Ljudski govor prvi puta računalno sintetiziran iz

poruka: 6
|
čitano: 849
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Ljudski govor prvi puta računalno sintetiziran iz ".
9 godina

Nisam siguran da sam razumio kako stvar točno funkcionira, ali ako ovo funkcionira za brojeve, onda je riječ o fundamentalnom otkriću koje bi moglo imati velike posljedice ne samo za invalide nego i za špijunčine i partije koje su uvijek željele znati o našoj intimi i privatnosti. "Izgovaranje misli", bojim se i pomisliti, a nekmoli izgovoriti.

0 1 hvala 0
11 godina

Prepoznaje brojeve od 0 do 9? I to je to? Tehnologiju za to smo imali jos prije 20 godina, kad si mogao pomocu mozga pomicat misem i slicne budalastine. A i text2speech im je negdje iz tog doba. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
Re: Ljudski govor prvi puta računalno sintetiziran
BarbaVeli kaže...

Nisam siguran da sam razumio kako stvar točno funkcionira, ali ako ovo funkcionira za brojeve, onda je riječ o fundamentalnom otkriću koje bi moglo imati velike posljedice ne samo za invalide nego i za špijunčine i partije koje su uvijek željele znati o našoj intimi i privatnosti. "Izgovaranje misli", bojim se i pomisliti, a nekmoli izgovoriti.

Dovoljno da stroj nauče da prepozna 0 i 1. Nek ljudi nauče misliti binarno.

Za sve koji ne razumiju binarni - Vježbaj, piz** ti materina

morrisoN
11 godina
morrisoN kaže...

Dovoljno da stroj nauče da prepozna 0 i 1. Nek ljudi nauče misliti binarno.

Za sve koji ne razumiju binarni - Vježbaj, piz** ti materina

There are 10 kinds of people, those who knows binary system and those who don't.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
Koliko sam shvatio pomislis na neki broj i on ga kaze.

0 0 hvala 0
10 godina

Kako to funkcionira kod žena kad stroj napiše "nisam ljuta"?. Jel shvatiš doslovno ili obrnuto kao inače?

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice