Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj

poruka: 8
|
čitano: 5.132
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj".
16 godina
offline
Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj

Eh već sam ga pobrisao... ionako je samo skupljao prašinu...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj
Sad će opet iskakati iz paštete. Vrlo agresivne reklame posvuda.
Mene takve stvari baš odbiju. Možda bih i koristio da su manje agresivni. Ovako nema šanse.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 9:59 (Macumba).
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj

A meni je super, ja svašta prodao preko njega!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj
24v kaže...

Eh već sam ga pobrisao... ionako je samo skupljao prašinu...

 pa baš. nek se jebu. prošli su "point of no return". mediji ih već pokopaše. jedino za uskrs, u kompi, s popustom za skupine ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj
vragec111 kaže...

A meni je super, ja svašta prodao preko njega!

 

 

A ja baš ništa. I ono što sam mogao nisam jer nisu stigle notifikacije s chata.

Uvijek sam stavljao oglase, i na fejs i na njuškalo i na letgo. I 99% sam prodao preko njuškala, a 1% preko fejsa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj

Ja nisam bio fan, ni kao prodavač ni kao kupac. Njuškalo mi je miljama napredniji i baš jer trebam potrošiti minutu-dvije da definiram sva polja, usluga na kraju je puno kvalitetnija. Da iskreno kažem i ovako kad tražiš nešto (recimo zvučnike a u zvučnicima nisu soundbarovi a nisu ni pod kućnim kinima) nije lako, ali u Letgo je bilo ko da kupujem na Hreliću. Svega i svačega. Ja neću plakati ni ako nestane. 

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj

Nije ni mene baš oduševio, ali sam prodao stari televizor u roku od 5 dana od objave oglasa, tako da sam ipak zadovoljan.Opet cu ga koristiti kad ustreba, brze mi nekako od njuškala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Letgo ipak nastavlja s radom u Hrvatskoj

Opet isto sr**e.

 

IT me iznevjeri
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice