Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

poruka: 16
|
čitano: 7.380
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim".
15 godina
offline
Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

eo, na fotografiji je razvidno kako je marko skroman ali pošten mladić iz dobre obitelji, za kojega i susjedi tvrde kako je uvijek bio ljubazan i susretljiv te nesklon anomalijama, i sve mu je zapravo podmetnuto od strane nekih zlih zavjerenih ljudi koji su mu zavidni na stečenom imanju. stid ih može biti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

Privatnost je precijenjena. ~ Oleg Maštruko

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred ameri
Grognard kaže...

Privatnost je precijenjena. ~ Oleg Maštruko

 Maštruko je precijenjen ~ Immanuel Kant

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
16 godina
offline
Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

"Ne može nam nitko ništa" - Vuco

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

I šta sad? Hoće li biti kakvih promjena, koji je zaključak, s obzirom da je kako sam negdje pročitao Cuki odbio regulaciju.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

- senator..

Na pitanje senatora Durbina bi li htio s njima podijeliti informaciju u kojem je hotelu sinoć odsjeo, Zuckerberg je s priličnom nelagodom odgovorio da ne bi – na što je senator poentirao kratkim govorom o važnosti zaštite privatnosti.

- a mogao je nakon toga, ipak, objaviti te informacije, pa i što je jeo, kad itd.. i dodatno poentirati da upravo to radi fb (i ostatak 'interneta'..), kao i to da su umješani rusi. Mogao je dodati, da CA nema pravo kupovati osobne podatke koje fb posjeduje, dodatno da neke fb ne bi ni trebao posjedovati.. a pogotovo ne prodavati. Mogao je poentirati da je svaka reklama ili izjava kako fb štiti podatke ili da je nešto u interesu korisnika, lažna. Time također zavaravajuća, kažnjiva, jer fb nikad nije imao namjeru štititi korisnika, podatke.. nisu bili ''haknuti'' nego je to core biz, prodali robu. Pošto su hackeri omiljen odgovor, no Mark ga nije mogao iskoristiti... jer i to bi bilo opet kažnjivo, jer ako se baviš time, moraš imati adekvatnu zaštitu, plan, reakciju.. licencu. Mark je pametan, ima novca (i time dobre savjetnike..) .. i odgovorio je onak, simple.. do simpatično :) .. no nema tu ni jednsotavnosti ni simpatičnosti, to je biz. Kao što je to bolja taktika nego negirati i upadati negacijom dublje u problem.. ovak, kaže kriv sam, malo pepela, malo novca državi.. i sve je opet OK. Možda ako su rusi umješani Trumpić nastavi .. ali ni on nije tak bedast.. -ili?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred ameri

ne znam gdje je problem što je rekao da mu nije u interesu reći u kojem je hotelu odsjeo. Ono što je rekao da nije budala koja će sve stavljati na internet. 

 

Pogledao sam dobar dio prijenosa. Ono što je jadno da većina senatora nema ideje kako radi Facebook pa ni IT sektor. Sramota i jad kada stari senilni ljudi vode državu. Najveći problem za senatore je user agreement i ostale gluposti, a nije im problem što se manipulira sa milijunima ljudi. 

8 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred ameri
Političari nisu tu da kuže. Na žalost. Njihova je uloga da kroje živote svima i pri tome se dobro okoriste, bilo izravno bilo neizravno kroz moć i utjecaj.
I to je isto svuda na svijetu, uz rijetke i časne iznimke (samo se ne mogu sjetiti koje :))
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2018 16:56 (Macumba).
8 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred ameri
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

hehehe

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
offline
Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

That's gold Jerry, gold!

 

https://imgur.com/gallery/tYYRu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred ameri
Jim Carrey kaže...

ne znam gdje je problem što je rekao da mu nije u interesu reći u kojem je hotelu odsjeo. Ono što je rekao da nije budala koja će sve stavljati na internet. 

 

Pogledao sam dobar dio prijenosa. Ono što je jadno da većina senatora nema ideje kako radi Facebook pa ni IT sektor. Sramota i jad kada stari senilni ljudi vode državu. Najveći problem za senatore je user agreement i ostale gluposti, a nije im problem što se manipulira sa milijunima ljudi. 

 Istina. Netko je bio marljiv, pa pogledajmo kako funkcionira manipulacija sa starčekima i standardnim biračkim tijelom. Kakva cambridge analitica, koji rusi, kakvi bakrači...


Mislim da naše televizije ipak nemaju ovakav nivo repetitivnog ispiranja mozga.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred ameri
Jim Carrey kaže...

ne znam gdje je problem što je rekao da mu nije u interesu reći u kojem je hotelu odsjeo. Ono što je rekao da nije budala koja će sve stavljati na internet. 

 

Pogledao sam dobar dio prijenosa. Ono što je jadno da većina senatora nema ideje kako radi Facebook pa ni IT sektor. Sramota i jad kada stari senilni ljudi vode državu. Najveći problem za senatore je user agreement i ostale gluposti, a nije im problem što se manipulira sa milijunima ljudi. 

 
Veoma si naivan ako misliš da politička krema najveće svjetske sile nema pojma o funkcionianju IT sektora. Vrlo naivno, ako ne i budalasto.
Vjeruj, vrlo dobro oni to znaju, sigurno bolje i od tebe i od mene, i svih nas ovdje (uključujući cijenjenu redakciju). Ovo je jedna vrsta igrokaza, moglo bi se reći javnog suđenja ili slično na koje su bili primorani zbog nakupljenog nezadovoljstva i prostesta javnosti. Dovoedeni su u situaciju da su morali reagirati i malo Marka pecnuti po prstima. Ne vjerujem da će se išta drastično promijeniti. Možda poneki novi zakon koji će donijeti veću transparentnost. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred ameri

zavisi u kakvu širinu se ide. Ja sam osobno komentirao senatore te sam poprilično siguran da uz postavljanja pitanja, gestikulacije da nisu upučeni. E sada da li je namjerno ili ne ne znam nisam toliko u toku sa američkom politikom. Naravno da se slažem da je sve to igrokaz te se karte dijele daleko od javnosti. Na kraju će dobiti FB neku kaznu i dalje sve po starome samo što će biti malo bolje pripremljeni. Recimo teže da će se pojaviti žviždači. 

16 godina
offline
Re: Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred ameri

mozda znaju nesto o IT sektoru (naglasak na sektor, biznis dio) al pojma o IT-u nemaju.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Mark Zuckerberg odradio svjedočenje pred američkim

Bem ti miša!

 

Malo sam gledao, to sve skupa i znate što se da primjetiti!

 

Kad ga senatorice dohvate, ono, govno se smrzne u njemu!

 

Da, nastoji biti miran, pametan, sve u stilu "mea culpa, mea maxima culpa" al' bogme kad ga cure dohvate, ode sve k vragu!

 

Inače, pomalo mi to liči na

!

 

Al' sve će to bit dobro, ne bojim se ja za njega. Malo glumatanja za javnost i idemo dalje. Sve već viđeno...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice