Lako streamanje multimedije s pametnog telefona -

poruka: 4
|
čitano: 2.702
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lako streamanje multimedije s pametnog telefona - ".
16 godina
neaktivan
offline
Lako streamanje multimedije s pametnog telefona -

Kako pustiti Viber video na TV?

 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Lako streamanje multimedije s pametnog telefona -

Obzirom da su oboje pod okriljem Gugla, chromecast i. Android suradjuju tragikomicno. Trenutno na mobitelu imam 3 streaming aplikacije za castanje, ovisno o tome koji je tip/enkoding/(neki treci kurac koji me ne zanima kako funkcionira) videa koji pokusavam castat. Probat cu i ovo, al ne polazem previse nade

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Lako streamanje multimedije s pametnog telefon
Transkodiranje zvuka je ono što bubble razlikuje od ostalih aplikacija. Koliko znam, transkodiranje još jedino vlc player radi, ali on nema titlove, a budući dosta filmova ima nepdržan audio od strane chromecasta, ovo je jedini način.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lako streamanje multimedije s pametnog telefon
encoding kaže...

Obzirom da su oboje pod okriljem Gugla, chromecast i. Android suradjuju tragikomicno. Trenutno na mobitelu imam 3 streaming aplikacije za castanje, ovisno o tome koji je tip/enkoding/(neki treci kurac koji me ne zanima kako funkcionira) videa koji pokusavam castat. Probat cu i ovo, al ne polazem previse nade

 Zato što je chromecast zamišljen za streaming s interneta, a ne moba. Inače local cast meni dobro radi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice