Legendarni multiplayer FPS America's Army se gasi

poruka: 4
|
čitano: 21.473
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Legendarni multiplayer FPS America's Army se gasi ".
12 godina
offline
Legendarni multiplayer FPS America's Army se gasi

Nisam igrao gooodinama, ali onaj Bridge, kad zatvorim oči u detalje ga vidim, u 2 ujutro kad sam krenuo spavati i zaklopim oči umjesto Britney Spears ja sanjam most. To su bili dani.

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Legendarni multiplayer FPS America's Army se gasi

Heh, koliko sam istrošio mišonju na tom Bridgeu, čak sam i u [BAHAMUT] klan na kraju upao. Šteta, tamo oko verzije 2.0-2.5 bilo je najzabavnije, baš mi je žao što su promijenili i engine i samu mapu, ono su bila vremena kada si odmah po ulasku u igru znao tko je noob, a tko pro, dovoljno je bilo vidjeti komunikaciju pa skužiti noobove s pitanjima što je to 1pl (1st pilon left, pozicija neprijatelja je iza prvog stupa na lijevo), a komunikacija je obično na početku bila ovakva:

1pl

1pr

2pr

rb

top

lw

 

ili u prijevodu:

 

prvi stup lijevo

prvi stup desno

drugi stup desno

desno odostraga

vrh

lijevi prozor.

 

Oni koji su trošili i svog miša na toj mapi znaju o čemu se radi. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2022 14:53 (Thinker).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Legendarni multiplayer FPS America's Army se gasi

Utukao sam preko 3500 sati u tu igru.

 

Doduse moja ekipa je cesce igrala Pipu a poslije SF Extraction.

 

Usput

 

AAO2.5 jos uvijek ziv i zdrav. (<---Najbolja verzija ako se mene pita)

Svaku vecer ima dva tri servera sa igracima i moze se igrati.

Prije mjesec i pol, odvalio session od 2 sata na Pipelineu. Trnci me prolazili dok sam igrao.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Legendarni multiplayer FPS America's Army se gasi

:((((

Aaaa, to su bila vremena... Mountain pass, Radio tower, SF Recon, SF Arctic... gdje se to danas moze naci?!?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice