Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om tijek

poruka: 15
|
čitano: 3.874
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om tijek".
8 godina
offline
Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om tijek

koja vijest covjece!!! stvarno trebas biti veliki mozak kako bi dao izjavu da ce se povecati potraznja za appleovim uredajem za vrijeme blagdana...

 

evo i jedna moja prognoza, za vrijeme blagdana bit ce hladnije nego ljeti!

 

ne kuzim dali novinari uopce razmisle o vijesti koju prenose

 
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om tijek

Imas pravo no zanimljiva je ova vijest:

”Foxconn je povećao svoju dnevnu proizvodnju iPhone X-a na 400 do 550 tisuća primjeraka,”

 

plus drugim proizvodjacima bas i ne svijetli tako ko Appleu. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om tijek

ming chi je jamčano iznimno mudar i pametan tip kojemu je, unatoč tome, trebalo desetak godina znanstvenog rada da bi iznjedrio ovako domišljato predviđanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
just_dont kaže...

ne kuzim dali novinari uopce razmisle o vijesti koju prenose

Čemu se zamarati time? Bitno da je što više vijesti i "vijesti" o iPhoneu jer ljudi na to rado klikću.

13 godina
offline
Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om tijek

pola milijuna komada dnevno ... to je koliko, pola milijarde dolara dnevno samo iPx-a .... buahahahha ... x 3 mjeseca, kvartal 45 milijardi ipx ... plus ostale tričarije će biti 80-90 milijardi kvartal 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 13:42 (grzzi).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Baš. Gledam recenziju s8, s8+. Nqkon sest mjeseci tocno nula komentara. To valjda sve govori...
Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Feudalac kaže...
Baš. Gledam recenziju s8, s8+. Nqkon sest mjeseci tocno nula komentara. To valjda sve govori...

Ljudsku glupost je vrlo teško shvatiti i na nju se naviknuti. Tako da je normalno da se svatko s IQ-om preko 75 zapita kako itko može opravdavati duplu cijenu za istu stvar, samo s rupama i u funkcionalnosti i po ekranu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Ili 6x za neki huawei p10 lite ili lg q6 ili moxda 10 puta za neki sjaomeni redmi,da imamo love ne bi tu bljuvali po forumu
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Mislim da si sam odgovorio. Sest mjeseci, nula komentara na najprodavaniji iphoneov konkurent. To naprosto nikog ne zanima ni toliko da bi napisao hvala na dobroj recenziji... Čak se ni ti tamo nisi pojavio i rekao evo, tako se to radi. Najnovija tehnologija, puno nje, top kvaliteta, dobra cijena. Nitko nije došao. Svi ste ovdje i čekate na apple, dobro ili loše. Jer apple postavlja mjerila, tako je bilo i bit će. I zato ce oni koji mogu odvojiti duplo više jer nema ničeg drugog vrijednog pričanja. Šest mjeseci i nitko, baš nitko. Ne samo na toj temi već i na temi o G6 itd.
Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Feudalac kaže...
Mislim da si sam odgovorio. Sest mjeseci, nula komentara na najprodavaniji iphoneov konkurent. To naprosto nikog ne zanima ni toliko da bi napisao hvala na dobroj recenziji... Čak se ni ti tamo nisi pojavio i rekao evo, tako se to radi. Najnovija tehnologija, puno nje, top kvaliteta, dobra cijena. Nitko nije došao. Svi ste ovdje i čekate na apple, dobro ili loše. Jer apple postavlja mjerila, tako je bilo i bit će. I zato ce oni koji mogu odvojiti duplo više jer nema ničeg drugog vrijednog pričanja. Šest mjeseci i nitko, baš nitko. Ne samo na toj temi već i na temi o G6 itd.

 Sorry, ali briješ gluposti. Sudjelovao sam na bar dvije-tri teme o S8 i bilo je dosta druge ekipe. Stvar je u tome što su oko većine drugih proizvoda ljudi puno realniji nego vezano za Apfel pa nema puno fanboyčića s kojima bi se svađalo oko onog što je svakom jasno da ne valja.

13 godina
offline
Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om tijek

Well done Apple 

 

You Made your homework for A, upsssss for X !!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Ja ne brijem gluposti. Otvori recenzije, mobiteli i samo pogledaj broj komentara po temama. Fanbojsi dolaze do izrazaja samo kad vi antiprotivni zajašite, a morate ocito, po SVAKOJ apple temi.
Ja rekoh
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Pa moraju,kako bi sami sebi bili pametni,kupi no name kineza a isto giga i mega ko iphone ,moraju pokazati svoju inteligenciju
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Feudalac kaže...
Ja ne brijem gluposti. Otvori recenzije, mobiteli i samo pogledaj broj komentara po temama. Fanbojsi dolaze do izrazaja samo kad vi antiprotivni zajašite, a morate ocito, po SVAKOJ apple temi.

 Pa da. Netko iz iSheep stada izjavi "omg, kako sam sretan što je Apple maknuo dio ekrana i naplatio mi to 5000 kn" i kako ne reagirati na to?

uragan kaže...
Pa moraju,kako bi sami sebi bili pametni,kupi no name kineza a isto giga i mega ko iphone ,moraju pokazati svoju inteligenciju

 Ne kužim. Nemam odavno Kineza, ali da ga je*eš, onaj kojeg sam imao je bio izvrstan. Možda najbolje potrošenih 2000 kn u životu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 22:30 (Mirko935).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kuo predviđa veliku potražnju za iPhone X-om t
Kak nekuzis,fulao si temu
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice