LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište, cije

poruka: 19
|
čitano: 5.816
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište, cije".
15 godina
offline
LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište, cije

Rađe bih vidio ultratanki oled kojeg se stavlja na zid kao slika, a da mu je sva elektronika sa zvučnicima i priključcima potpuno u odvojenom dijelu koji se može smjestiti na neko "nevidljivo" mjesto.

Komunikacija između samog panela i elektronike trebala bi naravno biti bežična. Nažalost, na to ćemo morati pričekati još koju godinu...

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište, cije

To mi je bio jedan od impresivnijih koncepata koje sam prije par godina vidio na IFA sajmu ali ja bih radije tu lovu ulozio u micro led model 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
MEGATAMA kaže...

To mi je bio jedan od impresivnijih koncepata koje sam prije par godina vidio na IFA sajmu ali ja bih radije tu lovu ulozio u micro led model 😁

 Slažem se s tobom, naročito s dijelom u kojem kažeš da bi lovu rađe dao za mLED. 100k$ je ipak prevelika lova za 65" TV, bez obzira na to koliko je tehnološki superioran ( a već sada ima boljih od njega za manje love). Ovo će kupiti oni koji se moraju kurčiti s time kako imaju sve najnovije, najskuplje i najbolje.

dolazim odmah - Godot
11 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
učo kaže...
MEGATAMA kaže...

To mi je bio jedan od impresivnijih koncepata koje sam prije par godina vidio na IFA sajmu ali ja bih radije tu lovu ulozio u micro led model 😁

 Slažem se s tobom, naročito s dijelom u kojem kažeš da bi lovu rađe dao za mLED. 100k$ je ipak prevelika lova za 65" TV, bez obzira na to koliko je tehnološki superioran ( a već sada ima boljih od njega za manje love). Ovo će kupiti oni koji se moraju kurčiti s time kako imaju sve najnovije, najskuplje i najbolje.

Taj R je za one super luksuzne stanove i kuce gdje sve sluzi svrsi da izgleda sto ljepse u ocima vlasnika i onih koji ga posjecuju.

Meni je primarno da sadrzaj koji tv reproducira izgleda sto ljepse u mojim ocima 😁

Fora su i oni prozirni oledi,te sam isto vidio jedne godine na IFA,mislim da je bio oled panel u pitanju.

I to ce se sigurno komercijalizirat kroz koju godinu.

Ali u konacnici me nista nije impresioniralo kao micro led koji je u isto vrijeme imao dubinu crne kao na oledu a peak mu je bio 4000nits...jednog dana ❤

14 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
Jesse kaže...

Rađe bih vidio ultratanki oled kojeg se stavlja na zid kao slika, a da mu je sva elektronika sa zvučnicima i priključcima potpuno u odvojenom dijelu koji se može smjestiti na neko "nevidljivo" mjesto.

Komunikacija između samog panela i elektronike trebala bi naravno biti bežična. Nažalost, na to ćemo morati pričekati još koju godinu...

 to postoji

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
11 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
blackalbum kaže...
Jesse kaže...

Rađe bih vidio ultratanki oled kojeg se stavlja na zid kao slika, a da mu je sva elektronika sa zvučnicima i priključcima potpuno u odvojenom dijelu koji se može smjestiti na neko "nevidljivo" mjesto.

Komunikacija između samog panela i elektronike trebala bi naravno biti bežična. Nažalost, na to ćemo morati pričekati još koju godinu...

 to postoji

Nazalost ne postoji,to ima Samsung sa one connect box ali oni nemaju olede.

Ja to imam na svom Q90R

15 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,

Ipak mislim da ima, ne bas 100%, ali vrlo blizu... rekao bih da zadovoljava dobrih 99% ovih zahtjeva. 

Be the change you wish to see in the world!
11 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
Gh0sT kaže...

Ipak mislim da ima, ne bas 100%, ali vrlo blizu... rekao bih da zadovoljava dobrih 99% ovih zahtjeva. 

Nema vise W serije,u 2021 to je preuzeo G1 model ako sam dobro skuzio njihovu lepezu ponude za ovu godinu.

15 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
MEGATAMA kaže...

Nema vise W serije,u 2021 to je preuzeo G1 model ako sam dobro skuzio njihovu lepezu ponude za ovu godinu.

 jbg... Malo sam zaostao u vremenu i prostoru... 

Be the change you wish to see in the world!
11 godina
offline
LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište, cije

Nisam procitao ovaj bezicni dio...to necemo vidjet jos godinama i godinama...da moze prenjet sve te podatke sa min input lagom itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište, cije

Da košta apsolutno isto kao 65 inčni tv vulgaris, odabrao bih potonjeg, jer ga našrafim s vesa nosačem na zid, i pritom ga onda na zglobu mogu rotirati i namještati ovisno gdje sam, a s ovom kocketinom od postolja neznam gdje bih. 
Sjeća li se još itko curved TV-a? Ne viđam ih nešto više po dućanima, kao ni "3d" tv-ove. A ni 8K se nešto nije probio. Neke tehničke novotarije su jednostavno na porođaju mrtve inovacije. Daleko bi bolja fora bila modularno standardizirano
plug in komponente procesora, grafike i tunera, kao što to radimo na računalima. No naravno, nisu ludi da netko može nadograditi ili lako popraviti TV.

MEGATAMA kaže...

Nisam procitao ovaj bezicni dio...to necemo vidjet jos godinama i godinama...da moze prenjet sve te podatke sa min input lagom itd.

 A čuj, na kraju opet moraš spojiti ekran na struju. I onda imaš strujni kabel. A kad imaš taj kabel, unutar njega može ići i ostatak komunikacije. Jedino da radi na baterije. Onda sumnjam da bi bio tanak kao papir.
Dakle, bolja opcija je malo posla i slaganje kanalice unutar zida, pa si miran za ubuduće.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 18:58 (overhaul).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
overhaul kaže...

Da košta apsolutno isto kao 65 inčni tv vulgaris, odabrao bih potonjeg, jer ga našrafim s vesa nosačem na zid, i pritom ga onda na zglobu mogu rotirati i namještati ovisno gdje sam, a s ovom kocketinom od postolja neznam gdje bih. 
Sjeća li se još itko curved TV-a? Ne viđam ih nešto više po dućanima, kao ni "3d" tv-ove. A ni 8K se nešto nije probio. Neke tehničke novotarije su jednostavno na porođaju mrtve inovacije. Daleko bi bolja fora bila modularno standardizirano
plug in komponente procesora, grafike i tunera, kao što to radimo na računalima. No naravno, nisu ludi da netko može nadograditi ili lako popraviti TV.

MEGATAMA kaže...

Nisam procitao ovaj bezicni dio...to necemo vidjet jos godinama i godinama...da moze prenjet sve te podatke sa min input lagom itd.

 A čuj, na kraju opet moraš spojiti ekran na struju. I onda imaš strujni kabel. A kad imaš taj kabel, unutar njega može ići i ostatak komunikacije. Jedino da radi na baterije. Onda sumnjam da bi bio tanak kao papir.
Dakle, bolja opcija je malo posla i slaganje kanalice unutar zida, pa si miran za ubuduće.

Najbolje rijesenje koje sam vidio do danas je Samsungov one connect box,svi podaci i struja idu kroz taj jedan tanki prozorni kabal.

Ali je bome skup ako se potrga ili nekome treba duzi...mislim oko 250eu za 10 metara ili tako nesto.

16 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
MEGATAMA kaže...

Najbolje rijesenje koje sam vidio do danas je Samsungov one connect box,svi podaci i struja idu kroz taj jedan tanki prozorni kabal.

Ali je bome skup ako se potrga ili nekome treba duzi...mislim oko 250eu za 10 metara ili tako nesto.

 I na kraju je opet vidljiv. Ja mislim da jedino ono u podstanarskom stanu sad nemožeš srediti si baš instalacije u zid, ali kod kuće... ja sam osim u zidove, i u pod ugradio svaki prolaz i međukonekcije koji mi je padalo na pamet pri slaganju stana, tako da imam i zvučnike i ethernet, i antenske i telefonsku optiku i konekcije za kojekakve ambijentalne ledice, i još ima slobodnog, bude li mi još štogod zatrebalo u nekom trenutku. A pritom mogu odabrati zvučnik, TV, media player i štogod mi padne napamet bez brige o vidljivosti ili modelu uređaja. 5 kompova, media centar i tv je spojeno old skul ethernetom preko routera i switchera, a ne vidi se :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
Nekako mi je nestvarno da postoje ljudi koji bi dali tolike novce za 65" TV tim više što sam jučer vidio 4K 65" neke nepoznate marke AWT za 500 EUR. Znam sad će svi reći to dvoje se ne može porediti. Slažem se, ali ni cijene se ne mogu porediti. Za tu cijenu dovoljno je da radi u garantnom roku.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
ned kaže...
Nekako mi je nestvarno da postoje ljudi koji bi dali tolike novce za 65" TV tim više što sam jučer vidio 4K 65" neke nepoznate marke AWT za 500 EUR. Znam sad će svi reći to dvoje se ne može porediti. Slažem se, ali ni cijene se ne mogu porediti. Za tu cijenu dovoljno je da radi u garantnom roku.

Pa postoje ljudi koji daju za stan u centru Londona ne sjecam se tocno...65 ili 75 milijuna funti...moj frend "vodi" taj stan pa znam kakav je namjestaj unutra itd....mislis da je vlasniku problem kupit jedan televizor?....

Eto samo primjer da tu nista nije nestvarno....

Meni je prihvatljivo do nekih 3 tisuce eura dat za tv u trenutnoj situaciji i mjenjat tv svakih 2-3 godine.

Kad sam zivio u Hr to mi nije bilo prihvatljivo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
Naravno sve je relativno tako i moj komentar. Ja sad živim na selu i mnoge stvari koje su mi nekad bile bitne sad su negdje treće ili četvrte razine bitnost. No, želio sam reći kako TV uređaji postaju commodity i da je s moje tačke gledišta bolje kupiti recimo dobar komad zemlje nego trošiti bogatstvo na TV. Naravno u dijelovima Londona kupovina stana je investicija koju rijetko tko u Engleskoj može sebi dozvoliti pa ako ste banci dužni 7-8 milijuna cijena TV u poređenju s tim dugom nije ništa. Možda čak podiže cijenu stana za wow efekt. Hvala Bogu nismo svi isti. Ja bih rado kupio takav stan u Londonu ali takav TV po datoj cijeni nikad, bez obzira koliko novca zaradim. Valjda kad čovjek zaradi novac više cijeni isti.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 8:59 (ned).
11 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
ned kaže...
Naravno sve je relativno tako i moj komentar. Ja sad živim na selu i mnoge stvari koje su mi nekad bile bitne sad su negdje treće ili četvrte razine bitnost. No, želio sam reći kako TV uređaji postaju commodity i da je s moje tačke gledišta bolje kupiti recimo dobar komad zemlje nego trošiti bogatstvo na TV. Naravno u dijelovima Londona kupovina stana je investicija koju rijetko tko u Engleskoj može sebi dozvoliti pa ako ste banci dužni 7-8 milijuna cijena TV u poređenju s tim dugom nije ništa. Možda čak podiže cijenu stana za wow efekt. Hvala Bogu nismo svi isti. Ja bih rado kupio takav stan u Londonu ali takav TV po datoj cijeni nikad, bez obzira koliko novca zaradim. Valjda kad čovjek zaradi novac više cijeni isti.

Ja sam odrastao na selu a sad zivim u Berlinu...

Kupis komad zemlje i sta onda....?

Dali znas uopce sto ces sa tim komadom zemlje?

Btw od kuda si se doselio na selo?....

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
Zemlju i kuću smo naslijedili od oca. Ni otac nije živio na selu ali smo ko djeca tu provodili ljeta i radili tu zemlju kao i svi ostali. Od rata na ovamo za tu zemlju su se brinuli stričevi koji su nam mnogo pomogli. Osim zemlje naslijedili smo o veliku kuću koja ima dva stana plus veliko potkrovlje i podrum po cijeloj osnovi kuće. Ja i brat s obiteljima smo se doselili ovdje jer svi radimo Online. Ovdje nam je sve jeftinije osim toga dajemo u najam stanove u Zagrebu. Više manje uvijek smo maštali mirovinu provesti ovdje. Nije sve super ovdje. Najveći problem je zdravstvo koje je gore nego u RH. Kako radimo za firme preko bare i iz Švedske nama je sve jedno gdje se fizički nalazimo. U suprotnom bi već davno i mi put Minkena krenuli kao što je to uradilo 80% naših susjeda.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 9:43 (ned).
16 godina
offline
Re: LG-jev televizor na rolanje stiže na tržište,
ned kaže...
Zemlju i kuću smo naslijedili od oca. Ni otac nije živio na selu ali smo ko djeca tu provodili ljeta i radili tu zemlju kao i svi ostali. Od rata na ovamo za tu zemlju su se brinuli stričevi koji su nam mnogo pomogli. Osim zemlje naslijedili smo o veliku kuću koja ima dva stana plus veliko potkrovlje i podrum po cijeloj osnovi kuće. Ja i brat s obiteljima smo se doselili ovdje jer svi radimo Online. Ovdje nam je sve jeftinije osim toga dajemo u najam stanove u Zagrebu. Više manje uvijek smo maštali mirovinu provesti ovdje. Nije sve super ovdje. Najveći problem je zdravstvo koje je gore nego u RH. Kako radimo za firme preko bare i iz Švedske nama je sve jedno gdje se fizički nalazimo. U suprotnom bi već davno i mi put Minkena krenuli kao što je to uradilo 80% naših susjeda.

 Čuj, kad pročitaš kako je u zgb za ove vrućine bio ozon iznad dopuštenih granica, toliko iznad, da je proradio alarm, a ozon je, ono, za žive stanice sterilizator, oksidativno agresivan poput kiseline, a to je samo dio problema, pored toplinskih otoka, običnog smoga buke i gužve i kao što kažeš dodatne skupoće jer je skuplja i registracija i prirez i običan parking... no da se vratim na TV
Meni je problem što mi je tv postao toliko nebitan, da nakon godine i nešto dana još nisam našao za shodno uopće podesiti wifi password ni tv programe...ponekad turnem stick za pogledat neki film koji imam u 4k/60fps i hdr, no i to je meh. Praktički sav sadržaj koji me zanima gledam na monitoru i laptopu/tabletu i mobu jer sav sadržaj koji me danas zanima dafinitivno nije pasivni tv program po tuđem ukusu, isprekidan reklamama. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice