Laptop koji ne smije postojati

poruka: 35
|
čitano: 12.438
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Laptop koji ne smije postojati".
16 godina
neaktivan
offline
Laptop koji ne smije postojati

Što se tiče koncepta iz članka osobno mi se ne dopada i ne vjerujem da će ga Apple tako uskoro primijeniti, no zanimljivo da nitko nije pisao članke o tome kad je (mislim) Lenovo izbacio takav laptop.

Što se tiče tipkovnice na MacBook-u mislim da su kritke pretjerane i da uopce nije losa, baš naprotiv. A što se tiče problema sa kvarovima Apple daje program zamjene 4 godine od kupnje što nije zanemarivo. 

A najgora tipkovnica na “overpriced” laptopu je definitivno na Surface Pro.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Laptop koji ne smije postojati
southy kaže...

Što se tiče koncepta iz članka osobno mi se ne dopada i ne vjerujem da će ga Apple tako uskoro primijeniti, no zanimljivo da nitko nije pisao članke o tome kad je (mislim) Lenovo izbacio takav laptop.

Što se tiče tipkovnice na MacBook-u mislim da su kritke pretjerane i da uopce nije losa, baš naprotiv. A što se tiče problema sa kvarovima Apple daje program zamjene 4 godine od kupnje što nije zanemarivo. 

A najgora tipkovnica na “overpriced” laptopu je definitivno na Surface Pro.

 Surface Pro nije laptop...ta tipkovnica je kao dodatak cjenovno ista kao i ona za iPad koja je imho jos i gora :D

12 godina
offline
Re: Laptop koji ne smije postojati
svemir2 kaže...

Uhhh, čitam ovo gore, svaka čast!

 

No kladim se u jedno - nitko od ovih što pljuju po Appleu nema niti jedan MacBook Pro kod kuće! Niti običan MacBook! Samo ste probali na sajmovima, iStore-ovima i sl! Ili kuckali po njemu kod prijatleja. I čitali po netu...

 

Eto, molim vas, neka se slobodno javi jedan razočarani vlasnik MacBook Pro-a ovdje! I neka kaže koliko mu je loša tipkovnica, koliko je neupotrebljiva, koliko mu se puta pokvarila i postala neupotrebljiva zbog tog komadića prašine koji ju je uništio kako tvrdi autor teksta!

 

Ja imam MacBook Pro upravo takav, prvi model s "leptir" tipkama i nije mi trebalo dugo da se naviknem. Ne smeta mi uopće, naprotiv, tipke nemaju gotovo nikakav hod ali su ogromne u usporedbi s PC tipkama, precizne su (klik-osjećaj je jednak u svakom dijelu tipke koji stisneš).

Priznajem jedno - nije to tipkovnica za književnike koji pišu stotine tisuća slova dnevno. No, koji laptop je proizveden za to? Kada dođem s posla (svaki dan ga nosim jer mi treba) i trebam pisati nešto veliko i dugotrajno spojim ga na vanjsku tipkovnicu. Mada je to rijetko.

O ostalim prednostima (a prema nekim i manama) nema smisla pisati ovdje jer nije tema.

 

Pozdrav svim mrziteljima Applea! I ne zamjerite nešto...

 

Evo ja sam ti se gore javio, vjerojatno nisi pročitao pa da ti ponovim: najgore smeće od tipkovnice ima novi MacBook Pro, znači ovo izdanje koje se prodaje zadnjih godinu-dvije. Ne pljujem zato što sam probao na sajmu ili negdje pročitao nego sam mjesecima radio na njemu na poslu, prije nego sam odustao i dao ga kolegi. Takva sramota od tipkovnice na računalu koje košta skoro kao automobil može proći samo Appleu, jer ima dovoljan broj ljudi koji bi im pojeli i govno ako treba.  

10 godina
offline
Laptop koji ne smije postojati

Loš članak ali drugačiji nisam ni očekivao obzirom tko je autor.

 

Meni osbno je tipkovnica dobra i nemam problema s tipkanjem.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Laptop koji ne smije postojati
Q-Tip kaže...
svemir2 kaže...

 

Eto, molim vas, neka se slobodno javi jedan razočarani vlasnik MacBook Pro-a ovdje! I neka kaže koliko mu je loša tipkovnica, koliko je neupotrebljiva, koliko mu se puta pokvarila i postala neupotrebljiva zbog tog komadića prašine koji ju je uništio kako tvrdi autor teksta!

 

Q-tip, gore sam sve rekao...nemam namjeru pisati ovdje tko je bolji! Kad sam bio mlad raspravljali smo jel bolji Spectrum ili Commodore 64. Prerastao sam to.

Nije mi jasno koja potreba leži u čovjeku da pljuje po onom što nema i pogotovo da vrijeđa one koji imaju i zadovoljno šute? Šta sam ja retardiran ako sam zadovoljan svojim MBP?

Jesam glup ako kažem da volim visoke ribe s velikim sisama a ti voliš male i sportske? Uživaj ti u malima a ja ću mijesiti velike dugonoge...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2018 23:56 (svemir2).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice