za realno dovoljan izbor kod uzimanja ovakvog AI računala! 

0 Konfiguracija je slaba!
0 Konfiguracija je dosta dobra!
0 Konfiguracija je sredina!
0 Može to malo bolje!
4 Može se to još bolje!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice